CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 9526|Reply: 59

Sarah Yasmine Tetap Sudi Kahwin Dengan Aliff Aziz - “Kalau Aliff berubah, mungkin. Jodoh Allah yang pilih, bukan saya"

Wanita yang kini menjadi perhatian ramai yang juga pernah menjadi kekasih Aliff Aziz iaitu Sarah Yasmine berkata dia sudi menerima jika aktor itu mengajaknya berkahwin.

Menerusi temu bual bersama Asto Gempak, Sarah berkata jika Aliff berubah dia sudi menerimanya namun dia okay dengan siapa pun Aliff berkahwin meskipun bukan dirinya.

“Kalau Aliff berubah, mungkin. Jodoh Allah yang pilih, bukan saya. Saya juga tak benci orang lama. Saya cuma tak boleh ditipu banyak kali.

“Saya okay kalau dia nak kahwin dengan siapa pun walaupun bukan saya. Saya tak mahu paksa dia suka saya atau kahwin dengan saya,” katanya.

Sementara itu, Sarah mengakui ramai wanita yang gilakan Aliff ditambah pula dengan statusnya sebagai selebriti.

Dalam pada itu, Sarah berkata Aliff mempunyai kekurangan namun seorang yang baik namun dia juga menyedari bahawa aktor itu berstatus suami orang.

SUMBER: Astro Gempak/Rotikaya

Red flag...

Ehmm.. Aku heran gak. Aliff ni walaupun banyak buat perangai, takde lesen, takde harta, tapi ramai je pompuan nak kat dia. Korang nak makan muka si aliff tu ke?

So camne ni acik halijah? Taknak jemput makan kat rumah ke dak sarah ni? Yg ni famous btol. Lagi famous & popular drpd bella. Sekampung plak tu.

Maroon_nerds replied at 30-4-2024 12:47 PM
Ehmm.. Aku heran gak. Aliff ni walaupun banyak buat perangai, takde lesen, takde harta, tapi ramai j ...

Maybe diorg pikir kalau dpt anak, muka anak akan helok la if terikut muka apak even apaknya hanat.

Maroon_nerds replied at 30-4-2024 01:47 PM
Ehmm.. Aku heran gak. Aliff ni walaupun banyak buat perangai, takde lesen, takde harta, tapi ramai j ...

kalau base on voice record sarah-alip bergaduh ni and pov sarah ni mengenai kekasih beliau. i guess alip ni real npd. yg cunning, brainwashing and manipulative make women feel special and beyond. potray diri dia as a great lover yg struggle fighting his inner demon. so dia love bombing & brainwashing perempuan ni dengan simpati, reka cerita apa yg jadi kat dia was a tragedy, he konon bersungguh want fix the mess, want to be with her, but he hopeless bla bla bla like he regret lambat kenal yada yada why fate dont allow us kind of. so dia gunakan utk tarik simpati kesian dia. tu yg sampai si sarah ni perasan dia sorg je yg memahami alip ajis, dia sorg je yg boleh tolong, protect alip ajis, alip kena aniaya yada yada. this type relationship mmg addiction to victim, victim akan rasa this kind of love real, like nothing they ever experienced before, lebih kurang mcm cinta sejati yg tak kesampaian but in reality toxic and abusive ahhgittewwww.

jgn tanya kenapa ramai perempuan nak kat dia & hope for him. 95% perempuan kalau kena mcm ni mmg akan head to toe to this type of man. 5% yg tak terpedaya tu pon pesal dia lebih cunning & manipulative dari this guy hehehehe.

Follow Us
kawin lah pastu kepit ketat2 jangan terbang lagi putik jagung ke mulut tikus

ni semua ppuan2 yg mcm duduk kat solok kedaung lapar nau tgk retis. sampai nak kena berebut2. walhal retis tu hauk je

_blackbird replied at 30-4-2024 02:21 PM
kalau base on voice record sarah-alip bergaduh ni and pov sarah ni mengenai kekasih beliau. i gues ...

Ni yg org kata trauma bonding?
diorg ni ada attachment yg kuat
mungkin Alif ni romantic gila
ini jgk sbb Bella susah nak keluar from the relationship
bayang kan bdk SY ni pun menggelupur mcm ni
imagine the wife

_blackbird replied at 30-4-2024 01:21 PM
kalau base on voice record sarah-alip bergaduh ni and pov sarah ni mengenai kekasih beliau. i gues ...

Scary,kan.. dpt jantan hanat gini..

Bongoknya SY ni. Tak nampak lagi ke mamat Aliff ni will never ever change?

find a better man dik oi
jaga anak2 tu bebaik, jgn harapkan nenek tu jer
alip ni kena hantar pesantren atau iMH jer
he won't change for anything
it all has to start from him
most women suka rasa they can change a man
a man will change for the better in her care
its the nurturing instinct cuma dia dah besar panjang lebar berakal
why not you focus on your life
netijen dgn masyarakat msia ni lain sikit kurang open kat org luar
sekejap jer dorg julang, lepas tu dorg hempas
and kembali indenial that they are better than others
mcm si EF tu lar, biar rotten on the inside, asalkan on the outside
it looks like a fairytale dunia seni tu
ruhainis tu bkn the only one yg ada sugadedi, ramai lagi muda2 jual kerang
ada yg set up base kat dubai
tapi tu lar awak sarah entah laku ker tak kat dubai tu

nak sangat ye

kt SG da kekurangan lelaki sejati ke smp alip ajis anak mak ni pun ko sanggup nak tunggu dikkk

haha takkan tak nampak lagi kenapa dia beriya covering alip lebih dr bella sendiri..semua  dia sailang, so tinggal dia sorang..

chandrahusin replied at 30-4-2024 02:47 PM
Ni yg org kata trauma bonding?
diorg ni ada attachment yg kuat
mungkin Alif ni romantic gila

yes.. alip ni akan bond dengan girl tu to deepest level both physical and emotional, aku tak rasa dia romantik actually, dulu aku think alip maybe romantik jenis ckp bisik2 perempuan cair sebab yelah susah nak jumpa laki soft spoken, bg full attention kat ko hehehe. tapi pas tgk private conversation dia, i think otherwise. dia potray je diri dia great lover, perempuan akan lekas jatuh cinta kalau lelaki ni pretend show his vulnerable side. confirm perempuan akan percaya bulat2 this man being honest, real to her, kalau tak real takkan cerita semua deep stuff, insecurity, tragedy etc.. alip ni mmg jahat gila, predator. dia ni punca segala perempuan ni bercakaran dan berebutkan beliau. tgh hangat kes dia ni. tgk la dia lek lek john je semua perempuan bercakaran / diaibkan. boleh lak dia dating dgn aman2 org lain dlm bus. ajer gilaaaa...

Afifi82 replied at 30-4-2024 02:51 PM
Scary,kan.. dpt jantan hanat gini..

as mangsa diorg tak scary dowh. malah sayang yak amat kat jantan tu. dah kena brainwash, manipulate. tu yg claim, sarah la yg terpaling kenal dan paham alip. hanya sarah dan alip tau cerita sebenar

Alif ni tinggi handsome romantic..but maybe ada masalah mental..

Agak2 Acik Lijah follow tak ig si Sarah nih?

so itu la motif sheols..
nak kan heols