CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sayawifenikmie

WAKILALA COVER CREAM---------Menghilangkan cemar hitam di ketiak

Asalkan saya tidak bersikap seperti anda bagi saya sudah cukup. Tidak perlulah saya nak mencari gaduh dan melayan kenyataan yg ntah apa2.

intan_pet Post at 4-3-2011 21:59

wakakkakakkakakakakka....mcm ni ke kaedahnya awak mencari kawan dengan membuat andaian yg kamu sendiri tidak pasti dan membuat perbandingan dengan diri kamu pula... sungguh kesiannnnnn siapa yg jadi kawan kamu

shhhhhh lebih baik diam2 daripada berkata benda2 yg tidak faedah...buktikan awak yg prakti ...
ratu_cinta Post at 4-3-2011 22:04

okey. Salam perkenalan dari saya khas utk anda...

Forum ini bukan utk medan pergaduhan yer saudara/saudari....

intan_pet Post at 4-3-2011 21:59

ini aku setuju...sebab tulah org mcm ko diperlukan di board politik tempatan....gi jalan ke sana supaya luaskan pemikiran kamu yg sempit

shhhhhh lebih baik diam2 daripada berkata benda2 yg tidak faedah...buktikan awak yg praktik dulu

shhhhhh lebih baik diam2 daripada berkata benda2 yg tidak faedah...buktikan awak yg praktik dulu

...
intan_pet Post at 4-3-2011 22:12

anda sudah lupa anda yg bercakap demikian terlebih dahulu dengan menasihati saya ... tetapi tenyata anda tidak praktikkan dah banyak post saya yg tidak berfaedah anda layan wakkakakakakakakakkakakaka.....

apa kata anda diam...dan buta kan mata membaca posting nyah ratu blehhhh

Follow Us
nyah ratu ko buat aku migrain slalu lahh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

nyah ratu ko buat aku migrain slalu lahh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kaklala_lost_id Post at 5-3-2011 10:59

tarikkkk nafasss dalammm dalammmm -- holddd kejap ----------- hembussss pelann pelann------------lega tak?

Reply 68# sayawifenikmie

hahahahha.......nie yg malas nak masuk jenguk nie....mcm2 ragam ada

Reply  sayawifenikmie

hahahahha.......nie yg malas nak masuk jenguk nie....mcm2 ragam ada
kaklala_lost_id Post at 5-3-2011 11:24

adakah dunia kamu kecil????.., jika saya di alam maya pon kamu sudah tertanya2....harapnya ...
ratu_cinta Post at 4-3-2011 21:49

haha.. rasanya saya sgt bertabah hati.. saya ada je jumpe org yg attitude mcm RC ni.. and paling teruk beliau ialah tunang saya.. yg saya tahu psl org mcm ni.. kebaikan dia ialah die sgt suka kan fakta and suka membaca n mengkaji.. and sgt realisitic..

tp keburukan org yg ber attitude mcm ini ialah tidak menerima teguran orang.. dan tak de ramai kawan sb org mmg tk suka.. hanya org yg penyabar je nk kwn ngn dia.. itupon sorg je.. and  org tu pon ckp dia sgt penyabar utk kawan ngn tunang saya. bila dia cite kwn kt opis tkmo layan dia berckp, buat2 pekak bila dia bercerita.. saya dah tau kenapa. sebab dia bangga bila dia dpt cantas cerita2 kawan dia  dgn fakta2.  last2 saya nasihatkan dia tkyah la nk berckp or mencantas cite org.  kdg2 dia sms saya bgtau "hari ni saya berjaya tk bckapa/cantas cite org".. dia sangat berusaha utk mendapat kawan tp attitude sgt susah nk ubah.

and saya even tunjuk post2 RC kt dia.. and saya explain, "awak mcm ni lah, sb tu tkde org suka" ..and aku siap accuse dia " ntah2 awak ni Ratu cinta? kenapa mcm sama? kalau awak ratu cinta, tolong la buat kerja lain or masuk  forum lelaki.." lepas tu die gelak je.. (sebenarnya aku tau bukan dia sb aku dah kaji siapa  ratu cinta)

hehe.. perlukah aku terang kan sume ni dlm thread ketiak?? hahahahaha..

haha.. rasanya saya sgt bertabah hati.. saya ada je jumpe org yg attitude mcm RC ni.. and  ...
zappel Post at 5-3-2011 17:30

saya amat bersimpati dengan kamu....bestnya impak saya..... hinggakan ada org terpsycho psycho....kenapa mahu bawa busniss intenat dalam kehudipan kamu, sehinggakan tanya BF segala....saya sungguh risau ni....hope kamu pandai membezakan had dunia cyber dan realiti....jika saya tiada signifikan dalam hidup anda buat apa kaji n waste ko punya energy pikir pasal aku????

realllyyyy funnnyyyy sorryyyyyy...oppppsss ko bandingkan aku di alam cyber  ngan tunang ko di alam realiti.....bagaimana pula ko tahu perangai aku di alam realiti seperti tunang kamu juga. dan sebaliknya tunang kamu di alam cyber...sedangkan rasanya kita tak jumpa...hope apa yg ko kaji itu memberikan jawapan yg tepat...bagaimana mahu tepat if method tidak betul........

haha btul juga tu.. mungkin tafsiran aku salah.. oleh itu.. jom kite balik ke tajuk asal.. cemana nk putihkan ketiak.. )

haha btul juga tu.. mungkin tafsiran aku salah.. oleh itu.. jom kite balik ke tajuk asal.. cemana nk ...
zappel Post at 5-3-2011 22:20

...tapi kan u ni sweet lah.... ok...boleh aja ...

Reply 75# ratu_cinta

hahaha sempat lagi ko nak ngorat dia heh...tuh pun kalau ko jantan sejati lah hehehe

Post Last Edit by eisyawanna at 6-3-2011 21:19

heii...macam2 pesengg....

heii...macam2 pesengg....
eisyawanna Post at 6-3-2011 21:12

Hi darling--------------

Hi darling--------------
sayawifenikmie Post at 6-3-2011 21:35

Hi........lmbt tol nk tunggu page load......tenet mengong

so camana respon psl product ni?ok ke k.o?