CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ira79

Product Mayfirst - pendapat korang?

Reply #1 ira79's post

macamana ira dah try femaling and mesmerize? update la if ok wif you..

anna_natasha

ada pakai Nano FIR kan?..so, mcm mana result?  ok ke?  ada perubahan tak sebelum dan selepas guna produk tu?

kak red nak tanya pengalaman org yg dah pakai..

tq

Reply #22 ReD_Ginger's post

hi kak red...
saya pakai sebulan lepas bersalin.. kira time tu perut mmg mengelebeh teruk la.. saya ambik sz xxl.. yg paling besar.. tapi masa tu ada gak try mak cik saya punya size xl ..tak masuk...

la ni baby saya dah umo 5 bulan saya try pakai yg mak cik saya punya.. sbb dia tak jadi ambik.. sarung2 muat plak suar sz xl tu... kira ada perubahn gak la lepas 3 bulan turun satu inci kot pinggang... dulu masa sarung takat paha jer masuk...

saya tak sure utk turunkan berat badan sesuai ke tak.. tapi utk kurangkn sz pinggang tu berkesan utk saya.. skrg saya dah boleh pakai suar/skirt sz 32'.. dulo2 38 woo..

produk mayfirst yg paling popular pronoton dgn femaling. prononton mmg effective.. Femaling ok gak..ia bertahan utk 2 bulan pemakanannya.lyn dah mkn femaling..kulit  rasa lebih halusss jee. :love:

waaahh.. best gak ek.. aje mmg bukan tuk turunkan berat badan tapi mengecik pinggang kan..

lani ngan offer best tul.. nak kena beli gak nieh.. hehe.. kain dia mcm mana ek?.. boleh memeri ke?

femaling tu mmg bagus tuk pompuan.. cuma mungkin tindak balas bagi individu tak sama..iyalah ada yg takdak perkembangan langsung dan ada yang berkesan, ye dak?..

sapa penah guna produk2 muka keluaran mayfirst?... mai la syer pengalaman anda di sini..

Reply #25 ReD_Ginger's post

ha'a la ni tgh offer.. harga ahli rm160++ kot.. saya beli masa offer bulan june tinggal rm141.. normal price ahli rm235..

psl produk muka saya la ni pakai Natural Gold Set.. so far ok.. produk ni dlm dia ader serbuk emas 24k..best gak..lembut n licin jer rasa muka..

Follow Us
ooOOO.. best gak nieh.. takpe nanti nak cube le..

tq anna..

Reply #27 ReD_Ginger's post

welkome...:tq:

ooOO.. rege ahli pun tak tetap ek? akan berubah2 tiap2 bulan?..

kak red ni mmg dah jadi member tapi member yang tak aktif le.. cuma la ni terima
katalog offer tu dah teruja pulak.. tu pasal dok tanya anna yang dah biasa guna
produk ni...

terima kasihle.. :tq:

[ Last edited by  ReD_Ginger at 29-12-2006 03:06 PM ]

tetiba timbul pulak tajuk nih. erm.. actually ira tak jadi beli pun femaling tu.. memula jek ingat nak beli.. but since review mcm tak best jer.. so rasa takmo try.. rege pun mahal gak tuh.

tapi haritu masa sakit tinge.. jumpa ENT dia suh makan ginko.. pastu kebetulan jumpa ngan dr yg ira selalu cucuk vit C.. dia suh try ginko plus yg mayfirst sbb kata dia ygtu gred paling bagus.. so ira beli tu jek. dia bagi sekotak rege rm 55 kot.. sbb dr tu pun lupa rege sebenar brape.

so far ader ke review bagus pasal femaling tu? yg mesmerize mmg dr tu cakap dia pernah bagi utk org yg kena ovarian cyst.. dan alhamdulillah cyst tu hilang dan so far tak kembali. kalau femaling nyer review bagus.. bleh gak try... ehehe.. tapi tak brani ler nak makan pronoton. tuh kan designed utk lelaki.. apsal lak pempuan nak makan.. ish ish ish.. kang jadik lain pulak.. susah woo!

Originally posted by anna_natasha at 15-12-2006 02:05 AM
hai sumer....

boleh join?

saya pun nak citer sikit pengalaman menggunakan produk Mayfirst..

first time kenal produk ni saya ambik Colostrum Immune Ig.. masa tu tgh pregnant.. so yg lain ...

niza pun mmg ambik IGg Colostrum utk niza dan anak2 sekali. Macam gula2 susu tu..best la jugak. Femaling tak boleh guna sbb menyusu, sama juga dgn manja kacip tak leh minum gak utk ibu menyusu. Tapi niza suka pembersih hygiene Sireh suci, best bau dia.

Klik kat sini: http://www.wanitamelayu.com/forum/viewtopic.php?t=6945

[ Last edited by  rosniza_mka at 29-12-2006 04:52 PM ]

mayfirst..
:hmm:.. teringat plak mayflower bas..:nerd:

ingatkan nak kisah pasal bas

Reply #32 kintan's post

hehe tumpang gelak..

Reply #29 ReD_Ginger's post

rege ahli ngan tak ahli tiap2 bulan if ada offer mmg berubah kak red..
pastu ada certain products next year dah jadi mahal plak... dah naik harga.. esok saya tgk list brg.. tapi Nano FIR mungkin tak naik.. but not confirm ni.esok saya check.. kalau nak harga offer cepat2 la pegi stokist mayfirst.. jadi ahli rm20 start 1 jan.. bulan ni rm15.. tapi tinggal sehari je lagi bulan ni. hehe

Reply #29 ReD_Ginger's post

eh kak red dah member la..tak perasan tadi..
boleh la dpt harga ahli... murah tu...

Reply #30 ira79's post

hai tuan umah.. agaknya saya ler yg menimbulkan thread ni.. hehe perasan jer...

Femaling ni saya tak penah try... saya bg review utk produk yg saya dah try jer.. tapi kalau nak review dr org lain pun boleh gk.. ni yg org bgtau saya... produk ni boleh menyuburkan wanita.. ada sorang ni dia dah 3 tahun kawen tapi tak der anak.. lepas guna femaling tak tahu la brp kotak, skrg dia dah ngandung...

bulan ni murah ajer femaling....

Reply #30 ira79's post

sakit telinga macam mana tu ira? sakit ni ke tinnitus (bunyi dering didalam telinga)?

bapak saya baru mkn gingko plus.. kaki dia selalu kebas2 if dok dlm tempat ada air cond... selunya dia pegi shopping complex dia tak tahan.. jalan skit je kaki dia kebas.. tapi dia tak tau sbb apa.. igtkn sbb tak boleh jln2 byk sgt.. finally he found out that air-cond yg sbbkan kaki dia kebas... tadi masa kat tesco baru jer bbrp langkah masuk tiba2 jer kebas2 dia dtg.. so dia patah blk nak ke kereta la.. nak rehat situ ajer.. on d way pegi keta kebas hilang trus.. bbrp hari lepas masa kat zoo taiping ok plak bapa saya jln.. tmp panas ok dia..

my uncle plak baru2 ni bgtau tangn dia kebas... masuk office kena pakai glove mcm kat overc.. dah tak tahan sejuk aircond.. jumpa dr, dr cakap amalkan gingko... so skrg baru nak amalkan gingko la bapak and pak cik saya tu.. harap boleh sembuh...

Reply #30 ira79's post

ha'a pronoton mmg 'didesign' khas utk org lelaki..tapi wanita pun boleh mkn...  tapi jln salah anggap pronoton hanya utk meningkatkan kemampuan s*x.. acctually byk gunanya.. selain utk kanser prostate, org yg ada darah tinggi, kencing manis, sakit jantung, sakit urat byk lagi tak igt.. boleh ambik pronoton...

utk wanita yg ada darah tinggi dan gout boleh mkn pronoton.. tapi ambik dos yg sikit la..sebijik utk dua hari ke.. pastu kena minum byk air.. seelok2nya mkn waktu mlm sbb takut memudaratkan dan tak leh nak buat kerja rumah or drive.. selalunya side effect utk org yg ada penyakit mmg kompom akan sakit kepala mula2 mkn.. mak saya penah makan pronoton.. dia kata tak rasa apa2.. maksudnya mak saya sihat walafiat..alhamdulillah..

ada sorang mak cik tu ambik pronoton dia bgtau saya jantung dia berdegup kencang n berdebar debar jer..  tgn pun mcm shaking jer.. tapi lepas 3-4 hari symptom n sakit dia hilang..

wowsss best tul penerangan anna.. hebat!!!

Originally posted by <i>ReD_Ginger</i> at 30-12-2006 04:00 PM<br />
wowsss best tul penerangan anna.. hebat!!!
<br />

tq tq