CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 29281|Reply: 234

Hanez berpisah dgn Romie

Berita yang agak (atau sebenarnya tidak) mengejutkan semua pihak hari ini nampaknya, Hanez Suraya dalam satu kenyataan kepada Harian Metro yang seakan berkata hubungannya dengan Romie, yang juga masih bergelar suami orang kini sudah berakhir.
Baca elok elok kenyataan Hanez Suraya ini kalaulah tersilap faham maksudnya.
“Saya tidak mampu berbuat apa-apa. Bayangkan setiap kali isu perceraian Romie dan Liyana dibangkitkan, nama saya diheret sama. Dalam perbicaraan pun nama saya tidak disebut, tetapi alih-alih di laman sosial nama saya dikaitkan”
“Saya menjadi bahan cemuhan dan hinaan. Saya tidak faham mengapa ia terjadi, sedangkan sebelum ini saya tegasan apa jua masalah yang berlaku antara Romie dan Liyana, jangan kaitkan nama saya. Saya sudah korbankan hubungan kami”
“Cuma orang yang tidak tahu keputusan yang saya ambil sebab saya bukan jenis semua perkara mahu dipukul canang. Apa yang saya fikir sekarang mahu teruskan kerjaya tetapi nampaknya orang masih terus menuduh dengan membuat pelbagai dakwaan negatif. Saya habis punca walaupun mengambil keputusan sejauh ini”
“Saya bersedia mengundur diri memandangkan masalah dihadapi hanya mereka yang tahu dan faham. Cuma saya minta apa jua masalah, selesaikan berdua dan jangan babitkan nama saya. Ini kali kedua saya menyatakan perkara sama. Jika saya tidak lagi ada dan wujud dalam hidup mereka namun masih dikaitkan, nampaknya saya menjadi kambing hitam dalam situasi berlaku yang ia sangat tidak bagus,” ujar Hanez Suraya hari ini.
Mungkin itu jalan yang terbaik buat Hanez Suraya secara peribadi untuk kelangsungan dirinya yang masih muda & untuk terus relevan dalam kerjayanya. Sampai bila ‘kan mahu bergelumang dengan kontroversi cinta tidak bertepi sebegini.

Last edited by yipun_78 on 23-6-2014 06:38 AM

Bagus la tuh
Dpd terus terusan dihina
Job pun tarak
Baik tingglkn rasa romiang tu

Saman tetap saman!

Padan muka romiang..yg dikejar x dpt..yg dikendong keciciran...rasain lho laki gatal telor cam ko...

Da jd sejarah pon dik..
Lenkali pk akibat dlu br buat yerk

Bagus hamez sedo pon kau.

Follow Us
Elok la putus kalau dia tak tipu. Hampir 1 Malaysia mendoakan yg buruk2 untuk ko masa kau kebas Romiang dari Liyana  tu. Jangan takat propa dalam paper je tapi kat belakang masih melencong berdua. Orang Melayu mudah lupa, sok ko pakai tudung mesti dorang puji sampai ke langit ke 7

bagus....puas hati aku..hahaha

Coverline je nehhh. Takot kena saman lettew..

Penat je gaduh

dapat sikit tangan akak rehat daripada mencela betina ini.

fuh. terima kasih hanez sedar diri.

krukx posted on 22-6-2014 09:12 PM
Elok la putus kalau dia tak tipu. Hampir 1 Malaysia mendoakan yg buruk2 untuk ko masa kau kebas ...

Kikiki
Betul gak tu
Canang dh putus
Upernya serasi bersama lg

Percaya la sgt cakap si hames ni! Coverline takut kena sama le tu! Buweeeekkkk! LM sila teruskan saman terhadap hames ni!

Mcm nak kaverline jah..tah2 kat blakang ligat bepoya lagi..mcm mana nak pecaya tah stetment pompuan nihh

takziah....cuba lagi.....

Aku tak nak percaya 100% bila Hanez kata dah break dgn Romiang. Tak kan sanggup nak lepas Ferrari kot
Atau pun dia dapat tau Romiang rupanya banyak utang...

krukx posted on 22-6-2014 09:21 PM
Aku tak nak percaya 100% bila Hanez kata dah break dgn Romiang. Tak kan sanggup nak lepas Ferrari ko ...

Serik naik class economy kot.
hahaha

Hanez Suraya. Romie Sudah Putus Cinta?

Berita yang agak (atau sebenarnya tidak) mengejutkan semua pihak hari ini nampaknya, Hanez Suraya dalam satu kenyataan kepada Harian Metro yang seakan berkata hubungannya dengan Romie, yang juga masih bergelar suami orang kini sudah berakhir.

Baca elok elok kenyataan Hanez Suraya ini kalaulah tersilap faham maksudnya.

“Saya tidak mampu berbuat apa-apa. Bayangkan setiap kali isu perceraian Romie dan Liyana dibangkitkan, nama saya diheret sama. Dalam perbicaraan pun nama saya tidak disebut, tetapi alih-alih di laman sosial nama saya dikaitkan”

“Saya menjadi bahan cemuhan dan hinaan. Saya tidak faham mengapa ia terjadi, sedangkan sebelum ini saya tegasan apa jua masalah yang berlaku antara Romie dan Liyana, jangan kaitkan nama saya. Saya sudah korbankan hubungan kami”

BACA: Rasa Bersalah, Hanez Suraya Mohon Maaf Dari Semua Pihak

“Cuma orang yang tidak tahu keputusan yang saya ambil sebab saya bukan jenis semua perkara mahu dipukul canang. Apa yang saya fikir sekarang mahu teruskan kerjaya tetapi nampaknya orang masih terus menuduh dengan membuat pelbagai dakwaan negatif. Saya habis punca walaupun mengambil keputusan sejauh ini”

“Saya bersedia mengundur diri memandangkan masalah dihadapi hanya mereka yang tahu dan faham. Cuma saya minta apa jua masalah, selesaikan berdua dan jangan babitkan nama saya. Ini kali kedua saya menyatakan perkara sama. Jika saya tidak lagi ada dan wujud dalam hidup mereka namun masih dikaitkan, nampaknya saya menjadi kambing hitam dalam situasi berlaku yang ia sangat tidak bagus,” ujar Hanez Suraya hari ini.

Mungkin itu jalan yang terbaik buat Hanez Suraya secara peribadi untuk kelangsungan dirinya yang masih muda & untuk terus relevan dalam kerjayanya. Sampai bila ‘kan mahu bergelumang dengan kontroversi cinta tidak bertepi sebegini. (rtky/m)

**sumber Rotikaya**

macammana org x kaitkan nama dalam isu mereka kalau ko terlibat sama dlm perhubungan mereka suami isteri.. buat2 heran pulak.. padanlah muka mereka berdua.. hanez dan romiang

sebab tu hanez minta maaf secara terbuka ari tu...sbb dah ada tanda2 nak clash huhuhu

dah ku agak