CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anony-mous

Chef Wan Haruk Lagi

Bdk2 kalau dh dpt easy money mmg banyaknya tak boleh pakai.

milo_888 replied at 21-7-2015 03:08 PM
In past IG posts chefwan actually ada share gambar2 kawin nieces & nephew dia kawin.. ada jugak gamb ...

Rasanya anak sedara heshe itu mmg attitude problem sikit kot? Daripada org tak tahu pasal.family heshe terus terbomgkar semua.
Nephew heshe itu broken family kot? Anak adik heshe la kesahnya. Adik.perempeuan.heshe itu mmg tak kaya la.kot katanya lepas cerai bapak nya tak peduli pun, heshe yg bagi uang bulan bulan kat adik.perempuan heshe itu untuk tanggung anak anak.

rasa insap aku baca kesah cep wan neh.syukur sgt mak aku tak penah bezakan kasih ngan anak2.anak bagi sikit ke ,byk ke,tak bagi langsung ke...tak penah berbunyi pun.kalo dia dlm situasi gini leh imagine mak aku  akn susah hati..jauh sekali nak beratkan mana2pihak.

iols tak setuju bila orang kata chef wan buka aib keluarga sendiri...
dia memang jenis outspoken... tapi bukannya dia cerita pasal hubungan kelamin ke kisah rumah tangga berantakan ke apa... ni dia tegur ATTITUDE...

malu kot dah tua bangka macam tu perangai tak semegah... tak respect ke dekat orang lain... tak payahlah bagi excuses penat mencuci memasak semua... kalau mcm tu PM pun penat mentadbir negara... so bleh jd alasan dia salahguna kuasa? ha..

prettyuglybabe replied at 21-7-2015 05:27 PM
tepek la twitter beliau tu.. tak semua ada twitter nak baca noks..

*makan ketupat palaih cecah serunding daging...

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

aku setuju je dgn chef wan ni... mmg pun..dahla balik beramai2 bawak anak menantu bagai..xnak kedapur.makan main tinggal pinggan mangkuk mcmtu...bermalam kat rumah..bangun meninggi hari..laki bini anak beranak sama je..mnguap garu garu tgk apa kat meja nak makan...solat subuh pun berpantak..::

Follow Us
pada aku la...benda yg dia cakap tu memanglah betul..
tapi dok letak kat IG tu too much la...
anak sedara ko sendiri kut...

aku pon anak sulung dan byk anak sedara....ntah....mmg la kecik lagi...tapi aku rasa anak2 sedara aku tu semua macam anak aku jah....biasala ada baik ada tak baik...tapi semua anak2 ko jugak kan....kalo anak sendiri susah ko ada duit mmg ko patut tolong...kalau tak tolong tu yg tak patut...so tayah nak ungkit2 sgt kut..sbb yg ko tolong pon anak2 sedara darah daging ko jugak...part of tanggungjawab kut...

ye lahh...aku pon rasa ada nada2 riak statement chepwan....to me...small matter la...isu bangun lambat....setahun sekali kut...ingatkan dia jenis mulut potpet2 tapi tak sentap....rupanya sentap juga bila mengungkit RM segala....tak ikhlas la tu selama hari ni.....

Orang zaman skang mmg banyak jenis yg tak mengenang budi..dah tau pak sedara ko yg banyak menanggung ko dari kecik sampai ke beso..ko diam je la bawak bertabah..dan bawak2 sedor diri tu sikit..
Tapi ini tidakk..lagi ko nak belawan2 bunyikk..memang dasarr si tanggang

Hafiz hamidon cam hencap cepwan je....

KucingBiru replied at 21-7-2015 06:12 PM
*makan ketupat palaih cecah serunding daging...

Betul ke satu rumah membuta ... ke dia yg mengigau ... ahaks ...

Selebihnya baca kat IG CW ya..

Tengok hahhh..padan muka si muka tebal tu..
seriously dulu masa CW shared his stories about a young man yg broke his heart sbb dia dah hantar ke oversea belajar semua tu, kita xtau pun tu is one of his nephew.
HAHHH..AMBIK KAO! nak menipu sgt!!
And i pun dah agak intention CW tu baik, nak bagi dia ada future so boleh jaga balik keluarga dia (hahh..ambik lagi sedas - rupanya all these while CW jagakan famili dia. Tu yg i cakap CW dah rupa bapa! Adik dah kahwin siap ada anak pun ada probs dia jaga..nowadays mana nak dapat abang mcm ni lagi?? Rm2k-2.5k tu..ntah nak minta Rm200 pun payah!)

Dengan duit orang tua pun nak tipu..mmg parasit yg x tau malu..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

abangbeca replied at 21-7-2015 08:10 PM
Hafiz hamidon cam hencap cepwan je....

Boleh tahan menyibuk di hapiz midon ni

Changa replied at 21-7-2015 05:55 PM
Rasanya anak sedara heshe itu mmg attitude problem sikit kot? Daripada org tak tahu pasal.family h ...

Baru ai teringat... adakalanya mmg chefwan sebut dia tolong tanggung anak buah yang bapak tak bertanggungjawab... maknanya clan si jimmy ni lah..

Nasib baik kawan2 internasional chefwan tak paham melayu.. kalau tak memalukan dia sendiri.. dorang agaknya masa christmas takde berkampung satu rumah sampai bergelimpang penuh lantai pastu gado2... elok2 nak kenal budaya orang melayu terus jadi pelik..

milo_888 replied at 21-7-2015 09:16 PM
Baru ai teringat... adakalanya mmg chefwan sebut dia tolong tanggung anak buah yang bapak tak bert ...

tapi sehari sebelum raya martin yan ada datang dgn kru buat shooting cooking show kat rumah kampung heshe.
tak tahu la time tu anak sedara segala bagai belum sampai ke apa

dasar jantan meleis pemalas, susah payah orang tua tu jaga ko satu family, ko 'menyalak' pulak? Selayaknya cash dapat malu, kalo tak sedo diri jugak :

nuryakmal replied at 21-7-2015 04:43 PM
la ye ke? mana tau?

dlm ig chef wan, dia ade ckp.kalau x betul, x kan dia ckp.mak si jimmy tu la kut.single mother.

kontang replied at 21-7-2015 08:14 PM
Betul ke satu rumah membuta ... ke dia yg mengigau ... ahaks ...

kalau ikut caption heshe masuk haruk itu, katanya orang luar yakninya  menantu anak2 sedara heshe bangun pagi2 sapu laman rumah bagai, yg heshe harukkan itu yg sedarah sedaging gitu,

trexxxxxi replied at 21-7-2015 09:21 PM
dasar jantan meleis pemalas, susah payah orang tua tu jaga ko satu family, ko 'menyalak' pulak? Sela ...

akak syak heshe memang dah sentap lama dengan anak sedara heshe yang sorang ini.
sebab nephew itu pernah reply email kurang ajar bila heshe tanya kenapa let him down or something like that pasal study heshe itu

KucingBiru replied at 21-7-2015 05:26 PM
Actually aku memula baca status chef wan kat ig dia tu aku seriously sokong dia.kena pulak setiap  ...

psl chef riz menipu resume, chef wan laharkan jugak.siap padankan muke lg.keluar terbentang kt soratkhabar uols.org tua ni, kalau sound mmg habis semua kena.si serina gemuk, ape dia x kate, tong dram la, ape la.