CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

‘Kalau Betul Aliff Masih Sayang, Kenapa Dia Buka Aib Saya?’ – Bella Astillah

cm_vungtau replied at 7-4-2024 01:15 PM
‘Kalau betul Aliff masih sayang, kenapa dia buka aib saya?’

Sebab ko bukak aib dia, ngok. Menyamp ...

gahahahahaha 'perempuan tak pernah salah'

Incanto replied at 7-4-2024 02:23 PM
aku plak ingat AA kawin BA sbb rebound
AA bnyk kali frust kena tinggal gepren sebelum ni jadi teri ...

setuju.
kalau yg laki sayang bini lebih dari bini sayang laki, contoh yg aku rasa boleh percaya ialah akim-stacy

tidak_kelihatan replied at 7-4-2024 02:44 PM
setuju.
kalau yg laki sayang bini lebih dari bini sayang laki, contoh yg aku rasa boleh percaya ia ...

Kekrul & keknis ?

Dah x sedih kot bella.. especially org dok make fun of 11 tu... dah jadi bahan jenaka dah...
Patutnya dia yg dijenakakan... smpai 11 kali masih setia?

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

cm_vungtau replied at 7-4-2024 01:15 PM
‘Kalau betul Aliff masih sayang, kenapa dia buka aib saya?’

Sebab ko bukak aib dia, ngok. Menyamp ...

Sangat contradict statement B, dah tu indirectly u sebarkan aib your husband means tak sayang dah la kan..

I tak berpihak kat mana2 sebab nampak both sides ada kelemahan masing2. And banyak sangat threads theyols susah nak focus which thread to read..

Moga masing2 buat keputusan dengan waras & matang la.. bersama atau berpisah, semoga itu yg terbaik

Follow Us

ni...x sure plak sbb x follow diorg (i'm not a fan of them) uols rasa cemana?

tidak_kelihatan replied at 7-4-2024 09:34 PM
ni...x sure plak sbb x follow diorg (i'm not a fan of them) uols rasa cemana?

Rasa2 kekrul pun antara cth.. syg benar n selalu menyanjung tggi bininya.. which is bagus la..

matjerk replied at 7-4-2024 09:38 PM
Rasa2 kekrul pun antara cth.. syg benar n selalu menyanjung tggi bininya.. which is bagus la..

alhamdulillah kalau begitu

contoh lain...syamel-ernie. aiman-zahirah

ni menurut pemerhatian iols jelah

matjerk replied at 7-4-2024 01:13 PM

Dah masuk group tele tak?

Yg viral haritu teaser je

dewi_rina replied at 8-4-2024 06:58 AM
Dah masuk group tele tak?

Yg viral haritu teaser je

Group apa?

noor2 replied at 5-4-2024 06:41 AM
Tang mana Bella ni manipulative., backstab...sampai sekarang aku x faham...kalau 2 ekor tu ya aku na ...

Iols ni taklah suka sangat bella tu. Yg selama ni kene curang berkali2 tu bella. Yg buat hal sedari dulu sampai mabuk berguling atas tanah singapore tu aliff. Ni bella buat2 curang nak kasi aliff tu jeles sekali je dah sampai tahap macam deyols kongkek atas katil acikf ni kutuk. I kenot brain lah tahap deyols, pastu timbangtara salah bella lagi berat dari aliff yg dah tidur ngan pompuan sana sini. Bagilah chance kat sheols beri bukti tu, bln jun jauh lagi nak tgu deyols provide bukti tu. Ni dh mcm tak cukup tanah kata bella xda bukti bagai

belilies replied at 8-4-2024 07:57 AM
Iols ni taklah suka sangat bella tu. Yg selama ni kene curang berkali2 tu bella. Yg buat hal sedar ...

Samala kita cik belilies...akak setuju sgt dgn apa yg sis tulis...

Edited by sara_thrash at 8-4-2024 10:32 AM
belilies replied at 8-4-2024 07:57 AM
Iols ni taklah suka sangat bella tu. Yg selama ni kene curang berkali2 tu bella. Yg buat hal sedar ...

Betul, i pun tak pernah suka pun dengan bella ni langsung tak heran pun dengan dia tapi kadang macam over plak dok kecam dia seolah dia plak yang curang berkali-kali & AA mangsa. Yang kata bukak aib sefahaman i AA yg mulakan. Kan bella ada taye kenapa bukak aib yg dia dah mgaku & dah minta maaf.

Lagi satu, dok kata bella yang gunakan AA untuk populariti padahal i rasa sebaliknya nak2 lagi AA tu bukan Malaysian pun. So sape guna sape sebenarnya ni. Kata bella control AA, kalau laki ko pernah buat hal kompem ko pun akan jadi macam bella. Ada ke isteri yang pernah dicurangi takkan berwaspada & was2, masih letak sepenuh kepercayaan seratus peratus padahal laki ko dah pernah curang ni? So i rasa normal sape suruh AA buat hal.

Alang-alang dah terlondeh macam ni i harap bella spill the tea habis-habisan pasal AA, boleh kita makan popcorn..

sara_thrash replied at 8-4-2024 10:26 AM
Betul, i pun tak pernah suka pun dengan bella ni langsung tak heran pun dengan dia tapi kadang maca ...

Yg jantan tu berapa kali punya curang boleh pula compare side by side, berat berpikul2 salah bella. Asyik minta bukti ya since bella punya bukti bertebaran curang ngan jantan sekor shj. Bella ni pun bodo dari dulu stick to aliff sampai rujuk balik. Geram jugak tengok pangai. Tapi iols tak sampai tahap cam forummers lain tu cerca. Iols nak tgu masa bln jun nanti apa jadik. Yg sokong aliff tu siap tanya lagi mana bukti, iols jadik yahampunn tgu jelah. Bella pun satu nak buat pc bahgai menangis, lagilah puak tu suka, dh mcm zaman psl dulu tu

belilies replied at 8-4-2024 11:42 AM
Yg jantan tu berapa kali punya curang boleh pula compare side by side, berat berpikul2 salah bella ...

haah, bab bodoh tu i setuju. mentang2 la bodoh tu free je habis diborongnya. hahaha
yang dok sokong AA & cerca bella tu i harap biar dorang rasa macam mana bella rasa bila mana pasangan dorang plak yang curang.

Yang marah sgt org cerca nabelah ni tak faham konsep ni. Kami tidaklah menidakkan nabelah pernah menjadi isteri teraniaya namun bodoh memberi peluang berkali2 tak nampak jalan keluar. mslh dia bila nabelah ni dok tunjuk dia isteri terpaling mithali hingga hari ni tp bila kantoi mmg ada skandal dgn gambar dan text messages tak senonoh hello, tak ada rasa malu sebagai isteri dan ibu ke. Patut kau sendiri hormat status kau sebagai isteri dan mak. itu yg buat kami (at least pada aku) marah. berhenti play victim sbb sama je dua2 suami isteri gagal dlm institusi perkahwinan. ini kejap2 PC nk burukkan org lain. yishhhh sgt !

sian Bella habis dilondehkan tapi tu lah sapa suruh tak jaga perangai

cuma aku heran kat Alip, dah Bella cenggitu pun masih tak nak cerai..

sudahlah sundal si Alip ni, dayus lagi...

suri33 replied at 8-4-2024 03:57 PM
Yang marah sgt org cerca nabelah ni tak faham konsep ni. Kami tidaklah menidakkan nabelah pernah men ...

kejap kejap pc tu yang tak berapa betul tu
dah aib terbuka diam diam je lah kan...

ni nangis nangis

padahal diri tak sesuci mana
tapi aku faham kenapa

sampai dia ada affair dengan budak tu
mula2 tu memang niat nak jeleskan Alip
kemudian dia tak berupaya menahan godaan

sebab dia sendiri tak pernah disayangi oleh Alip

tak ada orang yang sempurna
Bella salah tapi Alip  tu pun tak betul juga

matjerk replied at 7-4-2024 08:21 PM
Dah x sedih kot bella.. especially org dok make fun of 11 tu... dah jadi bahan jenaka dah...
Patutny ...

Aku dlu penyokong PS jugak masa zaman kena gantung tak bertali berkali2 turun naik mahkamah dh mcm org tak betul. Dan sewaktu dia ke mana2 dgn anak2 kira sumber kekuatan mak2 dan kita pn boleh faham perasaan dia. Tp nengok kan dia yg kini, idoklerr kite follow dan support dah. Kemain berlaga pipi dgn member yg ada gambar dan mesej riding2 masa status isteri org. Salah arah kompas dah women empowerment deyolls ni.