CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 23522|Reply: 93

Jom ke kota sex- amsterdam

Close [Copy link]
Intro
Kota amsterdam merupakan satu bandar  menjijikkan dari segi perlakuan sex dan dadah, btw ianya  penuh kebanggaan penduduk belanda.

Bahasa
masalah bahasa tidsak perlu di risaukan kerana mereka guna bahasa inggeris. unlike french, customer service kat airport pon tak reti bhasa omputih ni.

makanan
Makanan halal, susahlah pokcik nak cari..tp kalu nok nasik tu boleh dapat, banyak restoran indong jual nasik berlauk. tp tak halal la..ada babi..nak senang aku nasihat mung orang bawak brahim..adik pak lah..

shopping
barang kat kota amsterdam ni mahal..macam zurich jugakla..kat outskirt area bole shopping..nak t shirt i amsterdam boleh dapat 5 euro..banyak tempat shopping..aku nasihat mu orang naik tram..mesti jumpa tempat murah

matawang
mereka dan kelurga mereka pakai euro..tak dok masalah..murah sikit la kompere dengan pound tu..

tempat menarik
mung orang boleh jalan-jalan kat kampung siket, bole tengok windmill..macam dalam tv, masa aku kecik dulu. tengok menatang tu berpusing - pusing rasa macam sentimental semacam je..tempat menarik lain pon banyak..tengok kat internet..website dia.

prostitute
banyak prostitute sini..makan tak habis..red light zone..awek belanda ni lepak dalm cermin..kita bole borak2, kalau nak bargain pon bole. kalau siang hari, yang hodoh gemuk dan negro ramai..yang lawa comel lote pon ramai..tapi kalu malam fuuuuss..comel comel belaka..sebelum customer langgan boleh try test tengok barang dulu..
tapi mung orang jangan main2, nanti kena bantai dgn tokey diaorang ni..

dadah
haa..sapa suka hisap fit..inilah syurga mereka..dadah jual terang terang..tp berhati2, silap dapat marijuana palsu
siap ada marijuana college lagi..boleh  pakat tengok ramai2, lepas tu, budak2 student yang jaga tu benarkan isap sekali.

lain2..

aktiviti sex menjadi big attraction, as a souvinier mujng orang bole beli barang sex yang pelik2, tak dok di jual di tempat lainng..

life sex show pon ada, siap ada actor lelaki dan wanita..bayar 30 euro boleh tengok dari pg ke malam..

kesimpulan
jauhi diri anda dr zina..

[ Last edited by pokcikgumber on 18-4-2005 at 10:56 PM ]

antu_ubi This user has been deleted
Pegi tak Sex Museum?? "educational" !!

pernah menjejakkan kaki at negara tu, tapi sekejap je, flight delayed so dapat one night stay kat one of the motels - walaupun small motel, tapi amat selesa dan bersih.  tapi memang kalau bawak anak anak, hati hati buka tv, karang terbuka yg xxx punya (dia ada intro lah, nak lebih bayor) ... naya.

makanan -  ade jumpa 2 kedai arab yg tulis halal kat luar tu... kami untung...turun dr hotel (bed and breakfast- can't remember the name) jalan tak sampai 10 minit jumpa 1 kedai.. ....jalan2 lagi ade jumpa lagi satu.. hehe....

beside france, mana lagi negara western europe yg tak reti speaking?

German ngan Austria memang paayh ckp english.Nasib baik masa pegi dulu ada member pandai ckp german.Senang sikit urusan.
Kat Paris dia org akan ckp english as long muka kita bukan mcm english.

Follow Us
Originally posted by antu_ubi at 19-4-2005 01:09 AM:
Pegi tak Sex Museum?? "educational" !!

kalu u all joined tour operator yang naik bas 2 tingkat tu, dia orang bawak ke red light zone. muzeum sex pon dia bawak sekali..tengok benda pelik2..sekali tu aku bawak kawang aku yang jakun sikit, dia sentuh benda wanita..terus dia admire..

hampir original katanya..

anda juga dapat di ceramah oleh bekas prostitute,..sesi soal jawab pun diadakan..pengalaman sebagai pelacur jalanan yang duduk dalam cermin macam akuarium

makanan halal..

berhati - hati jugak tengok makanan halal pak arab.kena ingat pak arab bukanya semua islam..arab kristian ramai ..terlalu ramai..

lagi satu harga..jangan excited sangat kalu jumpa nasik kat europe.aku pernah kena kat zurich, nasi kosong berharga 12 swiss france, bersamaan rm36++..tengah2 bandar tu

tips..sebelum beli barang jangan convert duit RM..nak masuk toilet kat paris ke, vieanna ke, 2 uero..nak kencing je..kena bayar rm10 ..hussss..sayang pitis..

Originally posted by pokcikgumber at 19-4-2005 10:44 PM:
makanan halal..

berhati - hati jugak tengok makanan halal pak arab.kena ingat pak arab bukanya semua islam..arab kristian ramai ..terlalu ramai..

lagi satu harga..jangan excited sangat kalu j ...

huisshhhh idup lagi orang tua ni...........:lol :lol
kat mana la ni?
kota sex ni ka?

Originally posted by pokcikgumber at 18-4-2005 10:49 PM:
Intro
Kota amsterdam merupakan satu bandar  menjijikkan dari segi perlakuan sex dan dadah, btw ianya  penuh kebanggaan penduduk belanda.

Bahasa
masalah bahasa tid ...

pokcik dah tengok ke semua benda tu???

kira macam siam la ni...

amsterdam kota sex,
ada satu tempat di mana they called it 'booth sex'
dalam 'booth' tu ada pompuan bogel, tapi sebelum perempuan tu menari depan customer, kita kena isi syiling ke dalam slot bayaran, mcm kita beli air tin kat vendor machine...mcm tu lah kita bayar dekat booth tu...

setelah syiling dimasukkan, booth tu, yg ditutupi dengan kain langsir, akan dibukak perlahan-lahan dan secara tak langsung nampaklah pompuan bogel dalam booth tu.

p/s: i'm going to buenos aires this coming week. maybe stop by at Brasilia, Brazil...i heard ada pantai nudist....

Originally posted by pokcikgumber at 19-4-2005 10:44 PM:
makanan halal..

lagi satu harga..jangan excited sangat kalu j ...

aku masuk yg ade tulis ha lam alif lam tu jek..yg takde aku tak masuk.....
kat paris aku tak jumpa so aku bantai McD filet o fish.. ehh jap..aku dah confuse aku jumpa kedai arab ni kat amsterdam ke kat brussels.... aiseh..sorry kalau silap bandor..

dunia This user has been deleted
tetapi amsterdam sebenarnya lebih dr sex city, Every year memang datang sini, transit balik KL..

Negara yang tak speaking english, negara bekas soviet union selalunya susah nak cari english speaker.

duit Euro mencanak skang ni !!!!!!!

camno nak pergi...........

Originally posted by alahai at 20-4-2005 12:53 AM:

pokcik dah tengok ke semua benda tu???

kira macam siam la ni...

alahai..
hei aku tengok je lah..setakat nak nak expand minda je.

tp kadang2 ada jugak yg best..:malu:

Originally posted by alahai at 20-4-2005 12:50 AM:

huisshhhh idup lagi orang tua ni...........:lol :lol
kat mana la ni?
kota sex ni ka?

aku masih kat kl la alahai..tak macam kau dengan kleer..merantau..merantau..merantau sambil buat anak..

btw, aku selalu travel, off hand phone,  lari dr clients sekali sekala best jugak..kalau tidak kerja..kerja ..kerja.

Originally posted by chumpon at 20-4-2005 01:50 PM:
duit Euro mencanak skang ni !!!!!!!

camno nak pergi...........

tak pe ko pergi ke switzerland..dia orang dok pakai euro, dia orang pakai swiss france.  ke apatah namanya..tp yang pasti murah siket, RM3 ++ = 1 swiss france duit dia.

tp kalau nak shopping ko jangan pegi zurich atau geneve..mahal oo..kau pergi lucerne. tampat ni lawo..

Originally posted by pokcikgumber at 20-4-2005 10:04 PM:

alahai..
hei aku tengok je lah..setakat nak nak expand minda je.

tp kadang2 ada jugak yg best..:malu:

kira legal ke benda tu semua...??

seram pulak aku bayangkan...

Originally posted by pokcikgumber at 20-4-2005 10:09 PM:

aku masih kat kl la alahai..tak macam kau dengan kleer..merantau..merantau..merantau sambil buat anak..

btw, aku selalu travel, off hand phone,  lari dr clients sekali sekala best jugak..k ...

aku pun nak balik kampung la pokcik summer ni...cutiiii....jumpa sanak saudara....nak bedal makanan malaysia yang dah lama tak rasa...
balik tak lama , sebulan camtu pastu balik la sini balik...laki aku tak habis lagi study.
BTW anak aku pun dah besar, dah setahun.....dan aku dah tutup kedai , tak buat dah anak.. :bgrin: :bgrin:

kleer lain aarr....  mana pi dia tu??...

antu_ubi This user has been deleted
Originally posted by dunia at 20-4-2005 09:58 AM:
tetapi amsterdam sebenarnya lebih dr sex city, Every year memang datang sini, transit balik KL..

Negara yang tak speaking english, negara bekas soviet union selalunya susah nak cari english spe ...

eh? tak de masalah langsung cakap english kat sini. aku penah belajar kat amsterdam university 3 bulan langsung tak de communication problem.
penah sekali ada gagak nak jual 'barang' kat aku, dia cakap china. kawan hong kong aky kata his chinese was quite good. kat amsterdam - even the drug trafficker pun multi lingual! impressive!