CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Tempatan] Pelajar Tanggung Aib Hamil 7 Bulan

setia00 posted on 29-8-2014 02:28 PM
itu yang aku pelik.berani gila.
pancut dalam dah satu hal.
tak pakai kondom pulak tu ?.kalau lak ...

benda bru..x reti control lg...

yg sah sibuk nk merancang..nk pancut luar...yg x sah g pancut dalam...alahai manusia.

pichee posted on 29-8-2014 02:54 PM
benda bru..x reti control lg...

yg sah sibuk nk merancang..nk pancut luar...yg x sah g pancut d ...

itu lah.
kalau tak tau jangan dicuba..
orang nak mencuba pun pakai kondom dik non.
hang nak fresh terus awat ?

RE: Pelajar Tanggung Aib Hamil 7 Bulan

leylapple posted on 29-8-2014 02:20 PM
kebanyakan budak remaja skrg mmg mcm tu...

berbangga pulak sapa yg dapat pecah dara sapa...sapa ...

hmm.. tula yg ngeri memikirkan.. tmbh2 kita ada anak2 ppuan kat umah... nauzubillah..
sbb apa jd skalipun, ppuan jugak yg menanggung. tanggung malu, sakit branak, (xkan x sakit langsung kan), kene dakwa, klu x masuk penjara, masuk pusat pemulihan. yg laki? hi2 bye2.

cheeky_meal posted on 29-8-2014 02:34 PM
hospital mana tu wei???sungguh xprofessional dr n nurse2nye...ada etika tau dr n nurse ni...mana b ...

hehe.. hosp kat kl. aku rasa nurse ngan doc memendam rs kot.

sbb dr start aku admit, budak tu dah ada. pehtu fmly brtggu brtangga 24/7, smpi ke nenek2 pacik macik dok ramai2 keliling katil, xtaula samada bg support atau kawal bf dia yg mmg sentiasa ada jugak.
wad tu 2nd kelas je. 6 katil satu bilik. which is ada waktu melawat, patut kene respect la pesakit2 lain.
wad bsalin kan, org nak mnyusu baby ke apa ke. ni ada lelaki dok dlm bilik tu sentiasa, mmg sgt la x selesa.

kitorg pelik gak memula, pasal apa special sgt fmly dia ramai2 boleh tunggu. kitorg ni mak ayah, suami pun kene follow waktu melawat.
pulak tu dia branak normal, tp gigihla bf dia tlg dukung tiap kali gf tu nak ke toilet. berkepit je mcmkan laki bini yg dah terpisah bertahun2. . itu yg bila dia start pulak berborak n brcrita dgn pesakit2 lain kat situ, doc n nurse naik hangin n hilang sabar kot.

hospital mana tu wei???sungguh xprofessional dr n nurse2nye...ada etika tau dr n nurse ni...mana b ...

Aku heran jugak dgn layanan nurse2 n doc tu. Mana boleh mcm tu. Budak tu pun pesakit. Aku bersalin dua2 kali pun sebelah katil aku ada je kes mcm ni. Dorang layan mcm biasa. Yg buat aku tau baby dorang x sah taraf bila jkm dtg n interview. Sebelah katil je pun. Boleh dgr sokseksoksek... N sorang lagi tu dia sendiri yg bcerita dgn aku. Tp budak tu nampak mcm x betul pun ada. Dia x malu citer yg dia lom kawen. Pastu kata bf dia laki org. Pas beranak nanti bf nya tu ajak kawen...sbb dah bagi anak kat dia. Bini tua xdr anak

katak hijau posted on 29-8-2014 03:31 PM
Aku heran jugak dgn layanan nurse2 n doc tu. Mana boleh mcm tu. Budak tu pun pesakit. Aku bersalin ...

kan..diam2 sudah..tu masalah patient...keja hang treat them..rawat elok2...xkisahla as a dr ke pe ke..as a human..muslim pulak tu..jgn dibuka aib org...hik3..setazah pulak..

Follow Us
tak_tahu posted on 29-8-2014 03:29 PM
hehe.. hosp kat kl. aku rasa nurse ngan doc memendam rs kot.

sbb dr start aku admit, budak tu  ...

tu 1 masalah pulak..pihak spitalla biaq depa anak beranak masuk..xcontrol betul2..klau ikut rules mmg ada time melawat, how many person etc...aku hr tu ada lawat adik kakak ipar aku..oleh sbb bukan waktu melawat tp aku gatai jugak masuk..then ada makgad masuk halau aku..tu baru betul...ni x?memasing sibok je hal org..jd cmtulaaaa...

siputsedut posted on 29-8-2014 11:31 AM
adeh..teringat plak kwn aku posting kat terengganu..dia dpt patient budak sekolah jugak..pregnant lu ...

emmm tersentuh hatiku..kesian bapak dier..ish ish ish

cheeky_meal posted on 29-8-2014 03:47 PM
tu 1 masalah pulak..pihak spitalla biaq depa anak beranak masuk..xcontrol betul2..klau ikut rules  ...

kikiki..! aku pun xtau apa crita sbnr yg smpi jadi mcm tu. 10 thn dlu, mungkin penguatkuasaan x brapa ketat kot. aku nak tanya lebih2, bkn jenis aku pulak. takat dgr n tgk je la apa yg jadi dpn mata. lgpun, ms tu aku dok kalut fikir nak balik je. sbb ms tu nenek aku dah niat, kalo aku branak sblm puasa, dia nak buatkan kenduri berendoi utk anak aku skali dgn kenduri nyambut puasa. cicit sulung.

aku branak jumaat, weekend kan mcm payah sket doc nak lepas balik. tp fmly aku merayu nak bawak balik aku jugak sbb ahad tu nak kendurinya. nenek aku siap dah ready buai, bunga telur bagai. ko bygkan skrg nak merayu camtu? toksah hrpler, kasik tnjuk dlu pampers urine, najis baby. kene lepas cek up doc bertugas, siap dgn semakan ketua doc. dorg puas ati, baru boleh keluar. menangis la kau kat situ, xdenye dpt balik.

cheeky_meal posted on 29-8-2014 11:37 AM
sometimes kan..ada org pegnen org xtau pun sbb perut kecik...ai dulu 7 bulan lebih 8 bln br nmpk c ...

anak first kebanyakannya perut tak nampak sgt...aku pon 7 bulan camtuh baru perut timbul...tp anak kedua...4 bulan orang dah boleh teka ngandung

bukan nak kutok , tapi realiti hospital kerajaan memang camtu.
nak layanan mesre & first class. kena cek in hospital private lah.

dalam porumer ni pon jangan sedap ngata mak pak orang je..
x perasan, x tengok x itu x ini..
tengok2 sama anak sendiri tu yak..
takot tekena batang idong sendiri plok

Badut.Sarkas posted on 29-8-2014 11:04 AM
esok dah beranak kalau dah malas study, malas kerja, takmo jaga anak.. jangan bebankan mak bapak.. s ...

Cakap jer jadi Gundik Munteri.
Provided body mcm artis laaa
Gebu mulus g2.

Kalau berkarat betih.............
Jadik Gundik Cawangan or Bahagian Amenogok/PKR
Gundik macai................susah laaaa

Gundik DAP/MCA..............kaya laaa skit.

mysweetisha posted on 29-8-2014 01:44 PM
Ni mesti baby valentine day ni

bbay tahun baru sebab baru 7 bulan

tahniah la dik dah jadi ibu..

advanced budak budak sekarang...akak dulu umur 15 thn..dok main...guli lagi ngan adik beradik...ha3..

Hilang nikmat timbul sengsara seumur hidup..

alinone78 posted on 29-8-2014 04:36 PM
bbay tahun baru sebab baru 7 bulan

Betul la tu, ya Allah apa nak jadi budak2 skg... Nauzubillah

Tahniah dik..usaha menyemai benih telah berjaya.harap ibu bapa mu bangga selayaknya.

hanamunir posted on 29-8-2014 03:44 AM
jap lagi kang family 'partner' dia berebut nak anak tu juga..
pergi2 pun sempat meninggalkan zuriat ...

Kalau dalam drama pinoy: Rupanya keluarga lelaki tersebut adalah keluarga konglomerat yg gah di persada dunia business. Makanya mereka memerlukan pewaris yg akan mewarisi reta tujuh keturunan xhabis makan. Mereka pon culik baby tersebut dan membesarkan bayi itu. Bayi itu kemudian menjadi ala2 Lee Minho dalam drama Heirs yg kemudian berchenta dengan gadis miskin yg merupakan anak angkat kepada ibu kandungnya...