CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Aliya2006

SD II Produk Pelangsingan, terhebat??

hi,
i pun dah start minum SD11 ni since last thursday, kira today dah seminggu la.  My SIL yg bagi SD11 tu so i have to try la kan, kata nak kurus. So far belum timbang lagi, penimbang kat rumah dah lama rosak tak beli2, sabtu ni gi beli, hopefully ada penurunan.

i baca, fara 2503 tetap makan nasi ya,  boleh ya?  i takut nak makan nasi since tulis kat pamplet tu elakkan makan nasi, walau hati ni meronta2 nak makan  nasi.  huhuhu.

will update bila dah timbang nanti.  yup kalau share2 menu hari2 best jugak, sbb bila dah tak makan  nasi ni mcm tak tau nak makan apa.

today my menu,
bfast - SD11 & seketul karipap sardine
lunch - SD11 & yong tau foo
Dinner - SD11 & mee hoon tomyam (dah siap masak pagi tadi)

saya pun dalam proses nak diet ni.

masalah saya ni bila petang sampai malam, asyik makan je, tak kira nasi ke, jajan ke.

nak tanya, ada side effect ke klu wanita ada fibroid @ ketumbuhan consume sdII ni? tq.

141# baby102

wow Farra rasa mesti ada banyak penurunan since you tak ambil nasi. Taniah hope kita boleh sama-sama kurus yehaaa

Yesterday Menu..

Pagi SDII

Lunch SDII Nasi+ Toufo+ Mix Vege
Dinner SDII Ikan bakar
Workout: Elliptical 30 minutes (huh bila la nak improve nih)

142# caravali

Pasal SDII nie you boleh consume ke tidak nak kena tanya syamsul yang lebih arif. I rasa you cuba banyakkan minum air so dengan cara tu you boleh elakkan rasa nak makan makanan yang merapu.

143# farra2503

hopefully bykla turun.  nanti i timbang tomorrow & will update here.

Follow Us
Today my menu:-

Breakfast: SDII + Biskut+Tuna

Lunch: SDII +Kuey Tiow Ladna+ Limau Suam  

146# baby102

Baby apa menu you hari ni???

Christine Thompson, Dunedin, New Zealand

I used to be “Big!”

Right through my life, I was what most people would consider to be ‘Big’. In June, 1995 I was wearing size 22 clothes and weighed 98kgs. I was drinking up to 18 cups of coffee a day, doing no exercise and suffering a lot of headaches. When I was introduced to the Ultra Diet programme I wanted to start there and then, cost wasn’t a factor, I just wanted to be able to lose weight and get my health in order. With the Ultra Diet 2 programme and added fibre, RDAs and Flax Oil and I was under way. Five weeks further on I was 78kgs and fitting into size 18s. By Christmas I was out buying size 14 clothing and went on to a maintenance programme using Metabolytes and UD3. I continued to lose weight and am now 64kgs and wearing a size 12 (a new wardrobe!) I feel so much healthier and fitter - physically and mentally.

145# farra2503

thanks farra, tp susah betul....... dlm jam 8 tu ok, lps tu hish, nafsu nak mkn ni meruap2. walau dah kenyang pun, makan jugak susah betul nak kawal

tgh tggu en. syamsul komen plak ni.

Post Last Edit by baby102 at 22-1-2010 15:55

148# farra2503

hi fara, menu i hari ni,

1. breakfast SD11
2. Lunch SD11 & pizza
3. Dinner SD11 & rasanya mee hoon tomyam lagi la since smlm punya ada balance lagi.

Esok i pergi rumah my mom, pasti dia masak sedap, agaknya kantoila kut makan nasi. hehehehe. tak pe kut kan seminggu sekali.

Post Last Edit by baby102 at 22-1-2010 15:56

150# caravali

caravalli,

u dah consume SD11 ke? mula2 mmg gitu. I dulu tabiat makan is hari2 mesti ada cake.  I'm addicted to cake, tak boleh tak de.  Usually i akan makan cake time petang la, kadang cake + kuih muih ke.  The 1st 3 days after i consume SD11, mmg rasa nak  nangis, tak tahan sgt nak cake & apa2 snack. Tapi kalau u dpt lepas the 3 days, insyallah lepas tu you get use punya.

And lagi satu nasi, i ni hantu nasi, hari2 makan nasi,  tapi ni tahan jela tak makan nasi. huhuhu kuatkanla semangatku.  hehehehe

syamsul74....

plss cek pm...

sape2 yg try sd II ni taruk testi byk2 k...

syamsul74....

plss cek pm...

sape2 yg try sd II ni taruk testi byk2 k...
drtina86 Post at 22-1-2010 17:42

Ok....sorry dah 2 hari tak masuk sini....sibuk dgn kerja....
Will reply all PM....

- syamsul

Salam to all

Minta maaf byk byk jika semua PM yang dihantar lambat saya reply...
Kekadang sibuk sikit dgn kerja. Walau apa pun boleh aje send email kat saya syamsul@darwizz.com.my ya.

Pada yang ada line telepon fixed line tu, leh la kasi saya nombor tipon umah so saya leh call anda....saya call free...nationwide..hehe

baru start minum sd II 3  hari lepas...harap2 selepas seminggu dapatlerr turun..1-2kg pun takpe ..janji turun..hehehhe

saper2 nak try..leh PM ..i'm sd 2 member also....tq

Salam

To all yang dah order SD II  dari saya tu, jika dah terima parcel masing masing harap dapat maklumkan kat saya ya. Nanti saya akan email buku panduan makan serta kalori control dan juga beberapa reading materials lain yang amat amat membantu dalam menggunakan SD II ini.

Insya-allah Isnin 25 Jan jam 4.15pm saya akan On-Air kat Radio KLFM untuk promosi SD II ini. Kepada distributor dibawah kumpulan saya, pls standby handphone ya..sure call akan masuk bertalu talu sebab saya akan promote anda melalui laman web saya tu. So rebutlah peluang ini.....khas untuk ahli SD II Darwizz Club sahaja.....Seronok join club saya ni tau....meh join hehehe...nanti kita buat famili day kat beach...

Kepada yang nak dapatkan stok SD II tu dan berkongsi pengalaman ttg SD II ini boleh la hubungi saya melalui PM atau telefon....

SD II ni sedap dan mmg terbukti berkesan dalam penurunan berat badan ni...harga pun murah.....dan promosi kita pun buat besar besaran...Dgr juga Radio Malaysia Penang, Kelantan, Terengganu dan Pahang juga ya......

Selamat maju jaya semua...

- syamsul

Sekadar berkongsi info

Ciri-ciri ISTIMEWA penurunan berat badan dengan SD II

Penurunan berat badan pada kadar 250gm—500gm setiap hari.
Penambahan tenaga pada setiap 500g lemak yang dibakar dan menjadikan tenaga kepada 3000 kalori.
Dibuktikan melalui rekod dunia dengan penurunan berat badan sebanyak 64kg dalam masa 1 bulan.
TIDAK PERLU BERLAPAR. Amalkan aturan pemakan biasa seperti sarapan pagi, makan tengahari dan malan malam.
Kandungan Protein yang tinggi dengan multi-vitamin, mineral dan elemen-elemen kesihatan yang lain serta seimbang.
Membantu memulihkan masalah kesihatan yang lain seperti diabete, hypertension dan juga mengurangkan paras kolestrol pada tubuh badan.
Mudah serta berkesan.
Tidak memerlulkan belanja yang tinggi serta menjimatkan wang anda. JIMATKAN WANG ANDA

- syamsul

hello semua, akhirnya saya dah timbang last saturday, cukup la timbang seminggu sekali kan.  heheheh. and i turun 2kg after 10 hari ambik SD11, seronok sgt. Maybe ada gak kata tak byk sgt turun kalau compare dgn org yg turun sampai 9kg in 14 days kan. Tapi i think ikut frame masing2. kalau yg jenis berat yg melebihi so for sure la akan turun byk.

Mcm i, frame i kecik je. My weight before this is 53kg, so sabtu lepas dah jadi 51kg.  Ada lagi 6kg to my ideal weight. Harap2 menjadi.

Kalau menjadi nanti for sure i will letak my gambar, before & after.

hello semua, akhirnya saya dah timbang last saturday, cukup la timbang seminggu sekali kan.  heheheh. and i turun 2kg after 10 hari ambik SD11, seronok sgt. Maybe ada gak kata tak byk sgt turun kalau  ...
baby102 Post at 25-1-2010 11:30

Congrat Baby