eRiKa Publish time 30-9-2010 09:52 AM

pregnant mommy leh amik x..?

220796 Publish time 30-9-2010 11:27 AM

Reply 417# sayawifenikmie

ok la.....sedap diminum sejuk.....

babasai Publish time 30-9-2010 03:22 PM

dh abis 6 botol NH Colla..
kulit rase lembut sikit & cerah sikit tp nk kulit glowing.
mcm oily sikit tp nmpak bersih..

Boleh pkai ke teori nie..'klu dh mkn Nh Colla skin care guna yg biase2 @ murah ajer sbb collagen NH tu dh dpt cover skin care yg mahal'

Miza66 Publish time 30-9-2010 03:52 PM

dh abis 6 botol NH Colla..
kulit rase lembut sikit & cerah sikit tp nk kulit glowing.
mcm oily sik ...
babasai Post at 30-9-2010 15:22 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

ehwah.... cepat dapat napak kesan bagus la..... teori engkau itu memang betul ..sebab bila lapisan dalaman kulit kita kuat apa yang kita sapu itu senang diserab ,,,lagi cepat dan kesan lagi bagus ... mesti happy lepas 2 bulan he...

babasai Publish time 30-9-2010 04:34 PM

ehwah.... cepat dapat napak kesan bagus la..... teori engkau itu memang betul ..sebab bila ...
Miza66 Post at 30-9-2010 15:52 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

takut happy x b'panjangan..

bdn aku nie semcm sikit..ape produk cpt nmpak kesan tp lps tu cpt tepu..
dlm plan..lps nie alternate day minum NH ..start dpn nk plan ambik seminggu sebotol..
save cost sikit..:lol: ..boleh la rempit tuk benda lain lak..
aku nie budget ciput tp nafsu tinggi & m'dadak..:dizzy:

psssttt ...skin care ape yg ko guna skrg nie...

bettybencong Publish time 30-9-2010 05:20 PM

try mcm2 jenis produk yg ada collagen
kat pasaran sekarang byk plak company dok jual collagen product
siap claim nie 5000mg lar
15000mg lar
1000mg lar
ntah lar bleh caya ker tak nie
apa pun setia dgn BWHITE

bettybencong Publish time 30-9-2010 05:32 PM

http://i67.photobucket.com/albums/h308/luqmanbistari/testimonialbwhite-1.jpg

Fairus Nasuha (19 thn)
Jitra, Kedah

Saya merupakan seorang pelajar Kolej Kejururawatan dan mengalami masalah jerawat bernanah,kulit sensitif, jeragat dan bintik-bintik hitam di wajah. Kulit saya juga memang agak kusam dan nampak seperti berusia dari usia sebenar. Hal ini amat merungsingkan saya sekaligus membataskan pergaulan saya. Apabila saya berhadapan dengan orang ramai,saya berasa sangat kerdildan rendah diri. Saya malu apabila bergaul dengan rakan-rakan. Disebabkan itu saya sering terperap di rumah sahaja. Apabila sesi praktikal di hospital, saya akan menjaga pesakit-pesakit yang berada di dalam wad. Tetapi disebabkan masalah yang berlaku di wajah saya, saya malu untuk berhadapan dengan mereka dan takut untuk memberi nasihat kepada mereka.

Untuk pengetahuan semua,saya sudah mencuba bermacam-macam jenis produk dan kaedah untuk mencantikkan wajah saya. Pantang melihat iklan baru, saya amat teruja dan terus mencubannya tanpa berfikir panjang. Saya sanggup menhabiskan duit yang diberikan oleh ayah saya untuk membeli produk kecantikan dan membuat rawatan muka. Namun hasilnya tetap tidak memuaskan. Apabila saya memandang wajah di cermin saya susah hati kerana saya seorang yang mementingkan penampilan menarik dan suka pada kecantikan serta kebersihan. Saya teruja dan tertarik apabila melihat iklan produk B'White dalam Majalah Mingguan Wanita yang dipinjamkan dari kakak saya. Terus terang saya begitu tertarik untuk mencuba setelah membaca tentang khasiat kandungan yang terdapat dalam produk B'White ini. Setelah mencuba selama 2 bulan, saya dapat merasakan perubahan yang berlaku di wajah saya. Struktur kulit wajah saya mula cerah dan sekata. Jerawat saya sudah berkurangan. Hnaya apabila datang bulan, akan timbul sebiji dua berbanding dahulu. Selain itu, sembap di bawah mata saya sudah tidak kelihatan lagi. Paling gembira apabila kakak saya memberi pujian bahawa kulit saya sudah berubah. Kata mereka, parut di muka saya beransur hilang dan kulit muka lebih cerah. Dalam hati, Tuhan sahaja yang tahu betapa gembiranya saya dengan perubahan yang berlaku. Saya bersyukur kehadrad ilahi dan akan terus mengamalkan pengambilan B'White untuk memberikan kesan jangka panjang. Terima kasih B'White kerana memberikan keyakinan untuk berhadapan dengan orang ramai.

Kredit to IHB Facebook

bettybencong Publish time 30-9-2010 05:32 PM

http://i67.photobucket.com/albums/h308/luqmanbistari/testimonialbwhite1.jpg

Aslina bt Jabbar
Batu Caves, Selangor

Saya seorang isteri dan ibu kepada empat orang anak. Saya juga bekerja sebagai pembantu di sebuah kedai menjual peralatan tulis dan barangan runcit. Saya juga seorang wanita yang suka pada kecantikkan. Kerana setiap wanita inginkan dirinya kelihatan cantik dipandang. Tetapi saya mengalami masalah jerawat dimuka yang agak banyak. Setiap kali tumbuhnya masalah jerawat dimuka, saya akan memicit jerawat itu sehingga berdarah dan meninggalkan parut hitam dimuka. Kulit muka juga kelihatan kusam dan berminyak. Ini juga membuatkan saya berasa malu untuk berhadapan dengan orang ramai, terutamanya pelanggan yang setiap hari datang utnuk membeli barang ditempat saya bekerja. Setiap kali dan setiap hari juga saya terpaksa mengenakan bedak yang agak tebal untuk menutup jerawat dan parut serta bintik-bintik hitam dimuka, tetapi wajah saya tetap begitu, malah bedak yang saya gunakkan itu telah menambahkan lagi pertumbuhan jerawat dimuka saya.

Saya semakin risau dan malu utnuk keluar pergi bekerja. Malah wajah saya kelihatan barusia dari usia sebenar. Suami saya juga menegur, menurutnya wajah saya semakin banyak jerawat dan kulit muka pun semakin gelap. Begitu juga dengan kawan-kawan ditempat kerja, soalan yang sama diajukan pada saya. Ini lebih merungsingkan lagi fikiran saya. Setiap kali ditegur tentang masalah wajah saya. Saya hanya mendiamkan diri dan berlalu dengan senyuman, kerana tidak mahu dipanjangkan dan dipersoalkan tentang masalah wajah saya. Saya amat malu dengan teguran itu. Didalam hati hanya tuhan yang tahu betapa sedihnya saya pada waktu itu. Saya juga sering mengalami gatal-gatal pada kulit badan. Mungkin faktor usia yang membuatkan kulit saya jadi begitu. Saya juga pernah mencuba pelbagai produk yang berasaskan masalah jerawat, tetapi tiada perubahan. Ini menambahkan lagi kerungsingan dan kerisauan di hati saya.

Sejak dari itu saya mencuba lagi mencari produk yang betul-betul boleh menyelesaikan masalah kulit wajah saya. Sehinggalah satu hari saya terpandang iklan di majalah Mingguan Wanita. Satu produk yang berasaskan serbuk yang merawat dar dalam tubuh badan iaitu B'White. Oleh kerana cara pengambilannya begitu mudah tanpa berfikir lagi saya terus mencubannya. Pada mulanya saya kurang yakin dengan produk itu namun saya teruskan juga selama dua bulan. Saya mula merasakkan ada perubahan pada diri saya, jerawat semakin berkurangan. Kulit wajah juga terasa lembab dan lembut, saya mula yakin dengan B'White dan terus mengamalkannya secara berterusan dan tanpa disedari suami dah mula memuji katanya wajah saya semakin cerah dan berseri, jerawat pun kurang kelihatan lagi di wajah saya. Saya hanya tersenyum dengan pujian itu.

Begitu juga dengan kawan-kawan ditempat kerja yang merasakan perubahan pada kulit wajah saya. Kata mereka wajah saya semakin cerah, jerawat pun semakin kurang. Saya tahu ini semua adalah kesan dari memakan B'White yang saya amalkan. Baru-baru ini saya balik ke kampung utnuk menghadiri majlis perkahwinan adik ipar. Saya juga mendapat pujian dari mereka, kata adik ipar wajah saya nampak cerah dan berseri, jerawat pun dah semakin kurang. Saya memberitahu padanya yang saya hanya memakan B'White. Pada mulanya adik ipar tidak percaya, tetapi setelah saya menunjukkan kotak B'White padanya, barulah dia percaya. Dia juga ingin mencubanya, kerana ingin mendapatkan wajah yang cerah, berseri seperti saya. Tidak kurang juga,saya mendapat pujian dari saudara mara sebelah suami. Saya amat gembira dan bersyukur kepada Tuhan dengan perubahan pada diri saya, kerana produk yang saya cari-cari selama ini telah saya temui, kini saya bertambah yakin lagi untuk mengamalkan B'White secara berterusan, keran B'white jugalah kulit badan saya yang dulunya mengalami gatal-gatal kini sudah tiada lagi. Walaupun hanya parut jerawat yang tinggal tapi saya tetap yakin dan akan terus mengamalkannya secara berterusan. Kerana lama-kelamaan nanti mungkin parut jerawat itu akan semakin pudar dan hilang. Saya juga tidak perlu lagi berhadapan dengan orang ramai. Kini saya seperti mendapat semangat baru. Yang penting sekali saya sentiasa nampak berseri dimata suami tercinta. Terima kasih B'White kerana kau telah memberi semangat dan keyakinan pada diriku.

bettybencong Publish time 30-9-2010 05:36 PM

http://i67.photobucket.com/albums/h308/luqmanbistari/P1010491.jpg

Jom BWhite

Tak lama lagi Deevapali
Pastu Raya Haji
dan Krimas

so bleh ler jadi cantik jelita mcm they ols

sayawifenikmie Publish time 30-9-2010 07:27 PM

Bagi sapa2 yg bakal mendirikan rumahtangga ujung tahun nie, jom start ur day now wit bwhite u n...
bettybencong Post at 30-9-2010 17:41 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

bett.........BWhite ni kolagen nya berapa kg?:lol:

serius note......berapa mg kolagen?

MilaOnn Publish time 1-10-2010 01:39 AM

bett.........BWhite ni kolagen nya berapa kg?

serius note......berapa mg kolagen?
sayawifenikmie Post at 30-9-2010 19:27 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

ha..berjaya ke...ha ambil kesempatan buat ikalan yang bercuma sini ? testnimonia mana ada yang betul semua gambar sudah touch up la...lagi pun semuannya agent sendirir yg baut la.. betul tak? ha...

cutieslilies Publish time 1-10-2010 12:02 PM

dah terjebak dengan colla..

nak tanya.. boleh ker makan sekali ngan jamu nie.. tgh consume maajun kak lana.. bila nak telan nie>?.. tarak effect ker?

jumanur Publish time 1-10-2010 12:16 PM

takut happy x b'panjangan..

bdn aku nie semcm sikit..ape produk cpt nmpak kesan tp lps tu c ...
babasai Post at 30-9-2010 16:34 http://mforum5.cari.com.my/images/common/back.gif

juma setuju dgn statement ni.sbb kalau kesan trlalu cepat, takut tak berpanjangan.mcm terlalu kuat, risau effect fungsi badan kita utk long term.nak share skin care yg juma tgh cuba sekarang,Paula Choice.bestlah.korang mesti try.pakai exfoliate dia,pagi bangun,pori kulit nampak bersih dan agak halus..slow tapi berkesanlah..beli 1 set sample dulu.tak habis lagi sample, tapi,nampak improvement pada kulit.bila ambil agefactor + paula choice ni, mmg superb!

babasai Publish time 1-10-2010 01:11 PM

Reply 434# cutieslilies

dgn jamu x tau lak..tp ai ambik dgn pil grape seed..sbb tu nmpak kesan cepat sikit kot..
ibu jerawat dh kecut & makin pudar..

babasai Publish time 1-10-2010 01:15 PM

Reply 435# jumanur

tp kekadang cepat & lmbat nie b'gantung pd bdn memasing..
mungkin cepat bg ai sbb ai ambik dgn pil grape seed..
tgk lh lg sebulan dua mcm mane..makin glowing atau makin tepu..:lol:

nnti ai skodengproduk skin care u nie..

leoxx Publish time 1-10-2010 03:27 PM

nak tanya..mase amek collagen ni..ade x makanan/minuman yg pantang??? .,,

Miza66 Publish time 1-10-2010 04:25 PM

leoxx Post at 1-10-2010 15:27 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

best time adalah sebelum tidur ,,,minum lepas itu tidur terus la

sayawifenikmie Publish time 1-10-2010 04:48 PM

leoxx Post at 1-10-2010 15:27 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

tak der pantang2 nyer................pantang nampak jer lah...........:lol:

bettybencong Publish time 2-10-2010 09:36 AM

Reply 430# sayawifenikmie

BWHITE collagen hanya 100mg
dat y pengguna kena makan more than 10boxes ke atas kalau nak nampak kesan yg lebih bagus pada kulit
tue sbb harga dia murah......tapi bet pelik gak ada company yg letak sampai 500mg,1000mg,5000mg bagai tapi rege mur mur
plak tue camner ekk...setahun bet collagen nie mahal taw

bettybencong Publish time 2-10-2010 09:40 AM

ha..berjaya ke...ha ambil kesempatan buat ikalan yang bercuma sini ? testnimonia mana ada y ...
MilaOnn Post at 1-10-2010 01:39 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

milaOnn so far yg kita tahu company bwhite punya testimonial nie asli
no edit punya pichaa
terpulang pada u utk mempercayainya
tiada unsur paksaan
Pages: 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31
View full version: ~~~The best collagen supplement~~~