CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Bekas Isteri, Farazila Dedah Sikap Hipokrit Sham Kamikaze(statement Sham pg9)

memang betul x baik kita buka aib sesiapa pun.

Dalam hal ni, kalau betul apa yg Sham ni dah buat, ko sabar je la dik...insyallah satu hari nanti segala perbuatan dia pasti akan dapat balasan nanti.

Sabar yer...jgn pikio sgt pasal ex laki mcm ni....buat bazir air mata je. Bior ler dia terjun dengan labu-labunya....kita tengok sampai bila dia boleh hidup dlm kepura-puraan..

aku reserve dulu komen aku. kena tunggu komen sham kamikaze dulu baru aku boleh judge

sayangkid posted on 21-4-2014 07:12 PM
canang je keburukan si ustaz jadi2an ni..biar satu doniya tahu perangai syaiton dia..jgn nk myorok d ...

khennnn..ramai je yg dah tertipu dgn sham janggut nih..

Sham dah balas dah kat FB
mcm hipokrit dan cuci tangan je

Ex Sham patut let it go

Bersyukurlah kau dah di lepaskan oleh fake ustaz ni

Leonarzi posted on 22-4-2014 08:28 AM
Ini bukan aib, tp ini bukak perangai buruk.... Ko reti tak beza antara aib dan perangai buruk?? Ka ...

balik2 aib..balik2 aib
ramai yg berkata begitu kebanyakannya pompuan
sememangnya jenis pompuan mcm tu
layak dibuli jantan

Follow Us
purpler posted on 22-4-2014 09:20 AM
aku pun bukanlah minat sham ni pun....nak menyokong pun tak(hanya dia & bekas isteri dia je tau ha ...

nak tolong apanya?
depa dah bercerai
bini dia citer supaya org tau
the real sham shamikaze
berterima kasih la kat ex tuh
kot mana la tau esok2
ada sedara mara, adik bradik forumers
atau sesiapa saje
yg tersangkut ngan jantan ni
juga utk memberitau masyarakt
jgn cepat kagum dgn org berkopiah di kepala Last edited by guesswho09 on 22-4-2014 11:51 AM

statment dr adik ipar maulana.. malas printscreent https://www.facebook.com/muziqismystyle?fref=ts

ssalamualaikum,pagi ni saya buka facebook saya ada tentang kenyataan bekas isteri abg sham kamikaze yg sibuk ckp macam2 buka cerita lama semua.xtau lah betul ke tidak.awak tu kata dah berhijrah,siap ckp saya berhijrah lebih awal dari sham.kalo dh kata diri tu dh berhijrah,apa kejadahnya awak buka cerita lama,sampai boleh mengaibkan bekas suami awak.dah kata pun dah berpisah,jalani jelah hidup masing2.awak tu dah berhijrah kan? Cuba nnt tanya dengan ustaz dekat rumah awak apa dosa dan balasan seseorang yang membuka aib mereka sendiri atau membuka aib orang lain.dan kalau x btul apa yg awak cakapkan tu apa plak dosa orang memfitnah.baik awak move on dan x payah sibuk nk cari populariti sgt smpai kena interview bagai.kalau dh berhijrah tu buat cara mcm dah berhijrah.tak pun kasi alamat penuh awak kat saya,nanti saya kirim cermin ikea kt rumah supaya tiap2 hari sebelum awak nk keluar rumah,awk boleh tanya diri sendiri depan cermin,patutkah awak cerita aib awak atau bekas suami awk.lepastu ada pulak segelintir makcik2 comment kat fb ni pun mcm tok nujum pulak konon saya tahu perasaan seorang isteri.makcik2 tau ke cerita dia tu betul ke tidak? Saya yang lebih tau hal sebenar pun xda nk kecoh2.so makcik2 ni pun tumpang sama lah share dosa.dan yg saya pelik makcik2 yg comment ni kebanyakkannya yg bertudung pulak tu.masyaAllah..nih lagu satu benda nak habaq mai, yg blog2 gosip kt malaysia ni xda cerita lain ke nk share kt pembaca,suka sangat buka aib orang,kalau ye pun nk kasi blog awk tu rating tinggi,byk lg cara yg boleh dipakai dari cara sbuk menjaga tepi kain orang apatah lg membuka aib orang.sampai saya pun naik muak kalo terbaca blog2 yg suka buka aib orang ni.kepada pemilik2 blog yg hensem lg beriman ni,awak semua pun saya sarankan juga pi tanya kat ustaz dket masjid rumah awk,apa dosa buka aib orang apatah lagi kalau ia sebenarnya fitnah.macam mana lah orang melayu dan umat islam nak maju kalau banyak sangat yg kerja fulltime mereka buka aib orang.apa kepala otak sihat yg dikurniakan Allah sila pikir elok2.mati ni x kenal usia.so pikiaq elok2 na..maaflah panjang sangat saya tulis.terima kasih kerana membaca.yang baik dtg dari Allah swt,yang kurang semuanya dari saya sebagai hamba Allah yg byk melakukan kekhilafan.
Assalamualaikum.. - maulana mohamed

ramai dok cakap jangan bukak aib orang nanti suatu hari nanti aib kita terbukak luas....
agaknya dulu si sham ni suka sangat kot bukak aib orang, sebab tu aib dia dok terbukak luas sekarang nih...

alah.. si maulana ni pon kecoh guna media SOSIAL gak
2 x 2

emh...

dah jadi ex pon kot. tutup aje lah cerita. Macam mana teruk dia buat kat kita, balasan di akhirat itu pasti. Dari kita tak kurang dosa, makin bertambah2 dosa pula sbb dok jaja keburukan org. Udahnya, si ex suami dapat pahala FREE.

Si ex suami tu pon.... kalau dah berhijrah tu... buatlah betul2. Jgn memalukan ISLAM.

susah nak percaya orang sekarang ni.. memang wujud retis yang berhijrah sebab nak kejar glamour semata2..

Dear Maulana Mohamed,

Just shut your mouth! ko tak sepatutnya masuk campur. DIAM sudah.!

Ni buat aku nyampah!

Maulana Mohamed ni saper pulak..?

johndoe17 posted on 21-4-2014 09:10 PM
Hahaha...ko bajet aku laki la kan tu pasal ko emo...

pompuan kalo dh kawen jgn sikit2 mak sikit ...
pompuan ISLAM jgn fikiran moden sgt.

ko ni nak menuju ke arah negara taliban hape ke?

lelaki pun same dah tau ade problem ngan bini jgn skit2 nk consult ngan pompuan lain. ade masalah ngan bini ckp kt bini, bukan mengadu kt skandal lain.

adehhh luahan jiwa yg terberkesudahan gamaknye ex wife die ni..
nape kak? masih ade dendam didlm jiwa ke..
mungkin btl sham dlu mcmtu, tpi skrg akak tau ke ape die buat?
die sembyg ke die buat ape2 kebaikan ke..
cite yg akak cite ni pun cite thn bile tah mungkin sham da berubah skrg kan..
so best things is tak yh nk bkk cite yg lame2 lg, blh undang fitnah gitu..
iolls bkn la nk bekup sham ke ape but semua org ade mse silam kan..
sham pun da ade anak da pun ke akak jeles sbb die ade anak ngn bini baru
ngn akak takde?..

maulana x patut msk cmpur dlm hal ni. Fullstop!

Leonarzi posted on 21-4-2014 10:43 AM
Takyah agungkan sgt ustaz rock yg takde kelulusan nu... Ni la orang malaysia, bila ada retis berhijr ...

yup sangat agree, deols using agama untuk alasan kawin lagi utuk spread the jihad blablabla, mereka rasa mereka yang tau halehwal agama islam, yang biasa biasa sila shutup katanya..walau baru 2-3 hari berhijrah. sianlah tempias cenggini kene pada retis yg betul2 nk berubah.

cfa posted on 22-4-2014 12:22 PM
Maulana Mohamed ni saper pulak..?

maulana af aka adik ipar sham kamikaze pembekap baik punya

nsyazawani posted on 22-4-2014 12:52 PM
maulana af aka adik ipar sham kamikaze  pembekap baik punya

adik ipar yang bini baru ke..?