CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: CARI-HBZ

Norman Hakim Jawab Dakwaan Lepas Tangan Isu Marissa Dania, Minta Abby Abadi Henti Buka Pekung Keluarga Di Media Sosial

dpt bapak mcm sharnaz baru berakal si aslam tu.

Hati hitam kaka berkata cmemek ni kot menghasut markisah. Dah dia pun perangai semenggah cenggitu. Contohi diriku dan daddymu kekdahnya.

Cyempaka replied at 19-3-2024 10:56 AM
acik normy takut pekung dia terbuka sama. budak2 tiktok bkn tau sgt kes toto segala tu. derang ingat ...

Berani budak marissa ni ikut perangai bapak dia.
Gatai sama.

Kakalongmu replied at 20-3-2024 08:20 AM
Hati hitam kaka berkata cmemek ni kot menghasut markisah. Dah dia pun perangai semenggah cenggitu. C ...

Apa taknya hjg2 direstui berboria ngn family ex.gituhhh

Kakalongmu replied at 20-3-2024 08:20 AM
Hati hitam kaka berkata cmemek ni kot menghasut markisah. Dah dia pun perangai semenggah cenggitu. C ...

Aku dah lama rasa camtu. Memek pon dendam dgn yebby sbb yebby asik nak melepek kat diorg laki bini. Tu yg dalam dia memek groom markisah jadi cam dia. Aku harap anak pempuan memek pon ikut jejak langkah markisa kalau betul la sangkaan hati hitam Kita , memek yg hasut

Aku rasa Abby ni patut pi jumpa parents si Aslam tu. Family belah sana pun patut bertanggungjwb. Bawak pi daftar kawen elok2 di pejabat agama. Pastu pilah jumpa first wife. Minta maaf. Abby sure faham peraasan first wife tu sbb dia dah pernah alami before.

Follow Us
betul jugak . makpak aslam xde timbul langsung ke.. ke anak yatim piatu budak tu?
anak bawak lari anak dara orang bawak p menikah pun, kau orang diam buat bodo je ke?

tu pun marisa xsedar, mak kandung dia je yg pikir masa depan dia. orang lain semua buat bodo biar derang hanyut je. mak suruh p daftar elok2 je pun. utk masa depan kau & bakal anak kau nanti jugak. kau bukannya nak pikir.

miss_strangers replied at 20-3-2024 08:40 AM
Aku dah lama rasa camtu. Memek pon dendam dgn yebby sbb yebby asik nak melepek kat diorg laki bini ...

Kalau anak perempuan penyondol, ikut menyondol juga, takkan rasa sakitnya.

Kalau suami pada anak perempuan yang kena sondol, baru tau perit, masa tu baru rasa, tinggi rendahnya langit.

Siannya Abby. Agaknya kalau dia pergi jumpa family Selam kena hina tak? Kebabian sungguh la family Selam. Orang lain nak kawin, family lelaki kena datang masuk meminang. Tu pun akan ada risiko direject. Ni kalau jadi Abby, dia pulak nak kena mengadap family lelaki. Babi sungguh la semua dikeliling dia ni. Jai la kena jadi bapak dan sama2 jumpa dengan Abby. Normiang tu arwahkan aje habis cerita.

kalau aku jadi yebbi , bo layan lah aku dah dgn markisa ni. aku dah nasihat bagai, ko degil xnk ikut. kok dek kau lah. esok ko susah jgn cari aku. ramai lagi anak aku. gitu aku jadi yebbi. tapi dlm hal ni aku sakit hati dgn si selam tu. diam tak berkutik ye ko. sebab ko lah keluarga ni huru hara. pergi photoshoot blh, jmpa parents markisa tak nak. bodoh punya jantan.

Ninani replied at 20-3-2024 08:44 AM
Aku rasa Abby ni patut pi jumpa parents si Aslam tu. Family belah sana pun patut bertanggungjwb. Baw ...

ni kan apa yang abby nak buat. tapi, marissa tangguhkan. sebab tu abby suruh norman buat sebab norman wali/ayah kepada marissa. abby suruh norman kedepan, nak selesaikan benda2 ni

abby mesti stress. keluarga belah aslam diam membisu. anak tak ada effort nak jumpakan abby dan norman dengan aslam. tak ada effort nak daftar nikah. norman pulak hanya biarkan dan suruh marissa selesaikan sendiri. sampai bila nak selesai? dari hari ke hari bulan ke bulan tak kan tunggu sampai bertahun lamanya pon hal ni tak settle

kalau iols jadi abby, lantaklah. semua orang tak ada effort nak selesaikan hal ni even tuan punya badan pon ignore dan lengah2kan hal ni. lantakkan lah.

Selam pun boleh dah main peranan, ambik tanggungjawab pi jumpa mak mentua tu pi mintak maap.

kO ROTAN JE  si manisah eh marisa tu.. kemain dia ye

Cyempaka replied at 20-3-2024 12:45 PM
betul jugak . makpak aslam xde timbul langsung ke.. ke anak yatim piatu budak tu?
anak bawak lari an ...

Aby kata dia kenai mak pak selam.sekolah sama sama anak depa tu..yebby kat pernah jumpa selam masa kecik kecik...ustaz kot mak pak si selam tu..org ada ada jugak la kalo boleh atar anak private skull tu

Ninani replied at 20-3-2024 08:44 AM
Aku rasa Abby ni patut pi jumpa parents si Aslam tu. Family belah sana pun patut bertanggungjwb. Baw ...

Aku xsuka bakyah ni sgt...tp dlm kes ni..eby jugak ke kena p jmp...udahlah yg menggedik tuh mereka berdua....kita jugak nk kena sembah sana tuh? Bukan patut dua2 belah pihak kena brtgjwb?

Dahlah mcm tuh, dr kecik smpi ke besar aku nmpl si bakyah ni lah yg uruskan sma benda tuk ank dia...dlm hal ni bakyahhh juga nk kena uruskan sorang2...letih weh jadi bakyah ni...kalo bapak kndg dah xdee, fhmlah kenp bakyah nk kena kehulur hilir

Btw aku bukan backup bakyah...cuma aku nmpk mcm bakyah jer yg buat sma dr a smpi z

But yerlah ckp lebih puj kita bukan duk sebumbung...mgkn ada usaha dibuat dibelakang...we never know...

Cuma kita luar nih kena istigfarlah bnyk2 agar apa kd kat diaorh, xjd kat keluarga kita...so forumer2 skalian silalah beralas sikit komen2 anda ya...

Nihlah cnth terbaik what goes around comes around

Kesian. Tak mudah lahirkan anak dan besarkan walaupun anak tak favor kita.semoga yg baik2 aje di bulan puasa ni

Ntah ler. Nak salahkan family si selam pon x boleh sebab nampak sangat si selam dengan merkesah x ambik peduli pasal keluarga. Yang penting boleh nini cokelat celup sampai subuh.  Tapi si normiang tu iouls memang x boleh nak husnuzon dah sebab dia wali merkesah. Hal ni bermula masa markesah belum nikah, memang tanggungjawab normiang pon hal nikah kawen si merkesah tu.