CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: murasaki

All about Nora Danish versi 15

Close [Copy link]
gilerla, nd sayang anak pon haters kata fake.
kepada yang berkenaan harap2 one day tak kene diri sendiri, tapi kalo one day org kutuk ko sayang anak nampak fake baru ko tau rasa!

apa la nak diharapkan pd pencaras, semua nak dicaras, nama pun pencaras boleh menang award ratu pencaras Last edited by kmelankolia on 9-9-2014 08:29 PM

jgn dilayan pesakit mental serumah sefamili ..tarap pemikiran dh low level below par. DNA yg tak elok

pertai posted on 9-9-2014 08:25 PM
gilerla, nd sayang anak pon haters kata fake.
kepada yang berkenaan harap2 one day tak kene diri se ...

Dh namanya haterz....sampai ke tulang tahap kebencian theyols ni kat nd. Semua la nampak fake... Takde sapa sanggup berlakon sayang anak wei,.yg dikandung 9 bulan dan tumpah darah masa melahirkan.

Dah kata Rayqal nih di jaga gilir oleh mummy,  daddy &  tah..  So now..myb turn tah &  daddy jaga Rayqal..  Kan ke beberapa minggu nd ke hulu hilir ngn Rayqal smpai ke Singapore tu.. Turn by turn la.. Daddy tu apaknya si Rayqal..biarlah dia jaga Rayqal sambil di bantu ibukkk ..  nd punya time pulak nk coti2.. Yg haters nk hangin sgt ND pi bercuti nape nya?  Jelly much!!  

(aku hanya si SR tegar)

judicata posted on 9-9-2014 08:33 PM
Dh namanya haterz....sampai ke tulang tahap kebencian theyols ni kat nd. Semua la nampak fake... T ...

Bagi chance je la. Geng mak esah tengah berdelusi yg mak tiri sayang anak tiri melebihi ibu kandung  

Follow Us
tak paham dgn puak haters ni, masuk sini provoke, kutuk nd satu keturunan sehabisan, balik estet org kampong sambut timang melambung kata merekalah heroes disini sebab sangat berani dan terer bergasak dalam rumah ni.. Seriously aku tak paham. kepuasan apa yang puak2 ni raikan??

pertai posted on 9-9-2014 08:38 PM
tak paham dgn puak haters ni, masuk sini provoke, kutuk nd satu keturunan sehabisan, balik estet org ...

Hehehehehe biasa la penggosip molia. Yg sorang tu pokpek dok mengadu org tak bagi dia komen kat benang ni. Walhal pagi siang mlm dan berembun kat benang ni tak penat2 post komen. Kelakaw betul. Tak larat iols ngan geng mak esah ni. Hehehehehe

Blues posted on 9-9-2014 08:42 PM
Hehehehehe biasa la penggosip molia. Yg sorang tu pokpek dok mengadu org tak bagi dia komen kat be ...

kebanyakan memang kelakaw tp ada jugak tu yang ngomen serba tau sangat macam kembar siam dgn nd.
kepuasan apalah agaknya yang puak2 ni dapat dengan berjari puaka begitu?? aku cuma tertanya tanya sendiri..

bimbang posted on 9-9-2014 08:23 PM
mana ada seorang ibu tak sayang anak tau...anak itu adalah nyawa seorang ibu tau....
kalau pro fs ...

Bercuti2 buat maksiat pe kejadahnya. Duit berkepok nikahnya ngakkkkk!!! Nak enjoysssss sampai bila. Karatz pun sokong nd berenjoys sakan dgn bf. Siap justify masa skrg utk enjoyssssss. Ketahian betul. Maksiat ada la.

kaogi posted on 9-9-2014 06:30 PM
bukan ibu ke yg fake?

kunun insaf dan jd ibu mithali.. tp tak sampai setahun dah Nampak kaler s ...

citer pasal naga betina yg tgh preggy berasap kat pavi tu apa kes?...siap ada abang gad lagi tu...

jgn ingat Ned saja yg ada abang gad...dia pun ada tau...

Blues posted on 9-9-2014 08:38 PM
Bagi chance je la. Geng mak esah tengah berdelusi yg mak tiri sayang anak tiri melebihi ibu kandun ...

Takmo kasik can!

Sbb kalu karatz nd kata nd cantik bak bidadari kena hencap gila2.... Tp kalu karatz fa julang fs sbg ibu tiri yg sayang anak tiri melebihi ibu kandung betui saja... Tak boleh dipertikaikan

masa nd mengandungkan qal n melahirkannya, berpantang sorang2...jaga qal masa baby
, si fs n jejai tengah hot affair, se malaysia tahu kan?
Sekarang kenapalah fans fs ni macam sakit hati sangat pd nd...sampai menidakkan kasih sayang nd pada qal

tak senang hati tengok nd happy, nd berhak untuk bahagia juga tau
nd bukannya merampas jejai pun..

JohnyDepp posted on 9-9-2014 08:52 PM
Bercuti2 buat maksiat pe kejadahnya. Duit berkepok nikahnya ngakkkkk!!! Nak enjoysssss sampai bila ...

tak payah explain, org2 rumah ni dah maklum semua tu. bukan bermakna org2 rumah ni sokong nd bermaksiat. the time will come.
ko konfem je kata nd buat maksiat kan.
ada apa2 lagi nak tambah??

pertai posted on 9-9-2014 08:58 PM
tak payah explain, org2 rumah ni dah maklum semua tu. bukan bermakna org2 rumah ni sokong nd berma ...

Aku nk kata maksiat tu tak semestinya zina. Ko jgn kt aku pitenah. Dia yg terang2 tunjuk aktiviti jimba merata2. Pegang tgn...pegang bontot pun dah maksiat ye...bukan zina sajork.ada je bersepah pics pegang tgn pegang bontot...itu yg ditunjuk...yg tak tunjuk..wallahualam.

pencaras tak layak dijadikan icon

JohnyDepp posted on 9-9-2014 09:01 PM
Aku nk kata maksiat tu tak semestinya zina. Ko jgn kt aku pitenah. Dia yg terang2 tunjuk aktiviti  ...

Fs gesel pipi dgn bukan muhrim, peluk bahu bukan muhrim even tho fonen pun kira maksiat juga la kan? Same case no?

Bab maksiat ni cepat je menuduh ND tu
FS tu baik, tak pernah buat perkara2 maksiat macam ND ye

THE POT CALLING THE KETTLE BLACK

i tak rela hero pujaan dari zaman sekolah i disalahgunakan untuk sentap menyentap pasal retis!

tapi nasib baik sikit tang nama tu typo :lol

JohnyDepp posted on 9-9-2014 09:01 PM
Aku nk kata maksiat tu tak semestinya zina. Ko jgn kt aku pitenah. Dia yg terang2 tunjuk aktiviti  ...

aku maklom, aku rasa org2 dlm rumah ni pon semua maklum. maksiat nd ko nmpk maksiat idola ko zip pulak.
benda tak betul or membawak ke dosa memang xde orang berakal yg akan sokong. xde hak nak campor personal nd dan fs, tak mampu pon nak halang tapi tak bermakna menyokong.
clear one point, yg sampai ada yg kata nd fake sayang anak tu apekehal?? yg kata nd satu family menempel ke family ps tu dah apekehal??
hubungan yang baik kenapa nak di arguekan, kenapa nak dirosakkan??
ada apa2 lg nak tambah??