CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: enchikfitz

[UPDATE] Happy 2nd Anniversary Alyah & RMS! Kad Ucapan Utk Suami #2145

Siannya alyah!!!!!!!

MoCuishle replied at 11-1-2015 07:02 PM
Sebelum Ramli MS kahwin dengan Alyah ye sis?

Ahkak tak Pasti dek non... Kalau ikut gambar ala lapuk, mungkin Ramli kawin dengan minah ni dulu sebelum Alyah....Tipah tertipu ler ni kiranya....Harap Alyah bertabah...

Bkn ke alyah bru bg ucapan smpena besday tok   Ramli hr tu kn. Ramli adlh lelaki trbaik utkmu katanye. Tu lah. Aku x minat klu retis bru setahun dua kawin dok bg tips rahsia kebahagiaan rumahtngga. Sbb biasanye cerai pastu. Masa kahwin kemain cerita istimewa psgn blm setahun cerai jugak. Lainlah mak bpk kita atau atuk nenek kita, hak yg tu mmg bleh mintak tips rumhtngga sbb dah trbukti sampai ank cucu...

apsal pic tu mcm lama pnya korek dr dlm album mna ntah?pokcik rmli pn nmpk muda....mkna nya sblum ni pokcik ramli dh mmg x duda lh?

juliez replied at 11-1-2015 06:36 PM
Bila dah pakai gelaran datin tak semestinya perangai classy kak

U can not take the pprt in  ...

td x nmpk gambar.si alyah msh ade class.akak ingat dia carut2 mcm si ninaismailsabri hr tu

Aduhai alyah. Kesiannya. I peminat tok ram. But i'm with you. Kesian. He is too much, menafikan hak you sbg isteri. Kawin baru pulak.

Kenapalah baru minggu ni u bongkar alyah. U shud do that before gegar vaganza. Baru la kita sandingkan tok ram dgn isteri barunya. Tak payah nk ada sesi lamaran choiii itu..

Follow Us
Hidup saya sudah hancur - Alyah

KUALA LUMPUR: Teka teka mengenai gambar wanita di sebelah Datuk Ramli MS yang dimuat naik Alyah sebentar tadi dirungkai tadi oleh penyanyi berkenaan sendiri kepada BH Online.

Alyah turut mengucapkan tahniah kepada wanita berkenaan yang dikenali dengan nama Siti Hafilah Che Kar kerana dijelaskan turut berkahwin diam-diam dengan suaminya.

"Tahniah juga atas cubaan menghancurkan rumah tangga saya. Saya hidu cerita ini lama tetapi baru saja dapat bukti bergambar.

"Saya reda dengan apa saja yang akan terjadi. Lepas satu dugaan demi dugaan saya lalui. Saya kurang pasti bila mereka berkahwin.

"Sebelum ini wanita itu pernah cakap mengenai hal kahwin dan sekarang sudah terbukti," katanya.

Alyah juga sedar suaminya itu ramai peminat dan selama berkahwin gambar mereka berdua juga ditegah suaminya untuk diambil mahupun dimuat naik di laman Instagram.

"Umpama saya ini tak ada perasaan. Dia boleh ambil gambar dengan orang lain tapi dengan saya tidak.

"Saya terima apa saja kesudahan selepas ini. Selama ini saya seperti orang bodoh. Hidup saya sudah hancur," katanya.

Aku speku alyah yg runtuhkan rumahtangga pompuan tu. Sbb nmpk gmbar tu mcm dh lma. Rasa mcm alyah ni yg bini kedua. Kawen dgn alyah kat indon sbb kat indion x payah pengesahan bini pertama. Aku speku jah!

sian alyah..dah la romli tak bagi amik gambar bersama.. dah macam strangers pulak.. kawen sorok2.. dah kantoi selamat bernikah pun masih nak menyorok.. ko dah kenapa romli.. tu kan isteri ko, gentleman la sikit.. macam tak happy je beristerikan alyah sampai bila orang usik2 kat live tv pun nak marah2.. mak aku marah betul romli buat alyah macam tu .. dia kata kenapa amik anak dara orang camtu.. family alyah tak marah ke dia bawa lari n nikah ngan alyah kat batam sinun .. dah tu pulak skrg menikah lain.. tak beradat n beradap si romli ni..

danieladam replied at 11-1-2015 07:22 PM
Aku speku alyah yg runtuhkan rumahtangga pompuan tu. Sbb nmpk gmbar tu mcm dh lma. Rasa mcm alyah ni ...

Ntah2 Alyah pun tak tau Pak Ramli dah ada bini. Pak Ramli kan memang jenis kuat berahsia. Tapi tu la..kesian Alyah ni. Kena tipu hidup2. Tak sangka Pak Ramli perangai mcm bangsat jugak.

abadi84 replied at 11-1-2015 07:19 PM
Bkn ke alyah bru bg ucapan smpena besday tok   Ramli hr tu kn. Ramli adlh lelaki trbaik utkmu katany ...

Jodoh itu semua di tangan tuhan dek non..dah tertulis jodoh tak panjang nak buat macam mana...hidup sebagai retis lebih banyak cobaan dan cabaran..ramai orang kenal..ramai peminat..banyak lah syaitonnn menghasut...

Kawin baru atau lama, takkan lah kita nak bagitahu donia pasal keburukan pasangan...ye tak? Soalan itu yang di tanya, itu lah yang di jawab.. Kalau aku retis, orang sibuk Tanya pasal keburukan pasangan, harus aku bagi dia penampor 8 kali.,,dah tak de soalan bijak pandai kah?

MoCuishle replied at 11-1-2015 07:11 PM
Haruslah Alyah kecewa habis. Udahlah perkahwinan mereka pun dirahsiakan, tiba2 dapat tahu suaminya ...

lagi feel la alyah nyanyi sesal separuh nyawa tu.
bila final ajl ek?

dino replied at 11-1-2015 07:12 PM
mana la pompuan tu tak mengamuk... selama ni patuh je ngan suami.... kawin mcm tak kahwin.....sela ...

khen?
makan hati berulam jantung alyah

dah sheols pun kata hidupnya dah hancur, direpot ajela kat reputz pun.

tokramli mesti tak bagi apa2 statement lepas ni.

Memang tak gentleman langsung rms bila tak nak acknowledge Alyah as wife sebelum kena tangkap dgn jais ..

Alyah kata husband dia ramai peminat..yelah, termasuk aku. Tapi aku kecewa dgn sikap dia. bUat macam Aliyah xde perasaan.. dekat2 AJL ni lglah...sian sungguh.

Lelaki ....

wowww menarik... kompem laju benang ni pasni...

so sebenanyer sape bini 1 & 2?
tumpang sedih kat alyah..
kecewa pon iye juga sebab lame dia memendam rasa..sian..

sian Alyah..tp Alyah cantik skang

Kak @sepitsiput.

Material ni cukup syarat nk  masuk list gossip fanasss 2015 tak?