CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Aliya2006

SD II Produk Pelangsingan, terhebat??

160# syamsul74

thank you.  Harap kita semua berjaya.

syamsul74....

plss cek pm...

sape2 yg try sd II ni taruk testi byk2 k...
drtina86 Post at 22-1-2010 17:42

tina, your fren dah amik stok SD II tadi dari rumah saya...
nanti PM me your email address ya...

- syamsul

Semalam Tak sempat nak minum SDII nie sebab Pak Saudara Meninggal :cry:, today will start balik minum SDII.

Syamsul next week i nak Keto Stick + SDII satu tin. Boleh jumpa kat tempat hari tu tak Niwana

I pun dah jadi member jugak. Bolehla PM I kalau sesiapa yang berminat

Semalam Tak sempat nak minum SDII nie sebab Pak Saudara Meninggal :cry:, today will start balik minum SDII.

Syamsul next week i nak Keto Stick + SDII satu tin. Boleh jumpa kat tempat hari tu tak N ...
farra2503 Post at 26-1-2010 13:01

Fara okay...no problem...i akan uruskan nanti ya...

- syamsul

i dh terima SD II ni...
i tgk kt tin dia meal replacement??
kata bukan meal replacement...n isi dia cam tepung...

i xleh telan sgtla...rs nk muntah...baru minum hari ni...mcmn nk buat???rs loya sgt2...
dia kata campur dgn perasa strawberi n etc...tp perasa kita sendiri ke???xde dia kasi apa2 pon...
then...menu guide...cara minum detail...langsung xde...hanya 2 tin tu je...

rasa cam kecewa plak...then byr 50 utk ahli tp x mintak lngsung detail...ahli nk cek kt mana?
sedangkn i x diminta detail pon...anehhhhhhhhhhh

Follow Us
drtina,
ya ke ada tulis meal replacement?  Rasa mcm tak de, ke i yg tak perasan. Tapi mmg bukan meal replacement sbb boleh makan bfast, lunch & dinner.  Just cut the carbo.

I pun mula2 tak boleh nak telan, because i jenis yg tak boleh minum susu, kalau minum susu tepung je sure nak muntah.  Tapi minum gak, last2 after 1 week dah ok dah, rasa biasa je. tak la loya pun, tawar je rasa dia kan.

Ha about the details pasal minum tu i pun rasa tak berapa best, tak mcm product2 lain detail dia kasi tau. ni tak de.  I dulu masa mula2 beli have to search mcamana cara nak minum SD11 ni. Caranya is before makan kita minum SD11 ni dulu, before breakfast, before lunch, before snack petang ( tapi usually petang2 i minum SD11 ni je, takde ambik apa2 utk makan petang) last before dinner.

One more thing, kalau boleh la next keluaran SD11 tu jgnla buat guna tin, sbb ni nak kena minum 4 x, so nak bawa pergi office kena isi pulak dlm bekas kecik,  pastu scoop pun kena bawak sekali.  Saya syorkan agar SD11 ni dibuat dlm betul sachet, senang nak bawak kemana.  NI mesti sbb dia dah biasa keluarkan Alpha Lipid dlm tin then ni pun mau dlm tin. Alpha Lipid okla, minum sehari sekali je.

ok itu je, selamat maju jaya semua.

167# baby102

i tgk skali lg...meal supplement...sori..sori..silap baca...tp i x bkenan rasa dia...n xde pon paket campur strawberry,vanilla n coklat mcm dia ckp kt tin tu....

MONEY BACK GUARANTEED!
(Mana ada produk kurus lain boleh pulang duit balik? Tapi disebabkan semua sukses, setakat ni belum ada yang mintak duit balik!)

SLIM DIET II (SDII);
Sudah terlalu ramai yang berjaya dapat berat yang diingini, anda bila lagi?

Rekod Dunia Dipegang Slim Diet II: Turun 64kg sebulan!

Jom tengok blog saya untuk Info Slim Diet II;
http://www.slimdiet2-alphalipid.blogspot
.com
Semua maklumat asas mengenai SDII yang perlu dan ingin anda tahu ada di sana...

Info penting SDII

1.BUKAN FOOD REPLACEMENT seperti produk kurus lain, tapi FOOD SUPPLEMENT. Oleh itu SDII adalah 100% selamat!

2. Menggunakan konsep Protein Sparing Modified Fast (ketosis) yang menarik... Berat turun dgn cepat + memberangsangkan. Hasilnya, takde kulit menggelebeh...

3. Pemeriksaan pembakaran lemak/karbohidrat dlm badan sendiri menggunakan Keton Stick seawal 3 hari selepas mula mengambil SDII... (Kami bekalkan satu keto stick dgn pembelian 1 tin SDII supaya anda tahu kebenarannya!)

4. Produk syarikat yang sama dgn Alpha Lipid yg keberkesanannya tak boleh dipertikaikan lagi.

5. Status HALAL yang tidak diragui (Sijil Halal by production).

6. MONEY BACK GUARANTEED!

http://www.slimdiet2-alphalipid.blogspot.com

Hubungi: 012-386 6467 sekarang!

169# nurshue

xde pon shamsul kasi keto stick tu...

owh... itu ikut supplier... cuma tanya en syamsul, mgkin dia bole bg kot?

i dh terima SD II ni...
i tgk kt tin dia meal replacement??
kata bukan meal replacement...n isi dia cam tepung...

i xleh telan sgtla...rs nk muntah...baru minum hari ni...mcmn nk buat???rs loya s ...
drtina86 Post at 26-1-2010 20:33

DRtina, check kat PM..i dah mintak detail you tapi tak dak respon lagi....
Semua member dapat sales kit...tapi masa En Azmi datang ari tu sales kit saya dah habis...akan saya htr nanti...
Pasal plan etc..etc...guide tu saya akan bagi, tapi i need you detail termasuklah email.....

Perisa tu mmg boleh kita tambah perisa yang kita nak letak....
Dalam keadaan kita nak kan sesuatu perubahan ni, mmg macam macam halangan dia...tapi jgn lah rasa tu kita jadikan penghalang untuk suksess.....tu saya kata, tgk kat 5 factors yang saya ada letakkan kat thread ni ari tu...cuba tgk balik....

Nanti check pm ya...saya mmg tunggu ni details tu....sebab most of people yang order tu saya selalu minta dia isi online form kat www saya tu untuk memudahkan process registration tu berlaku.....

- syamsul

169# nurshue

xde pon shamsul kasi keto stick tu...
drtina86 Post at 28-1-2010 19:07

Tina keto stick tu dijual berasingan dengan harga RM20 sekotak yang mengandungi 50 bilah.

Setiap mereka yang dapatkan SD II dari saya tu sure akan dapat manual pengguna dan buku panduan calori control yang saya sediakan dalam softcopy....Masalahnya, saya tak terima lagi semua detail2 tu dari Drtina.....saya dah PM minta Drtina isikan all needed info tu kat online form tu...harap check PM you ya....atau PM your contact number kat Jakarta tu, saya akan call nanti for details...

- syamsul

167# baby102

i tgk skali lg...meal supplement...sori..sori..silap baca...tp i x bkenan rasa dia...n xde pon paket campur strawberry,vanilla n coklat mcm dia ckp kt tin tu....
drtina86 Post at 28-1-2010 17:26

Drtina, yang dimaksudkan dengan perisa tu bererti kita boleh campurkan dgn perisa yang disyorkan ....
Bukan maksudnya ada paket paket perisa tu tersedia dgn produk tu.....

Drtina minta email kat saya syamsul@darwizz.com.my segera ya....saya akan support you....

- syamsul

ok thnks

174# syamsul74

perisa yg disyorkan tu apa?  Perisa  mcmana?

3 hari lepas saya beli tin ke 3.  Mamat yang jual tu saya tengok makin handsome sebab dah makin kururs. Dia pun terkejut tengok saya, katanya byk berbeza.  Jgn tanya saya dah turun berapa kg... saya dah lama bermusuh dgn alat penimbang ni.  Apa yg saya perasan masa nak sarung baju, senang je masuk... he he he....

Lagi satu yang best sgt minum sdII ni, kita tak akan terasa pun kita tengah berdiet. Cuba lah you all...

174# syamsul74

perisa yg disyorkan tu apa?  Perisa  mcmana?
baby102 Post at 29-1-2010 16:53

Salam....

Perisa yg dimaksudkan tu, sama je dgn perisa yang digunakan dalam orang buat makanan/minuman. Tapi saya tak pernah letak sebarang perisa dalam setiap kali saya ambil SD II tu. Cuma sesekali, saya tambah sikit vitagen belen belen anak saya minum tu....

Dalam kita nak usaha dan ikhtiarkan diri untuk turun kan berat badan ni, jangan lah ikut kan sangat tekak kita ni....walau tak sedap mana pun orang kata satu satu jus diet tu, tapi bagi saya SD II ni rasa dia much much better dari JM5.....tapi tak lah macam raea saya amik HL dulu...HL ya, dia ada macam macam perisa....mmg sedap, tapi mampu kita nak tampung dari segi kosnya...?? Dah semak apa kata researcher Worlf Health Jurnal...?? Hhhmmm.......

Apa yang boleh saya ulaskan dan simpulkan kat sini, dalam satu satu perkara dan keadaan seperti ini, iaitu kita sedang cuba nak capai matlamat kita ni, sebarang bentuk halangan, cubaan, ujian tu tetap ada.....kita kena lah kuat kan semangat kita, pulihkan sebentar minda kita, ubah sebentar cara kita berfikir...insya-allah setiap perubahan kita lakukan (walaupun bersifat semenrata) ini akan membantu kepada satu perubahan lain dalam kehidupan kita dimasa akan datang yang saya yakin akan lebih baik keadaannya pada diri kita.....

Orang puteh kata "TO SEE CHANGES....WE MUST CHANGE FIRST" and cuba buat kupasan pasal ayat pasal changes ni....saya pasti satu hypotheses akan terungkap....dan problem statement akan terurai dan terhasil.....obejctive akan disasarkan.....dan method akan di apply....dab paling penting, tindakan akan disusuli.....Insya-allah, at the end, we will see and get the result......Niat dan natijah yang baik...akan dapat hasil yang baik....Tak percaya, cuba lah buat...

Saya akui, bukan senang jadi orang gemuk ni.....bab makan tu tuhan aje yang tahu betapa seksa nya nak tolak makan.....betapa seksanya nak halang tekak ini untuk nak yang sedap sedap aje.....tapi tu lah....selagi kita tak berubah pada minda...hhhmm..tidak akan membawa apa apa perubahan pada diri kita sampai la bila bila......Ini lah pengalaman berharga buat diri saya sejak hampir 12 tahun lalu menjadi orang gemuk....Apa kata doktor dulu semua saya buat tak tau aje........bila dah ada darah tinggi, kencing manis dan penyakit lain lain...baru time tu teringat "kenapa la aku tak berubah sejak 12 tahun dulu". But.....apa nak dikata....nasi dah jadi bubur.....skang ni la masanya pula untuk saya mula anjakkan diri saya buat satu perubahan.....

Rata rata orang gemuk macam saya yang saya jumpa, semua tanya "EN Syamsul, kalau saya minum SD II ini, BOLEHTAK BAGI JAMINAN YANG SAYA AKAN KURUS....??". Hehehe....saya hanya mampu tersenyum aje dalam hati bila dapat soalam macam ni. Oleh itu, sekarang saya lontarkan persoalan "EN Syamsul, kalau saya minum SD II ini, BOLEHTAK BAGI JAMINAN YANG SAYA AKAN KURUS....??" ini pada tuan/puan untuk renungkan dan berfikir sejenak...apalah agaknya kita semua boleh baca dari fikiran orang yang tanya soalan macam ini....

Ok..panjang lak menulis...and jgn lupa doa dan support tu penting juga....

- syamsul

p/s : Nak ucapkan TAHNIAH kepada En Norzuffry (saya tak ingat username dia ni) kerana telah membeli 42 tin SD II dari saya semalam. Semoga segala yang baik dikongsikan bersama, akan memberi ganjaran yang baik juga dariNya......Jika tuan/puan nak dapatkan SD II ini, boleh aje hubungi saya ya (Maaf MOD, ini bukan promot ya, just maklumkan..hehe)

Makluman...

Orang orang di Penang hari ni dah dengar MUTIARA Fm..? Kita ada On Air pasal SD II kat Penang...Semalam kat Kedah FM....

Isnin lepas saya  di KLFM....lepas saya on air tu....telefon saya tak henti-henti berbunyi....
Downline saya juga mendapat limpahan rahmatnya...hehe...selamat maju jaya kat semua club members SD II Darwizz Club ye....

Tunggu pula kita punya next airtime on-air di beberapa lagi setesen Radio Malaysia seluruh negara...Next yang terdekat ni UFM...nanti saya update time dan date nya ya....

we share all the good info and pengalaman......

bye dulu

- syamsul

En. syamsul...saya beli sd II dr en syamsul..nape sy beli hr tu tak dpt keto stick + apa2 risalah calori control pon...sy dpt just beg jd ahli tu jek...lg satu mcm mane nk cam yg kita ni ahli? tak de no ahli & so on ke? lepas2 ni kalau nak beli dgn en syamsul mcm mane en syamsul nak keep track & bagi sy harga RM108 tu?