CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Bukan Tak Nak Bagi Peminat Cium Lara, Tapi Dia Alahan - Kata Awal Dan Scha

batak sakai sangat acik2 pprt yg cium2 anak orang ni.

Dulu2 ayat si senah @Changa tu lebih kurang mcm ni la
"Kalau baby2 comel, saya mau la dukung dan gomol2...kalau tak comel, saya enggan sis"
Camtu la lebih kurang ayat senah
Tred mana tah dulu2

starcity replied at 31-5-2016 02:31 PM
Jangan kata Lara, aku pun tak suka style sekarang yg bila member jumpa salam pastu hug hug laga pipi ...

ok..inilaah delima iols..
ramai nau2 geng2 yg dah ke arah sana, klu jumpa berpeluk2 gesel pipi...kenkadang kita bersalam2 jer...terus ditarik ajak peluk2 gitu...

iols nk ckp iols x selesa n kelihatan fake disitu...just not me...tp iols buat kerna twrpaksa..camne kita nk ckp...eh salam jer..x payah peluk2 kang...kecikkkk hati pulak. any suggestion x geng?

tula sapa soh overexposed anak ko..baik mcm si lisa n yuci tu...tak de la makcik bbnu sawan nak gomol...

ai kalau ngan strangers mmg tak sentuh peluk cium anak orang walaupun budak tu yg cuit2, mendekati n melengser kat ai..  penah sekali ai kat europe dalam train ada anak omputeh lepak bersandar kat kaki ai.. mak bapak dia duk bertentangan ai buat tatau je biarkan.. comel debab baby boy.. tapi ai tak mampu buat apa2 cuma senyum je kat baby tu sebab takut dicop kidnapper atau pedo di tanahair orang . ..kecuali kalau anak kawan2 atau sedara mara la baru berani sentuh dukung peluk cium segala, dah mak bapak dia sendiri suruh tolong pegangkan.. baby sekarang dah la debab gebu sedap picit2
btw sian lara, dengarnya eczema ni sakit n gatal sangat bila kena. ada baiknya la acik2 takyah sentuh n kiss lara sangat seperti permintaan parents nya tu.. amik gambar sebelah menyebelah je dah cukup.

ALDRIN replied at 31-5-2016 03:26 PM
ok..inilaah delima iols..
ramai nau2 geng2 yg dah ke arah sana, klu jumpa berpeluk2 gesel pipi... ...

Untuk meols.
Salam je dah cukup dgn kengkawan/sedara.

Cubalah hormat sikit limit dan border setiap individu. Aku pun jenis tak minat nak peluk2 bagai. Malaysia ni panas. Kepam. Kalo kat oversi tu berpelok jadi warm & selesa. Lainnnnn tau dak.

Follow Us
yes ku pun pantang orang gomol and cium2 baby..kesian baby tu antibody pun lemah..

Aku paling alergik kalau check up kat kk ada makcik2 dok suruh salam la peluk la dengan anak dia. Huaaaa.
Bukan belagak ke sombong ke, tapi aku tak nak anak aku kena penyakit bukan2. Kita tak tahu sejarah kesihatan masing2 huhu.

Tapi eczema mmg kesian. Anak kawan aku umur dah setahun still kena pakai mitten sebab suka menggaru bertambah parah eczema dia huhu.

tu pasal jangan kuat menayang sangat sebab sesetengah fans ni bkn paham bahasa..janji dapat show off kat IG,Fb semua dapat selfie peluk cium anak retis

Themilo replied at 31-5-2016 02:38 PM
puaka betul kau dekkk.. anak deyoll ok ja..

maafkan aku
xder la
aku cuma terbaca jer
eee jahat betul mulut depaaaa

fcl29 replied at 31-5-2016 05:17 AM
hihihi nasib baik la aku x hadap sgt kat anak org... lantak la nk kate aku x mesra ngn budak... aku  ...

Sama lah..tapi anak sedara pun aku memilih yang kiut bersih ja..yang nampak busuk taknak lah..kejam x..

Dah ko jadikn anak ko model cari wang.compem2 die akn tdedah kat org ramai.lain kali smpan ank kat umah

Bukan masalah tayang sekarang
Aku yang bawak anak buah berjalan ni pon tetiba ada makcik dtg nak cium

missDollie replied at 31-5-2016 04:14 PM
Sama lah..tapi anak sedara pun aku memilih yang kiut bersih ja..yang nampak busuk taknak lah..keja ...

kahkahkah... adoi mmg kejam
nasib baik anak2 buah aku semegah jugak rope dorg...

missDollie replied at 31-5-2016 04:14 PM
Sama lah..tapi anak sedara pun aku memilih yang kiut bersih ja..yang nampak busuk taknak lah..keja ...

hahaah amboi memilih rupa gamaknya. hahaha

sangap sgt sampai nak cium2 anak org ni dah kenapa?
kalau aku pun x bagi, ntah apa penyakit ada kat mulut2 tu semua. minyak lepas makan mi goreng lom tentu lap abis

iza_yuss replied at 31-5-2016 02:50 PM
aku paling tak suka kiss anak orang....

pelik aku org yg suka giler kat anak orang lain.... ke a ...

Tak peliknya pun kau. Aku pun cuma Mesra Alam dengan anak2 close friends atau close cousins. Itu pun sekadar bawa main dari jauh or tolong dukung sekejap nak selfie. And aku make sure cuci dan sabun tangan dulu.  

LabuLabi69 replied at 31-5-2016 08:25 AM
hahaah amboi memilih rupa gamaknya. hahaha

Bukan la tapi aku tak suka budak yang buas sangat..kadang budak2 ni kalo main bila berpeluh boleh tahan jugak bau..tapi kalau baby takpe..wangi..bau bedak..

taksukapeanut replied at 31-5-2016 02:58 PM
kita sama uols.. kalau comel pun setakat cuit cuit pipi nak amik hati mak bapak dia..

sama ngan iols jugak..... hehe

missDollie replied at 31-5-2016 04:33 PM
Bukan la tapi aku tak suka budak yang buas sangat..kadang budak2 ni kalo main bila berpeluh boleh  ...

hahah mmg la, iols pun mana suka budak2 yg buas tpekik tlolong mcm kene histeria. lg2 dak kecik yang ganggu time tngah masak geram. kalau baby tu ya ampun bau dia sungguh sedap nk ggt je