CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: nashrudean

Wardina vs Ust Don - "dina kantoi puji diri sendiri di forum gosip cari?

Close [Copy link]
lampu_liplap posted on 23-4-2014 12:53 PM
Dia senyap dulu sekarang....awal tahun depan keluar lg citer nk pg sambung kat aussie.....lps tu c ...

tu yg geram tu... susah laa... susah nak jumpa baik artis ke org biasa ke yg dulu menyeksi...pastu berubah...tetapi tetap humble....
yg aku kenal sorang je... noorkumalasari..

dina ni sejak zaman dia buat statement artis tak boleh jadi idola tu aku dah tak bape berkenan dengan dia...aku komen gitu kat beautipulnara teruk kena lahar ngan panatik dia..tak payah dia gitau ..orang da tau dah artis tak boleh jadi idola..yang dia masih berlegar2 dalam industri tu sampai sekarang lagi la aku tak paham...attention seeker sangat

AshkieLa posted on 23-4-2014 01:06 PM
tu yg geram tu... susah laa... susah nak jumpa baik artis ke org biasa ke yg dulu menyeksi...pastu ...

ada je..irma hasmie..diana amir..humble je dorg tgk

kalu wardina ni mg da stop drp segala aktiviti modeling sana sini dia tu, jual muka untuk jadi duta produk etc etc..pehtu stay low profile, takdok nak menayang kehidupan yg perfectionist sesangat tu..mungkin org tak marah sgt kat dia dlm isu ni...

komentar tok guru yang pernah mengajar Ustaz Don..

Betul kata bayangraja, luaran die mungkin nampak sebaik ummah.
Tp bila die buka pekung didada dgn mengeluarkan ape yg terbuku dihati sbg hotel dan ituini, maka terserlah diri die yg sbnr.
Bkn apa, kte tau tiada siapa manusia sempurna, tp die selalu mengangkat dri die sbg wanita termulia.

Knp? Apa tujuan dia?

Renung2kan dan selamat beramal.

Follow Us
budget bagus jek wardina nih , ye lah dia je lah manusia yg perfect kat donia nih...... Last edited by kmelankolia on 23-4-2014 02:29 PM

Bila tengok balik previous replies si ituini tu memang nampak pelik.
Semua thread Perangdin dia nak reply dah bersungguh nak defend macamkan hapa.
Kalo peminat biasa takdenya nak emo tak tentu pasal.
Memalukan sebab identiti dah terbongkar. Muka cantik. Hati keladak kot?

AshkieLa posted on 23-4-2014 11:28 AM
bukan artis je.. org biasa pun gitu. aku ade sorang ni..dr kecik smpai tgh2 20an dok menyeksi... p ...

bto2... stuju sgt. aku pon de knl org2 mcm ni mse kat u dlu. those yg baru barhijrah kononnye ni die la yg paling suci, paling byk ilmu.... even those usrah people ni pon aku dah x caye dah. drg ni bile brcakap tu ble tahan gak riak nye.....bgs sgt la tu. kite yg biase2 ni selalu je dianggap cetek ilmu agama banding ngn drg. just sbb kte x extreme cam drg, kte dipandang sengkek je. bkn main lg kondem org2 yg kapel mse blaja dlu, tp bile those dr golongan drg yg wat cmtunxpe plak. ade tu even lagi teruk siap kuar same laki pmpn n balik jauh malam. huh.....aku xleh lupe tol zaman usrah kat u dlu. ape yg aku nmpk wat aku hilang trus respek kt golongan extreme agama ni. kebykkn nye suka ckp besar, suke kondem org instead of mngajak/membimbing ke arah kebaikan, and paling teruk ape yg drg kutuk org lain wat, sbnrnue drg wat lagi teruk.... hmmmmmmmm

lilcountess posted on 22-4-2014 10:03 PM
bertangguh sebab byk masalah agaknya? dia kan kena depression lepas bersalinkan azra. siap meroyan ...

Dia meroyan lepas beranak? Betul ka? Baca kat mana weh.

no.20 posted on 23-4-2014 11:24 AM
best kan jawapan ustaz...tergelak2 aku dgr dia jawab ....tapi mesti menikam ati wardina haha
...

aah lawak-lawak dia pun ada ketegasan dia. bagus tv alhijrah ni, bagi peluang untuk ustaz terangkan.

obelisk posted on 22-4-2014 11:19 AM
Wardina Safiyyah OfficialPage
24 mins ·
Terima kasih semua.  Semoga Allah tunjuk kan saya jalan yang baik dan benar. Betapa lemah nya saya. Betapa banyak nya dosa saya. Ibadah pun tak sempurna.  Sunnah pun belum habis semua nya. Semoga Allah ampunkan segala kesalahan saya.  Semoga Allah ampunkan kita semua nya.  Ya mungkin tempat saya di neraka. Tetapi saya tetap mengharapkan syurga. ..bimbinglah saya... sesungguhnya saya penuh dengan ketidaksempurnaan...
Memang banyak yang saya tak tahu. Banyak betul. Maafkan jika ayat saya tidak tepat dan seolah menghina...
Ustaz Don penuh ilmu... Siapa saya untuk mengaibkannya?  Ya penjelasan ustaz semalam mantap. Kesemua ustaz dah jawab. Ustaz tidak salah.  hanya Allah yang lebih tahu segala nya.  
Sudah saya pohon kemaafan secara personal kepada ustaz. Ustaz kata "tak apa". Saya doakan ustaz sejahtera. Ini post terakhir saya. Saya akan menyerahkan account ini ke Admin. Say tidak akan lagi update status buat beberapa waktu. Saya juga tidak akan membaca komen anda. Maaf.  Segalanya selepas ini saya pertanggungjawabkan kepada 2 orang ADMIN WSOP sahaja.
eemmm...
wardina...wardina...
macam tak sudi aje nak minta maaf..
apa-apa aje la wardina...

juliesha posted on 23-4-2014 02:49 PM
aah lawak-lawak dia pun ada ketegasan dia. bagus tv alhijrah ni, bagi peluang untuk ustaz terangka ...

ust don beruntung.. dpt jwb live kt tv akan kritikan yg kena kt dia..

ustad lain yg kene kritik serang? ada dpt peluang mcm ni ka? hehe
cthnya ust fathul bari, dr.asri, dr.harun din, nik aziz, harussani, kazim elyas.. dan ramaiii lagi..
tp diorg takde pluang mcm si ust don..

kazaraf posted on 23-4-2014 02:56 PM
ust don beruntung.. dpt jwb live kt tv akan kritikan yg kena kt dia..

ustad lain yg kene kritik ...

Rezki ustat don la..

maxim posted on 23-4-2014 01:22 PM
ada je..irma hasmie..diana amir..humble je dorg tgk

Nak tambah... mizz nina dan sorg artis yg pernah kena gosip kawen dgn aeril zafril tu sapa nama dia lahhhhhh lupa plak (bukan wawa zainal tp ada lg sorg,anak org kaya tu pernah berlakon dgn tiz zaqyah)

lilcountess posted on 23-4-2014 12:03 PM
bertangguh sebab byk masalah agaknya? dia kan kena depression lepas bersalinkan azra. siap meroyan ...

no wonder ko sentap memanjang wardina... please lah berdoa byk2 wardina supaya otak ko tu berfikir dulu sebelum tgn ko yg sibuk ketak ketuk kat keyboard

pasuoren posted on 23-4-2014 02:50 PM
eemmm...
wardina...wardina...
macam tak sudi aje nak minta maaf..

klau ngan laki die harus la die je nak menang.... mujur la dpt laki yg mengalah je

Kahla posted on 23-4-2014 03:22 PM
Nak tambah... mizz nina dan sorg artis yg pernah kena gosip kawen dgn aeril zafril tu sapa nama di ...

umi nazeera

brookemcqueen posted on 23-4-2014 03:28 PM
umi nazeera

Aaaaaaaaaa umi nazeera!! Hehehhehe. Betol2.

Nham22 posted on 23-4-2014 07:29 AM
Die nak tutup semue akaun laman sosial die..ade yg merayu jangan ditutup....hahaha...jgn tutup pastu ...

apa pon ...jgn ckp terlebih2 hokey... karang terbalik ko yg meroyan lg...
at least wardina ko patut bersederhana dr semua segi... kalo ko kecik ati sekali pon satu malaya ...satu donia baca status ko yg kureng cerdik tu ko xpayah lah siap mention bagai nak tutup ker...nak bagi admin yg handle page ko ker... just diam2 susah sgt ker...
coba tetiba ko muncul wat posting... xker tu ckp xserupa bikin...sian lah ko...
kalo xsanggup xtahan nak membaca segala cemuhan pasal ko.... just low profile jer lah... kalo dah teruja sgt kat something pon...just sederhana jer lah control diri...hati...terutama jari2 ko wardina pon payah...
iman... tidak boleh di warisi wardina u sedia maklum kan... so sama2 kita ni jd org yg lebih beriman...xperlu pung pang..pung pang...

good luck yer wardina (menahan diri....mate... jari....dr sibuk nak update status)