CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 6977|Reply: 44

Produk Azzurah Dcornz

Assalamualaikum, saya nak bertanya mengenai produk AzzurahDcornz

Siapa kat sini pernah mencuba produk Azzurah Dcornz sebabnyasaya tanya ialah mengenai

Anak saya berusia 3 tahun sudah mula menunjukkan kenakalannya suka memanjat sudah pandai mengamuk apabila yang dikehendakinya tidak ditunaikan ini sangat merungsingkan saya apa lagi saya meletakkan anaksaya dibawah jagaan nursery sepenuh masa saya takut jika perangai anak sayaberterusan seperti ini ia akan membuatkan pihak jagaan anak saya membuat sesuatu pada anak saya tapi masa saya pergi MAHA 2010 saya diperkenalkan dengan produk Azzurah Dcornz Royalle untuk anak-anak pada mulanya saya ragu juga bolehberhasil ke tapi Alhamdulilah selama
4hari mencuba 1 sachet pagi dan malam anak saya menunjukkan perubahannya sudah mula akur dengan nasihat saya dan husband perubahan ini sangat mengembirakan.

Saya mencari juga produk ini tapi tidak ada tempat yang menjualnya saya minta pada siapa-siapa yang tahu dimana produk Azzurah Dcornz ini ada jual beritahu saya dengan segera.

tidak ada siapa-siapa yang tahu ke mengenai produk ini

x pernah dgr pun ttg produk ni,

Reply 1# Aryannaviolet

boleh hub no ini : 019 791 5005 / 019 7905005 / 019 750 5005.
sy pun n tyn jgk, ok ker produk nih? br bc 2 hari lps ttg prdk ini dlm majalah pa&ma...

xpernah dengar gak pasal produk nie.. baru lagi kot ekk

Reply  Aryannaviolet

boleh hub no ini : 019 791 5005 / 019 7905005 / 019 750 5005.
sy pun ...
ummiauni Post at 19-4-2011 16:49

Alhamdulilah nampak berkesan mereka beri tempoh selama 2 week tapi anak sy tunjukkan perubahan cepatcuba awak try berkesan taw. Ada jugak beberapa produk lain tapi sy tak cuma ingat selepas ini sy nak mencuba.

Follow Us
produk nie memang baru tu yang nak tahu kat mana-mana ada jual.

untuk anak je???

produk untuk mak bapak pon kena ada supaya mereka tahu keibubapaan ....

bagaimana produk ni leh control anak......apa yg saya faham ia ada kaitan bagaimana nak control emosi dan kelakuan anak....bagaimana ia boleh control....ni produk makan ke??? ohhh yerlah ko dah sebut sachet....so apa bahan2 yg boleh control mind manusia???

jika stop adakah anak2 akan memberontak????

sometime lebih baik biarkan kanak2 let go mereka punya emosi...perkembangan kanak...juga berkiat rapat dengan emosi cos mereka membesar, lahir saja baby menangis..so itu lumrah...so org dewasa kena pandai handle, kalo ibu bapa pon beremosi so mereka tak tahu cara bagaimana nak controlnya...sebab mereka belajar dari ibu bapa...mahu mereka jadi robot....kenapa anak org barat tak der "baby talk"...mereka boleh cakap apa saja terus terang......

Anak saya berusia 3 tahun
Aryannaviolet Post at 2-3-2011 15:06

oppsss 3 tahun pon dah makan macam2 yer.........

ada kajian kesan pada perkembangan otak kanak2 terhadap sel otak??? 5 tahun pertama adalah peringkat umur penting tau...untuk tentukan masa depan depa......

bagaimana sel otak ni mahu link antara satu sama lain..if ada sesuatu yg control mereka....adakah ini kawalan semula jadi???

kesan j/panjang????

untuk anak je???

produk untuk mak bapak pon kena ada supaya mereka tahu keibubapaan ....

bagai ...
ratu_cinta Post at 29-6-2011 09:37

Untuk ibubapa pon ada tapi sy tak mencubanya lagik.terdapat beberapa estrak jagung dan beberapa lagik tapi sy dah lupa

selepas tak makan dia masih boleh control lagi tapi kan bagus kalau untuk minda siapa yang tak nak
anak mereka pandai semua nak jadi sy mencubanya untuk anak sy walau pon dia baru 3 tahun
tahun depan sy nak masukkan dia ke sekolah.

nope anak sy lepas stop tidak memberontak pon lagi pun benda ini just supliment sahaja

kamu belum tengok perangai anak sy kalau kamu tengok mesti kamu pon akan rasa apa sy buat benar.

oppsss 3 tahun pon dah makan macam2 yer.........

ada kajian kesan pada perkembangan otak k ...
ratu_cinta Post at 29-6-2011 09:56

Makan tambahan untuk minda jugak. Anak saudara sy lagi bermacam-macam jenisapa saja produk ibunya berikan spaya anak dia mendengar kata.
sy rasa anak kamu tidak hyperaktif, lasak & tidak mendengar kata sebab itu kamu seolah2
perkecilkan anak sy yg mencuba produk ini.

Post Last Edit by ratu_cinta at 29-6-2011 10:09
Untuk ibubapa pon ada tapi sy tak mencubanya lagik.terdapat beberapa estrak jagung dan beberapa  ...
Aryannaviolet Post at 29-6-2011 10:00

minda kanak hanya perlukan rangsangan dari persekitaran.....sampai bila kita nak control anak2 bergantung pada makanan tambahan....mereka nak diprogramkan mcm komputer ke?????

wooowww now betul2 saya rasa kita ada di dunia org buat duit...cipta mcm2 produk.......

ni elok benor bincang kat topik kecantikan...ialah mama moden....segalanya mahu bergantung pada supplement hahhahahahaha

good luck

bermacam-macam jenisapa saja produk ibunya berikan spaya anak dia mendengar kata.

Aryannaviolet Post at 29-6-2011 10:03

apakah?????ibu bapa sepatutnya mengalakkan anak2 memberikan pendapat, berkomunikasi....dua hala......

dan ibu bapa juga perlu mendengar kata anak2....

minda kanak hanya perlukan rangsangan dari persekitaran.....sampai bila kita nak control a ...
ratu_cinta Post at 29-6-2011 10:07

demi untuk terbaik untuk anak macam kita jugak walau apa pon mahukansuplement untuk kesihatan dalaman luaran untuk tampil cantik supaya

suami tak mencari lain itu untuk kita lah macam untuk anak-anak
suplement diperlukan untuk minda & IQ mereka sy tak rasa seolah2
sy program mereka seperti computer sy mahukan yg terbaik untuk anak sy.

Semua orang cipta macam-macam sama jugak thread yg lelain2...nak cantik ada duit
semuanya boleh tapi kenapa bila IQ anak-anak berikan suplement dikatakan begitu
kenapa tidak bab kecantikkan dikatakan seperti itu...???

kamu tidak mama moden ke?? suplement untuk tingkatkan IQ macam kita jugak perlukan
suplement untuk kesihatan & kecantikan dalaman...!!!

apakah?????ibu bapa sepatutnya mengalakkan anak2 memberikan pendapat, berkomunikasi....dua hala. ...
ratu_cinta Post at 29-6-2011 10:12

itu memang perlu tapi tak semua kehendak anak2 diturutkan sesekali kita kena pastikanmereka ikut cakap kita demi masa depan mereka.
Semua ibubapa nakkan anak mereka yg terbaik.

demi untuk terbaik untuk anak macam kita jugak walau apa pon mahukansuplement untuk kesihatan da ...
Aryannaviolet Post at 29-6-2011 10:17

ok pine pine......

tak nak anak cantik...handsome....collagen utk kids ada tak org jual????

moden bukan semua benda...human touch the best.....

kena pastikanmereka ikut cakap kita demi masa depan mereka.

Aryannaviolet Post at 29-6-2011 10:18

berdoalah....tuhan yg menentukan.....dan saya harap apa nak disuruh tu pon benda yg betul

ok pine pine......

tak nak anak cantik...handsome....collagen utk kids ada tak org jual ...
ratu_cinta Post at 29-6-2011 10:21

Collagen untuk kids ada jual!!!!... tapi kena cari tokey dugong laaa.... sebab tokey duong je ada jual collagen untuk naka-2 niee..

ok pine pine......

tak nak anak cantik...handsome....collagen utk kids ada tak org jual ...
ratu_cinta Post at 29-6-2011 10:21

Nak soal sikit... yang bertanya pasal collagen untuk kids nie sekolah sampai darjah berapa? Kalau sekolah menengah sure bukan aliran sains nie... sebab soalan tu dah out!!! nampak sangat belom abis tingkatan 3.... kahkahkah... pegi abiskan sekolah dulu baru sibok masuk forum kalau nak merapu bab kecantikan niee... biarlah sembang atau nak merapu perkara yang membina... bukan ikot sedap jeee...

Nak soal sikit... yang bertanya pasal collagen untuk kids nie sekolah sampai darjah berapa? Ka ...
Aryannaviolet Post at 29-6-2011 11:44

saya juga nak tanya lah  jika tahu collagen untuk org dewasa..berkurangan selepas umur tertentu..so itu menunjukkan kita bergantung pada yg semula jadi terlebih dahulu....dan tidak terlalu awal untuk kids...sama juga untuk supplement ini...adakah terlalu awal.???bolehkah bezakan mana fakta atau perlian?????tahu maksud tanda soal????tahu bezakan mana ayat kenyataan???..ohhh ibu bapa apa yang bagi anak makan2 supplement untuk dan nak programkan anak adakah ibu bapa yg gagalkah???

personaliti anak diprogramkan oleh makanan tambahan......

dulu ada kecoh rampasan pasal makanan tambahan IQ kanak....??itu apa cerita?????