CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dani-rox

Ahli2 Boyband Ini Pernah Menjalin Hubungan Gay

ogata posted on 13-1-2014 04:33 PM
setakat ni BSB yang clean kan.....

ke aku terlepas pandang??

rasanya setakat nih BSB masih suci dr gejala gay kot

tak taulah yg akan datang nanti mcm mana lak kisah derang

Kalau BSB yg belum kahwin nick...tp tgh engaged kan... Yg lain2 dah selamat beranak pinak... Tp tak taulah 10-20 tahun akan datang ...kalaulah tetiba ada skandal mau aku bakar smer koleksi cd/DVD diorg kan

dani-rox posted on 13-1-2014 06:16 PM
rasanya setakat nih BSB masih suci dr gejala gay kot

tak taulah yg akan datang nanti mcm mana l ...

Ish jAngan la mereka ni gay....minat separuh mati you I kat mereka.

so far  bsb xde gay sume ala bad boy..kecuali brian la kut memang nampak cam laki baik2 je

tomatome posted on 13-1-2014 11:59 PM
so far  bsb xde gay sume ala bad boy..kecuali brian la kut memang nampak cam laki baik2 je

yg bad boy aku rase AJ & nick je kot..lagi 3 tu xde kot, lagi2 si brian yg mmg staunch christian..nick pun dh engaged, lain2 sume dh ade anak..nasib baik la diorang ni xde yg gay psl aku pun minat giler babas dgn diorang

Klu straight ke gay ke..bukan leh kawen dgn korang pun haha

Follow Us
clavriene posted on 14-1-2014 12:05 AM
yg bad boy aku rase AJ & nick je kot..lagi 3 tu xde kot, lagi2 si brian yg mmg staunch christian.. ...

sama la ngah wa.. sah2 membesar ngan lagu2 depa..rindu siutt

dulu masa skolah minat gile kat lance n'sync tu.. tp dia gay gak kan.. sedih aku..

kizuna80 posted on 14-1-2014 01:16 AM
dulu masa skolah minat gile kat lance n'sync tu.. tp dia gay gak kan.. sedih aku..

sian u
tapi lance tu mmg nampak sgt gayah nye..

kuku_kakiku posted on 14-1-2014 10:58 AM
sian u
tapi lance tu mmg nampak sgt gayah nye..

hahaha..time budak2.. tu je ahli n'sync yg available.. yg lain member sume dah cop..mane boleh kongsi2.. konsep geng aku time tu..lol..

len kali jgn duk suka trisum .... 4sum .... 5sum ... dimsum sgt la ... kan berkmpunan nak merasa partner tu punya ... gross sgt ..... tp yg kulit tan tu mmang nmpak kegayahan dia ....

kizuna80 posted on 14-1-2014 02:07 PM
hahaha..time budak2.. tu je ahli n'sync yg available.. yg lain member sume dah cop..mane boleh kon ...

khenn..zaman2 gila boyband dulu..haruslah cop2.. mcm i jgk..
tp geng i minat bsb..

kizuna80 posted on 14-1-2014 01:16 AM

dahlah tunang dia tu pon merembes gak
Lance ni la pernah cakap dlm media psl teori yg dlm setiap boyband mesti ada yg LGBT... Betul kot, gay men punya gaydar mesti lg kuat kaann... hahaha...
Dlm NSYNC ai paling minat JC tp akhir2 nih tengok gaya mcm sesuatuhh je. Jangan lah terjerumus ke lembah hina, abang JC!

kuku_kakiku posted on 14-1-2014 02:40 PM
khenn..zaman2 gila boyband dulu..haruslah cop2.. mcm i jgk..
tp geng i minat bsb..

BSB tu harus minat juga.. kenal bsb baru kenal n'sync..hehehe

dani-rox posted on 14-1-2014 05:39 PM
dahlah tunang dia tu pon merembes gak
Lance ni la pernah cakap dlm media psl teori yg dlm seti ...

hopefully x la..

klu dlm westlife.... mark feehily

aku penah terbaca somewhere yg duncan james tu ank luar nikah bekas laki yasmin yusof dulu.yasmin sendiri claim citer neh

alesandra posted on 14-1-2014 10:46 PM
aku penah terbaca somewhere yg duncan james tu ank luar nikah bekas laki yasmin yusof dulu.yasmin se ...

Oh mai... ye ke?? Ai baru tahu

check kat wiki td, emak duncan tuh single mother rupanya

James was born in Salisbury, Wiltshire.[1] He grew up an only child in Dorset and was raised primarily by his mother and grandparents after his father abandoned his mother before he was born.[2]

dani-rox posted on 14-1-2014 11:22 PM
Oh mai... ye ke?? Ai baru tahu

check kat wiki td, emak duncan tuh single mother rupan ...

dlm artikel tu yasmin sendiri yg find out masa dia jadi dj.tak sure masa tu dia jadi dj radio mana?masa tu blue tengah femes dtg sini utk promotion ke hapa.diorg berjumpa..then sembang punya sembang barulah dia tau yg duncan tu ank pada ex 1st marriage.benda tu terjadi lepas diorg bercerai.assuming duncan mmg  kenal sapa bapak dia la kot.

Duncan anak warga Malaysia?

DAH lama SS dengar cerita ini tetapi dalam pasti tak pasti. Namun ketika bersama seorang rakan baik SS yang SS anggapnya macam kakak sendiri, cerita ini nampaknya makin mengesahkan. Jangan terkejut membaca tajuk artikel ini.

Bagaimanapun SS masih cari kesahihan dan sejauh mana kebenaran cerita. Namun apa SS faham, penyanyi kumpulan Blue yang popular lagu All Rise, Duncan James kini berusia hampir 23 tahun itu ada pertalian dengan personaliti warga Malaysia.

Pertalian mereka hanyalah sebagai anak dan ibu tiri saja. Suami kepada personaliti ini meninggalkannya sehingga tak dapat dikesan. Tup! Tup! Keluar cerita yang si suaminya sudah mempunyai anak lain dengan wanita kulit putih dan anak itu ialah Duncan.

Personaliti ini pernah merakamkan album dan cantik orangnya. Pekerjaannya sekarang? Kalau SS ceritakan tugasnya sekarang, tentu anda semua tahu siapa dia. Tetapi SS boleh bagi ‘klu’, personaliti ini baru saja naik turun mahkamah menuntut pengadilan di mahkamah syariah kerana ditinggalkan suami.

Pandai-pandailah anda teka. Minta maaf banyak-banyak kerana SS tak dapat jelaskan siapa personaliti dimaksudkan. Itu SS dengar dan sejauh mana benarnya, SS akan berpakat dengan Charlie’s Angels mencarinya. Boleh?

http://bincang.net/forum/archive/index.php/t-39039.html

Ai jumpa nih gak:
Suami pertamanya ialah mat saleh bernama Salahuddin Roscue Abdullah. Lepas 3 tahun kawin (pada tahun 1984), suaminya keluar rumah dgn alasan nak cari kerja tapi terus tak balik-balik. So Yasmin tuntut fasakh.

Yasmin makin terkenal kerana sungguh performs semasa menjadi emcee di The Estee Lauder Companies Breast Cancer Awareness Campaign Charity Gala Dinner, di KL Hilton pada 16 Oktober 2008.

Yasmin Yusoff ialah Miss Malaysia Universe 1978. Pernah menjadi penyanyi. Pernah berlakon dalam filem Susuk (2008). Namun Yasmin lebih dikenali sebagai penyampai radio. Yasmin adalah pelakon tetap drama Opah yang popular suatu masa dulu selama 15 tahun. Suami kedua Yasmin. Rakyat Britain bernama Amarjit Chhina (pengarah eksekutif YTL e-Solutions Bhd) dan merupakan boyfriend Yasmin sejak 8 tahun sebelum itu. Kedua-dua suami Yasmin ialah rakyat Britain. Salahuddin ialah orang British manakala Amarjit ialah bangsa India.
http://www.artismalaysia.net/yasmin_yusof.html

Adakah Salahuddin ayah kandung Duncan?

Sekian CSI