CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: alisya

produk yg sesuai utk kecilkan paha..........tlg!!!!!!!!!!!

kalau nak cepat dan senang dan kalau ada bajet banyak..leh inject..
ada ubat inject khusus untuk slimming ni..bakar lemak.
pernah tngok sorang akak ni dah kawin dan ada anak,body mmg besor kat area peha n punggung.dia inject x sampai sekotak pon dah kecik.cam anak dara pon ader body dia.
sorry yer x ingat plak nama apa produk yg dia inject tu..leh try cari kat seller yg jual inject vit c ni..biasanya diorang ada jual sekali produk inject untuk kurus..
gee x pernah try lagi inject untk kurus ni..sebab mmg dah membusykan diri dgn aktiviti sukan..

assalam..alisha..sy mengalami mslh yg sm...berat sy 52kg..tinggi 156cm...ats slim nyelim..bwh xle blah!!! sy berbentuk PEAR..mmg skt ati..sy suggest u jgn jogging lg..jg pemakanan dulu...ambil sarapan yg berat ckit..tgh hari bole mkn ns cuma krgkan kuantiti..kurgkan mknan berminyak..mlm jgn ambil ns lgsg...ganti dgn sup..salad..atau buah2an...bila u senaman dlm keadaan skg..smua tu akan jd muscle..so xkan mengecil..ia akan keras n pejal..so u kena jg pemakanan u dulu..then br workout..skg bole jgk workout tp sy sarankan berjalan pun mencukupi...ni lg satu..kalo mampu..pergila 'London Weight Management'...insyaAllah berkesan...selamat mencuba!!!

hye there..saya EIN..jom singgah blog saya...mcm2 info menarik ada..saya ada jual perfume 100% original..exactly sm mcm kat kaunter cuma saya jual murah ckit..shipped direct dr US!!! selain tu..handbags comel2 n cun2 pun ada dijual..sgt berkualiti n diinspirasi dr international produk..jangan lupa klik 'jom shopping' dan tinggalkan komen ya utk setiap entri yg dilawati..jom la jd follower saya..saya sntiasa update produk n info menarik!!!! sila klik blog di bawah ini...

http://www.einzone.blogspot.com

12
Return to list New