CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: Anak_Nogori

[Tempatan] Saya Akan Kawin Tahun Depan

Moga berbahagia

siapa???????

GhostWalking posted on 29-7-2014 03:14 PM
Apa pasal lagi 4 tahun der

saja letak target lagi 4 tahun, nak achieve something dulu yg x terachieve2 lagi nih,hehehehehehe

pittjie posted on 29-7-2014 11:25 PM
hi abg aji. selamat hari raya. lama x nampak ... bz eh bang? raya  thn ni byk terima soklan "bila  ...

hi hi bye bye hiihihi aku adoooooooooo aje..adooooo malammmm

banyak gak dapat soklan lagu tu tapi aku tak dengaq pun so kire takdok soklan lah hahahaha

sibukk aje kan? suka aku laah.. nak kawin kaa , takmo kawin kaaa..nak cerai kaa..nak kawin ampat teruih kaa..nak deting sumur idup kaaa..

suka haku laaa kan piji?

aku tak ske tanya mende persenel..sebab pada aku kalo tanya mende2 persenel cam da kawin ke..bila nak anak..macam tu seme, seolah2 aku lagi baik dari oang di tanya..kita tanya tu sebenonya nak bandingkan diri kita yang kita prahsan baguih dengan oang lain

tu sal aku lai suke tanya mende2 umum..cite motivasi, cite anjing kaa, cite ikan pelaga ka..cite kura2 lomba ngan arnab kaa..lagi banyak pekdah

lai satu aku tak ske nak tegur dan tanya pasai pa tinge ko capang? ehh kaki ko kontot sebelah ekkkk? ehhh mata ko julinggggg rupernya yaaaa..

aku tak ske manusia cam tuh..aku da kawan cam tuh..dia cukup teliti tenguk apa fisikal oang lain yang tak kene..ehhhh tangan ko pendek sebelah ye?

bio lantakkkkk la kalo muke oang tu cam yoda master sekali pun..biaq piiiii laa..kan? piji jangan jadi lagu tu k? tak elokkkk..samat raya to u tooo

ajinomotonosuga posted on 30-7-2014 06:16 PM

banyak gak dapat soklan lagu  ...

Lain kali kalu ada org tanya lagi menda2 lagu gitu..aji tanya dia plak..ang bila nak meninggal..haha

ajinomotonosuga posted on 30-7-2014 06:16 PM

banyak gak dapat soklan lagu  ...

haha cite pasal ikan laga tu best. cite lawan spider ke kan. abg aji dulu kecik2 ada main lawan spider x? kita org siap cari spider kat semak samun pastu simpan dlm kotak mancis. akai budak kg jaman dolu2 gitu le. laa ni bdk2 pun x kenai kotak mancis hatta batang mancis. kalau sebut spider pun yg depa bayangkan sure spiderman kan bang aji.

betui jgk ckp bang aji. org yg tanya hal2 persenel tu mcm nak banding hidup depa lg bahagia dr kita kut. rasanya la kan? pasai ada la kelmarin tu dlm group wassap kawan skolah. sorang ni bg pantun  raya. hujung2 pantun tu adalah dia sebut ... raya2 org yg dah kawin dah berkeluarga ni disambut gembira ... pd yg belum kawin... kesian katanya. mmg mintak tazkirah la kan. saya habaq ke dia, simpan kesian tu tuk anak2 yatim, ibu2 tunggal yg hidup susah, org2 tua yg anak2 lupa nak jengah, fakir miskin yg kais pagi belum tentu ada rezeki. pasai pa nak kesian kat kami yg tak nikah lg bkn kami x cukup makan pakai pun. seumpamanya la bahagia tu manusia ni boleh dpt bila kawin je. pada yg tak kawin maka menderita sengsara kesunyian kesepian meratap merintih begitulah hidupnya? udah2 la tu nak menunjuk kehidupan awak yg sempurna. tak gitu bang aji?

Follow Us
pittjie posted on 31-7-2014 11:21 PM
haha cite pasal ikan laga tu best. cite lawan spider ke kan. abg aji dulu kecik2 ada main lawan  ...

ni nulis pepanjang ni lu ingat org ada masa ke nak baca..??

lavasyawal posted on 31-7-2014 11:22 PM
ni nulis pepanjang ni lu ingat org ada masa ke nak baca..??

laa panjang ke? rasa mcm 3 ayat je aku tulis. hihihi