CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Aliya2006

SD II Produk Pelangsingan, terhebat??

Post Last Edit by syamsul74 at 1-2-2010 14:18
En. syamsul...saya beli sd II dr en syamsul..nape sy beli hr tu tak dpt keto stick + apa2 risalah calori control pon...sy dpt just beg jd ahli tu jek...lg satu mcm mane nk cam yg kita ni ahli? tak de  ...
undoubtedgee Post at 31-1-2010 23:49

Salam

Ada....setiap ahli yang daftar...akan terima no ahli.
Apa yang saya lakukan skrg ni, setiap ahli baru yang daftar melalui saya, akan saya dahulukan stok/sales kit saya dahulu.
Sebabnya, jika saya proceed ke HQ permohonan ahli tu dahulu then baru mereka keluarkan stok dan kurier, saya khuatir kita akan dapat stok dan sales kit lambat. Apatah lagi ketika hujung bulan Januari lepas, HQ saya perhatikan sibuk untuk process order terakhir hujung bulan bagi close sales dan kiraan PV/komisen/etc...etc...

Mereka lakukan proses daftar ahli secara batch processing (ertinya if submit pada masa tu, mereka akan key in later...mereka kumpulkan byk2 application form tu dulu). Bukan immediate mereka key in data ahli baru. Saya pernah duduk di depan kaunter pendaftaran ahli di HQ tu sampai 3 JAM!!!! Sebab sekali saya submit form ahli baru, tebalnya macam Yellow Pages ...... itu sebab ketika itu saya minta mereka key in segera semua maklumat ahli baru yang berdaftar dibawah saya bagi memastikan setiap ahli tu terus dapat nombor keahliannya......Saya harap ini dapat menjelaskan keadaan yang sebenarnya......Insya-allah mana mana ahli baru yang mendaftar dibawah saya dan dah bayar, lazimnya saya akan kirim terus order melalui kurier, menggunakan stok SD II yang saya ada (Saya sentiasa ada stok yang banyak setiap bulan dan skrg ni nampaknya setiap minggu saya kena keep on tambah order sebab demand yang tinggi..!!). Saya harap ini tidak mematahkan semangat kita untuk mencapai berat badan yang ideal dengan SD II ya....Saya sentiasa support dari segi moral, motivation dan juga info serta kaunseling khusus kepada orang yang bermasalah macam saya tentang berat badan ini agar kita jgn cepat putus asa....yakin, kita boleh berubah sama sama disatu hari nanti...

But kepada tuan/puan yang order melalui saya pada Januari lalu hingga ke penghujung Januari tu, dah ada nombor keahliannya pada sistem....Boleh rujuk kat saya nanti nombor ahli masing masing.....dan company akan hantar membership kad kepada ahli tak lama nanti.

Sebarang pertanyaan keahlian tu boleh hubungi saya....

Untuk makluman, KETO STICK dijual berasingan dengan harga RM20 untuk 50 bilah. KETO Stick ini bertujuan untuk melihat proses pembakaran lemak berlaku atau tidak atau dibenarkan ambil karbo atau tidak, ketika proses diet berlaku. Ini adalah hanya satu option untuk buat ujian kendiri dirumah melalui urine test......Sekiranya kita buat portion control seperti yang saya syorkan dalam manual saya beri tu, insya-allah, dengan pengambilan SD II yang terjadual, makan yang terkawal dan terjadual serta, melakukan senaman ringan seperti cardio eksesais (senaman sebagai BONUS dalam menurunkan berat badan), saya yakin/percaya/pasti proses pemecahan lemak, turunnya berat badan dan segala tindak balas dari pengambilan SD II itu akan terhasil.

Saya sedang dapatkan beberapa material pengurusan dan kedah menurunkan berat badan dari beberapa buah weight management institute dari beberapa buah negara untuk saya edarkan kepada mereka yang join serta ambil SD II ini. Insya-allah akan saya compiledkan sedikit masa lagi dan akan saya edarkan kepada semua yang berkenaan sepertimana yang saya usahakan dalam manual portion control yang dah pun saya edarkan kepada semua tu (tidaklah seberapa.....tapi saya percaya maklumat didalamnya amat penting sebagai garis panduan bagi mereka yang sedang diet dan mengelakkan kita terbabas makan)

Sekian dulu....salam hormat dari saya untuk semua

Wassalam

- syamsul

mana pegi shamsul ni...diam terus..?

mana pegi shamsul ni...diam terus..?
botoisusu Post at 19-2-2010 12:14

sibuk dengan PhD dia..............dah kena kejar ngan supervisor dia tu.............

sibuk dengan PhD dia..............dah kena kejar ngan supervisor dia tu.............
sayawifenikmie Post at 19-2-2010 14:12

Salam

Haha...ada ni kak...sorry..mmg busy sesangat ni....sorry kak tak sempat ke fakulti lagi ni....tengah siap kan beberapa dokumen ni....
Last week demam...tak larat nak buat apa....baru satu dua hari ni ok.....

Order makin bertimbun sedang saya uruskan ni....pada yang order tu, tunggu aje ya kurier sampai ke alamat yang diberikan pada saya. Penghantaraan dari HQ agak selow sikit sejak cuti CNY ni.....Dorang raya lagi kot....Apa apa akan saya update.

- syamsul

Salam

Haha...ada ni kak...sorry..mmg busy sesangat ni....sorry kak tak sempat ke fakulti lagi ni....tengah siap kan beberapa dokumen ni....
Last week demam...tak larat nak buat apa....baru sat ...
syamsul74 Post at 24-2-2010 11:46

bila ke fakulti.....call akak...singgah jumpa akak.........k.........take care...dun work too  hard......

bila ke fakulti.....call akak...singgah jumpa akak.........k.........take care...dun work too  hard......
sayawifenikmie Post at 24-2-2010 21:34

offtopic: akak & syamsul saling kenal mengenal ekk?? hehe....maz pun kenal gak syamsul tu..kan syamsul.....

syamsul...brp kg dah turun??

Follow Us
offtopic: akak & syamsul saling kenal mengenal ekk?? hehe....maz pun kenal gak syamsul tu..kan syamsul.....

homemom2 Post at 24-2-2010 22:08

kenal kat forum jer maz...........

homemom2 Post at 24-2-2010 22:08

Maz, nanti i jumpa maz....tgk sendiri...wajah bertambah muda....hihihih...
Maz bila lagi nak join us ni.....jgn tunggu lama lama maz....Demand tinggi sangat sangat skrg ni....
Rasa macam nak amik kerani sorang untuk bantu saya uruskan sale dan daftar ahli tiap tiap hari ni...

Maz, nak jual Tungku Moden tak...?? Hehe...spesel price....harga borong RM2X.00 sahaja...harga jual RM40 to RM45....

- syamsul

awat dah jauh sgt thread ni...nak tgk testi..

hi,
masuk hari semalam (khamis) saya dah 4 hari minum SDII, berat hari pertama (isnin) minum 57kg, hari ketiga (rabu) saya timbang turun 55.9kg. Saya minum 3x sehari aje sebab time supper memang x sempat nak minum sbb time tu dah tido. Tapi saya memang x makan nasi sbb hari2 dah melantak nasi so kenala korban sekejap tabiat tu, dan memang tak minum air manis langsung, memang air plain water start hari pertama consume. Saya banyak makan sayur, telur, makanan laut, rujuk pada leaflet yang saya dapat. So far ok la pada saya sbb masih boleh makan. Akan update lagi berat badan sbb target to achieve is 50kg or 48kg sbb saya ni jenis frame kecik je.

naper senyap je thread ni...mak tgk testi..huhuhuh

nak beli lah, berape harga satu tin. satu tin utk sebulan ke?

tetiba cam rasa terpengaruh laks..hehee

yelah, selalu masuk sini, mesti terpengaruh kan

yelah, selalu masuk sini, mesti terpengaruh kan
bspotgurl Post at 20-4-2010 13:34

agakla...terpengaruh.......

x memudaratkan ke sampai 64 kg..b4 makan brplah berat asal org tu?

salam
my kasen ada minum gak produkni
dlm masa 2 minggu..dia dh turun 5 kg..tang kt hips n punggung dia yg nmpk perbezaan
teruja lak nk mencuba

mcm best je produk ni...brp hinggit eh?

sd2 ni mmg best...nyesal klau tak cuba...

Reply 179# syamsul74

mcm mana nak beli eh?
RM brp?