CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nashrudean

Wardina vs Ust Don - "dina kantoi puji diri sendiri di forum gosip cari?

Close [Copy link]
Ikhwan tu takde family ke? Mcm tak pernah baca kat mana2 wardina ceta pasal in laws dia..gambar or anything..pelik gak.

gigih la aku tgk video maher zain mhi tuh
nampak la overexcited tuh tp gedik2 comel gitu jelah takdela merenyam pon
agaknya kalau dah tak suka tuh buat apa pn tak kena

Thread ni akan jadi sejarah ye...ok iols pon nk jd part of history jgklah dgn mereply disini...kalo tak iols SR je...
Tp mmg pengajaran siot...jgnla pasni kite nak bukak aib org...

Nk kutip tacang...huhu

Nk request umah kedua n umah pirst ni sticky kn! Bia org knal prangai sebena minah ni..

Klau baca post ituini, dia ni xsuka gila siti ekk.. Pastu puji diri mak oii kemain lg

Anyone x nak ke create ig ituini.just post biasa2 je komen biasa tak kutuk dan tak sebut ape2 pun isu pasal ni.tgk dia nak block or delete tak.

Follow Us
Wowww sel2 saka dina tgh berhubung standby delete komen2 kat instaggggg.

kan bagus klu korg boleh tolong aku reveal siapa afaf..

Dah nak masuk ke 100~*

Huuuuu weeeeeeee

Banyak betul pengajaran iolls dapat dari benang ni.

Diharap kaka Wardina pun dapat lah pengajarannya- kalau ituini bukan lah kaka Wardina sekali pun, still ada banyak isu2 yang dia boleh muhasabah dirikan sebab for me, spekulasi ituini ni hanya lah pembuka cerita.
Macam kes dengan Ustaz Don ni lah. Ustaz Don tak melatah pun, I percaya heolls serahkan kepada Allah untuk handle. Hah kau, Allah bayar cash.
Habis bertaburan spilled beans.

Sekiranya @ituini  ni benar Kaka Wardina, boleh tak iolls nak cadangkan kaka please pegi jumpa psychiatrist. I know it can be scary tapi untuk kebaikan kaka juga ya, kesian kat anak-anak.

Kalau ituini bukan kaka Wardina, ituini, you are one hell of a creepy fan!
Banyak karats artis2 kat forum ni, tapi you are in your own league, special case gitu.

1st time reply isu ni.. sbelum ni just baca jer.. just nak cukupkan page ke 100... hehehe

Tp ulasan iols..mula2 x caya ituini tu Wardini.. tp bile slongkar balik thread2 and post yg beliau reply, mmg mcm nak mengiyakan jer persoalan iols d pkran.. tp bile pk2 balik.. maybe karat die.. tp masalahnyer hampir smua thread Wardina die mesti ade n backup.. tp artis lain plak asek nak ngutuk je.. Siti x kena.. Lisa x kena.. itu x kena ini x kena..

Tp iols paham gak benda ni.. bkn masalah sgt.. smua org kdg2 ade alter ago dan maybe ini alter ago die. Ala2 Britney jadi Monalisa or Beyonce jadi Sasha Fierce. Baik di luar, tp side satu lagi agak rakus dan ganas seolah2 bkn personaliti beliau. Yg mnjadi masalahnyer bliau sering mengutuk artis lain yg xde dendam dgn die.. nmpak cam busuk benar hatinya.

mmm apa  masalah korang dgn wardina???

semata2 kononnya dia kantoi puji diri sendiri...

perlu ke nak kata dia jeles dgn maya karin??? relevan ker???

sebab x dpt pelok eron aziz??? perlu ker??? gedik sgt la korang

x percayala..ituini itu wardina..tgk thread2 yg dibuka olehnya...entah apa2..x der ciri2 wardina

kalu wardina bukak thread haruslah thread2 yg relevan dgn isunya..

spt mengutuk ustaz don ke...

kritik pihak sana sini...

ni antara thread dibukak : calon artis mithali???? perlu ker?

pepagi buta gigih aku mereply
rasenye wardina takkan masuk kot sbb dia dh komen 'takpe, biarlah'

yg komen kat ig dah mengaku, wardinator dgn queenbee bila lg? akakbosan, klaulah belum minta maaf smalam, tangan ni laju je nak tambah itu ini. batrishia, dah lama sgt tu. klau tak silap jebon ke apa, yg pasti adik beradik dgn jebon. btw senah, bihun tu bukan mn sy, haha.

tengku_juh, MissLibra tq.

pd pendpt sy pula, bukan soal salah besar atau kecik. jika di luar seseorg tu boleh tunjukkan akhlak yg baik, beri nasihat sana sini dan jadi ikon, itu tak bermakna dia boleh masuk forum kutuk sesiapa yg dia tak suka dan bergaduh dgn forumer lain yg berbeza pendpt.

jika di luar sana mengutuk, memfitnah dan bergaduh adalah salah, mengapa di forum perbuatan tersebut menjadi halal pula? bayangkan lg 2/3 tahun akan dtg, berapa ramai lg yg akan jd mangsa (artis/forumer) jika isu ini tidak ditimbulkan. kesannya nanti (dosa dll) akan terpalit pd dirinya sendiri juga.

sy ambil inisiatif memberi pengajaran dan menghentikan perbuatan tersebut demi kebaikan beliau sendiri (jika benar dia adalah ituini). sbb tu sy cakap smalam biarlah isu ituini habis di sini tak perlu diperbesarkan lg sbb dia dahpun dpt pengajaran juga sbb kesiankan nasib anak2nya di sana nanti.

kesimpulan : perkara ni terjadi akibat sikapnya sendiri yg terlalu lantang di forum (klau benarlah dia ituini) dan juga di luar sana tanpa mengira sensitiviti org lain.

Kpd Yg Berbahagia dan Dirahmati Allah Puan Wardina, sy bukannya tamak sgt. klau dpt bekalan ubat gigi mukmin setahun pun sy terima syukur.

bayangraja.. masa perangdina buat hal kat amnet aku masa tu dah mmg senior sgt dah.. cuma masa kecoh2 tu aku tgh cuti panjang bertenet.. masa tu aku salah sorang mod kat situ.. tp disebabkan lama cuti panjang aku x amik port sangatlah kisah cik hotel ni. yg aku ingat mixxy mmg karat tegar wardina ni.. mmg x sangka tul lah camni perangai dia. aku ingat mmg betul2 dia dah berubah..

nak katup dah thread paling epic aku pernah baca setakat ni.

funnyTONE posted on 11-5-2014 05:46 AM
pepagi buta gigih aku mereply
rasenye wardina takkan masuk kot sbb dia dh komen 'takpe, biarlah'

Dia komen katne?