CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Neelofa OFFICIALLY berhijab?#pg15 / KISAH HIJRAH LOFA #pg34

siputsedut posted on 4-7-2014 11:03 AM
lofa sebelum berhijab pon mmg dah selalu2 post gambar dia kat insta..so salah ke lepas berhijab pu ...

itu bukan masalahnya ko ni pandai sangat le padahal lemmbbuuu sebab tu tak faham apa yg aku timbulkan kenapa dia nak mengikut rihanna sedangkan kebanyakan muslim sedua menghentam rihanna tetiba minah ni terinspirasi dengan rihanna mana sensitiviti dia sebagai muslim? yg lain -lain tu yang tangkap gambar dekat masjid ada ke kata saya dapat inspirasi dari ratu illuminati sembah syaitan jual diri kat syaitan semata-mata nak famous..

adeqo posted on 4-7-2014 06:35 PM
Tula.. Aku serious nangesss ble dia citee.. Soo touch okk.. Xleh nk share skrg sbb tgah speechless ...

aku lupa kauuu....padahal aku menunggu slot tu
please ceritakan apa lofa cakap..... ahad nk dgr ulangan time johor kan keje ahad...x sempat den nk dengar

wow hebatnya dapat inspirasi dari ratu illuminati puppet.....islamic nya.....lol ustazah2 jadian tak nak komen ke..malahan menyokong pula....kalau sokong neelofa ambik gambar di masjid so automatik sokonglah rihanna juga...sebab neelofa ni juga mengambil rihanna (illuminati princess) sebagai inspirasi...wooooowwwww.....

nampak lebeh muda..cm budak skool menengah dah lopa..serius suke sgt news ni..keepidap lopa..smoga istiqamah

adelea posted on 4-7-2014 06:24 PM
Sebakkk wehhh ..
Lofa nangis ...

"dia kata org yg baik .. bersolat.. mengaji tapi tak tutup aurat .. mungkin ada yg tak kena dgn ibadahnya .... wpun di mata org dia cuma tak pakai tudung ... tapi pasti ramai juga tertanya enapa... sedangkan bertudung ni wajib ....xde istilah seru untuk bertudung sbb mmg kena pakai ... tapi ... mereka ni ... rajin beribadah .. solat on time lagik .. tapi x mahu bertudung ...

So kena audit hati tu ... bertarawikh tiap malam .. solat mengaji and hormat org tua dan semua org sekeliling bukan ukuran bagi seorg perempuan yg baik... sbb dia masih ingkar suruhan allah yg menyuruhnya menutup aurat."

^^^^^^^

neelofa ke yg cakap mcm tu?? lol jika dia yg cakap memang tak sedar   diri lah baru pakai tudung dah dah mcm ustazah jadian tetiba teringat pesanan azhar idrus kat abby jgn pandang negatif kat kwn2 yg belum berhijrah sedangkan dia pun sama mcm mereka dulu

kalau neelofa ckp mcm tu....tak ada ke siapa nak nasihatkan jngn judge org lain punya ibadat , tuhan sj yg menilai ibadatnya even tak pakai tudung....fyi, ramai yg bertdung tp akhlak lebih baik dr tak bertudung..

shachihata33 posted on 4-7-2014 08:29 PM
aku lupa kauuu....padahal aku menunggu slot tu
please ceritakan apa lofa cakap..... ahad nk d ...

https://m.facebook.com/norulafzan/posts/10152524049239556

cer baca sini.

Follow Us
cookies_raya posted on 4-7-2014 08:40 PM
"dia kata org yg baik .. bersolat.. mengaji tapi tak tutup aurat .. mungkin ada yg tak kena dgn ...

Lofa tak cakap mcm tu lah. Itu org lain cakap.

ko ni selalu sangka buruk. Kena buang sifat tu.

kerill posted on 3-7-2014 01:41 PM
Aku slalu prati ig missF, klo time ada sesuatu brita gmbira psl lopa msti missF diam di ig buat 2, 3 ...

Trkena tamparan demi tamparan dia tu...+ tmj pun nk kawin dah

siputsedut posted on 4-7-2014 12:10 PM
khannn..aku tengok lofa posing takde lah seksi menonggek mendada pon..just pose2 tangan sikit je.. ...

tp dia dapat idea dr rihanna..sedangkan satu dunia org islam menghentam rihanna..so kalau kita tak sokong  rihanna mcm yg ko tulis apa yg rihanna buat..so persoalannya kenapa nak ikut rihanna seolah2 tak ada sensiviti langsung..walaupun tak sama sebiji mcm rihanna tp dengan lispstic merah..etc etc dan selepas kontroversi gambar rihanna so seolah-olah tak menghormati perasaan umat islam yg lain sedangkan kebanyakan islam x sokong....adakah neelofa juga menyokong perbuatan rihanna tu? dia sebagai org islam sendiri tak ada rasa sensitif ke ?? kalau ada kenapa ambil rihanna sebagai inspirasi dia??

yg tangkap gambar kat masjid tu kes lain meraka tak ada lah kata inspirasi dari ratu illuminati ni selepas kontroversi,....kalau meraka cakap mcm neelofa tulis n pergi ke masjid yg sama mcm rihanna pergi,  saya pun akan kutuk juga....

She-eh posted on 4-7-2014 08:44 PM

kita semua bersangka buruk cuma memilih bulu pada siapa yg kita tak suka je..dan  nasihatkan orang  jgn berburuk sangka bila kita tak setuju..ce kalau setuju atau org kena bahan tu org yg kamu tak suka....elleehhh jgn hipokritlah..

tak famah bahasa ke kan saya dah kata JIKA.....tu lah siapa yg buat fitnah sekarang disebabkan kebodohan sendiri

lionsleepin posted on 4-7-2014 11:14 AM
Oh ya. kau susah hati sangat memikirkan tahap keihklasan Lofa berhijab ni kenapa eh??
Kau kecewa  ...

atau ko yg susah hati sebab lofa ni kena kritik sebab ko dah idolakan dia mcm taraf nabi lah ya? ko zikir sebut maratib nama dia lah ye? sembahyang pun ingat dia ke??kalau mcm tu memang lah ko punya life memang tinggi high end berbanding aku ni sebab aku tak puja manusia mcm ko....aku tak bijak mcm ko yg mudah tertupu kerana tudung...atau kata2 manis.....tak apalah kalau aku masuk neraka sebab tak puja lofa pun

mzzenma posted on 4-7-2014 06:01 PM
Iolls nak speku cookiesraya ni kekbelacan voley?

Sama je perangai susah hati sgt dgn lofa. Mcm lo ...

Ye lah yuols
Gaya lebih kurang
Bak ular yg bersalin kulit
Tp racunnya tetap sama

Suka tengok lofa btudung

Cantiknya lofa kt meletp ni, baru la nmpk mahal tutup mcmni... Sekali tgk mcm mekiti.. Tu sbb aku minat 2 artis ni comel n ada aura yg kuat

biarkan anjing terus menyalak.

cookies_raya posted on 4-7-2014 08:40 PM
"dia kata org yg baik .. bersolat.. mengaji tapi tak tutup aurat .. mungkin ada yg tak kena dgn ...

Aiiyoook kan i dah cption ni dr citer ramadhan jgm pergi ..  bukan lopa yg ckp ..

September14 posted on 4-7-2014 09:53 PM
Cantiknya lofa kt meletp ni, baru la nmpk mahal tutup mcmni... Sekali tgk mcm mekiti.. Tu sbb aku mi ...

Aah mcm ct. Tapi sbnrnya i prefer dia tak pakai tudung nampak lagi lawaaaaaaa. To me lahh. Apa pun aurat muslimah pakai tudung lebih baik.

cookies_raya posted on 4-7-2014 08:24 PM
itu bukan masalahnya ko ni pandai sangat le padahal lemmbbuuu sebab tu tak faham apa yg aku timbul ...

Which is bigger & louder? Lofa dah berhijrah dan bertudung ke pasal inspired by Rihanna.

Oh well... people love to highlight the nasty things rather than the good one.

Kalau tak blh happy dengan perkara baik tentang seseorang might as well you SADAPPPPPP! Busuk la mulut you. Haha.

Laaa, ada jugak xpuas hati bila lofa da hijab. Dulu dia menyeksi gigih suh tutup aurat, siap d tuduh jual agama plak bila jual tudung n jubah. Abih tu ada je org non muslim jual baju kurung, tudung n jubah tu d kira jual agama kita gak kita?? lol, lol gigih mcari topik nak kutuk lopa bulan pose ni psl inspire by rihanna tu, igtkan nak menegur cik lopa tapi Rupanya attention seekers, iya la pendapat dia xdpt sambutan terus meleret2 sampai xsudah Last edited by CikNano on 4-7-2014 02:22 PM