CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: CARI-MRO

“Daddy Minta Maaf Sangat-Sangat” – Aliff Aziz Menangis Ingat Anak, Reda Lepaskan Bella Astillah

_blackbird replied at 5-5-2024 10:05 AM
dpt half dari semua harta sepencarian. huhuhu tu kalau register kat sg la perkahwinan tu. tapi ras ...

Wow. Banyak tu. Rugi betul tak daftar.

Sedap skrip you aa.. Topi basi yg nasihatkan ker wakakaka..

Skrg ni, apa yg aa ckp, aku auto assume org lain yg tolong tuliskan

Edited by xAthenax at 5-5-2024 04:24 PM

Once boleh lagi beri peluang
Twice is not a chance mistake
bila sudah kerap, lengkap kena tangkap khalwat
siap ada extra sidechick, unforgiveable
baik ko pergi check for STD

MissVixen replied at 5-5-2024 03:23 PM
Wow. Banyak tu. Rugi betul tak daftar.

ramai org mmg tak daftar pon. sebab mcm leceh. ramai yg malas and tak see big picture. dah kahwin bg diorg mcm ehh dah settle la dan complete lah hidup nih, mcm tak bercerai kemudian hari. dulu cousin aku pon kata tak kuasa juga nak pi akad nikah lagi skali. aku yg bgtau dia, susah skang takpa, nnt esok2 kalau nasib tak baik, ada la enough financial nak mulakan hidup baru. bukan doakan dia bercerai, tapi takda siapa tahu pasal masa depan. baik siap sedia. dia pon ikut la suggestion aku, gigih paksa lakinya akad nikah lagi skali. ditakdirkan jodoh tak panjang, bila cerai, rumah jual, harta bersama lain semua split half. berulang kali dia ucap tq aku kat, mak dia aka makcik aku pon berulang kali ucap tq kat aku, takda hidup anak nya struggle pas cerai wakakakakakaa

kalau kahwin kat my, kalau nak legally by sg law kena akad nikah lagi skali baru boleh register, dan boleh lah mohon2 rumah hdb, pr, boleh dpt la child support kalau beranak kat sg wakakakakakaa. sg law tak terima perakuan nikah my. kalau kahwin kat sg, kena dptkan permohonan kebenaran utk nikah keluar negara. kalau tak nnt kena denda pulak 3k.

kuat betul gene sumandekk sabohh ni. kalah gene  ala2 pakis alipajis

Arrtujuh menunggu dan berdoa.

Follow Us
_blackbird replied at 5-5-2024 04:22 PM
ramai org mmg tak daftar pon. sebab mcm leceh. ramai yg malas and tak see big picture. dah kahwin  ...

Ooo. Elok la ada yang nasihat. Kalau ambil mudah je memang habuk pun takde.

vanillaninja replied at 3-5-2024 02:25 PM
Heols dengan SY pun dah bye bye kan. Kekdahnya NRF LUSM la menang dalam kisah ni?

dia masih perlukan bantuan LUSM. She kan tanggung lawyer kes kalwat. Dan she dah plan cari rumah, cari duit dll untuk Alif Aziz.

He cannot havs a side chick atm until dia ada perempuan lain yang boleh support dia.
Muka x lawa takpe bagi Alif asal boleh bayar keperluan hidup dia.

So plan Aliff ialah ikut nasihat dan kena tunjuk cinta dan mengayat LUSM.

mrsLucky replied at 6-5-2024 08:00 AM
dia masih perlukan bantuan LUSM. She kan tanggung lawyer kes kalwat. Dan she dah plan cari rumah,  ...

Taragune ini jantan hahahaha...

Aku tak rasa pon NRF ni cinta mati sampai nak kawen AA. Cuma dendam kat BA je. Tp klu kawen pon lantak korang la. Sama2 taragune

Ko cwerai je la bella tu pastu kawen ngan kemut habis citer mcm shuk gendut kawen ngan farra penyondol psiko tu.. ekekekek

teringat dlm lebih kurang 20 tahun lepas ada sorang pelakon nama norhakim saadon pn kena tangkap basah ,pastu nangis2, alhamdulillah beliau hidup bahagia dgn isteri dr perkahwinan kali ke 2 nya..

masa tu pn usia norhakim tu pn dlm 30 an juga... 30 an tu peak bg lelaki, masa tu la time paling gagah, paling merembes hormon, rambut pn cantik lg, metabolisma pn tinggi lagi...muscle recovery pn cepat...

cuma harap2 bella jgn la ikut perangai janda2 lain cam baby abadi , rida rutaini...  suka mengungkt2 kisah ex laki dia