CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Cikpiah sinarfm ganggu suami orang?(bakal suami cikpiah?#post82)

artissss???
selisih bahu pon belom tentu aku kenal piahh oiiii

Ini Ke Bakal Suami Feeya?

Oleh Raja Faraa. Sumber foto Feeya Iskandar.

Selepas kecoh dituduh mengganggu suami orang di Facebook, penyampai Santai Sinar akhirnya memuat naik fotonya bersama kekasih tersayang.

"Saya bukan nak sorok kekasih, tetapi saya dah tak tahan dituduh menganggu suami orang. Saya harap selepas ini wanita-wanita di luar sana tolonglah hentikan spekulasi atau tuduhan tak berasas itu, Setiap hari ada saja yang mengirim mesej di Facebook dan marah-marah dan tuduh saya kacau suami orang.

Mungkin suaminya peminat saya atau pendengar Sinar. Percayalah, saya tak terdesak dan saya pilih orang bujang yang single!"
ujar Feeya panjang lebar sewaktu ditanya mengenai Rashid, kekasih hatinya.

Menurut Feeya lagi, jika tiada aral melintang, dia dan Rashid akan melangsungkan perkahwinan pada tahun hadapan tetapi semua itu masih dalam perancangan lagi.

"Saya mengenali Rashid melalui seorang sahabat dan saya selesa bersama dengan lelaki yang percaya dan mengambil berat tentang saya dan keluarga. Rashid juga amat memahami tentang kerjaya saya," ujar Feeya lagi. Rashid merupakan seorang ahli perniagaan dari Klang, Selangor. Khabarnya, Rashid telah ke Johor dan bertemu dengan ibu dan bapa Feeya untuk beraya bersama.

"Doakanlah yang terbaik buat kami. Buat masa ini kami masih lagi mengenali hati budi masing-masing. Yang penting, keluarga saya terima Rashid seadanya," kata Feeya tersenyum.

cik piah mengaku retis? hehehe..eloklah nak kawin tu..

aik cantik mcm ni pun nak ganggu suami org, kt m'sia ni da tak cukup lelaki bujang ke