CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dyana612

Luahan sedih Fizo Omar isu Mawar dikecam di laman sosial

d'haja ke apa tah nama lg 1 butik tu yg kt jalan TAR tu.depan cimb bank.xigtlahh
kwn2 aku gtaw tu owner yg sama ngn butik ariani.buka d'haja sbb tuk golongan
yg kurang mampu,means leh dpt sama design mgkin material lain ckit kot.still berkualiti
ariani utk golongn atasan atau sape2 yg mampu beli mahal ratus2..gituuulaa

twins posted on 14-4-2014 03:18 PM
tokey ariani pun agaknya tengok anak dia pun buat mcm tu kot... tu yang dia invent tudung awning k ...

tokey ariani anaknye baru darjah berapa u olls...xpakai pon awning plastik yg kita pakai masa skolah tu

naina posted on 14-4-2014 04:28 PM
d'haja ke apa tah nama lg 1 butik tu yg kt jalan TAR tu.depan cimb bank.xigtlahh
kwn2 aku gtaw tu o ...

d'haja xde kaitan dgn ariani kalau x silap...owner lain2

cik_pink posted on 14-4-2014 04:48 PM
tokey ariani anaknye baru darjah berapa u olls...xpakai pon awning plastik yg kita pakai masa skol ...

xpun tokey ariani sndiri yg dpt ilham tudung pesen kadbod waktu zaman2 dia sek dulu kot....aku pun tingat lg zaman2 sek 90an....gigih gunting kad balut dgn selendang nipis,pakai kat pala pastu sauk dgn tudung putih...naik bas dok tepi tingkap rs kembang kempis jek bangga tudung x herot petot....tu kalo terantuk kat pala org mau berdarah...hihi

cik_pink posted on 14-4-2014 04:51 PM
d'haja xde kaitan dgn ariani kalau x silap...owner lain2

ok sis dh gugel nama Hajra.
bukan d haja.hehe

mek_tok posted on 14-4-2014 10:06 AM
sy mengaku saya pernah ada banyak koleksi tudung peridah ni, banyak!!
perubahan yang dirasai masa  ...

Sorry mek, aku bukan nk mengiyakan..tapi aku sendirik pernah di pandang atas bawah kerana memakai tudung bawal kanggaroo rm9 oleh pemakai fareeda rm 150.. Pompuan tu asik tgk tudung aku je sambil pegang brooch kat fareeda dia..
Sedeyyy sgt! Tp dalam masa yg sama "apehal ko tgk2 aku?"
Apepun tahniah mek ko dah insap.. Mungkin ada betol nye. Kalo kite dah pakai satu benda yg menjadi fenomena or glamour, otomatik perasaan riak dan bangga diri mesti wujud. Sbab kita rasa kita tak ketinggalan dengan orang lain. Setarap giccheww!

Follow Us
ainie_1008 posted on 10-4-2014 11:14 AM
ermm gi Vietnam, klu x salah aku ader satu kilang wat tudung paridah kat sana. siap ader label par ...

well..iolls have to setuju kot sbb my bos pernah p sane n jumpe mende yg same.. and they olls claim kate paridah amek dr diorg.. itu bos i la kateerr..kalo bos iolls tipu iolls pun tipu jgk lah..hahahaha

non.sari posted on 14-4-2014 05:08 PM
Sorry mek, aku bukan nk mengiyakan..tapi aku sendirik pernah di pandang atas bawah kerana memakai  ...

Hahahha..uols pun kena jugak eh dgn geng2 Pareeda nih?

Mek rase theyols mmg suka pandang slack kat pemakai tudung lain nih, tak setarap ngan theyols kekdahnye...

Minggu sudah kat Pareeda Bangi kemain ramai manusia sekalian alam nak membeli tudung, ada geng2 Pareeda ni siap masuk CIMB berbondong2 nak kuarkan duit pakai chq gamaknye..pastu sibuk la kerumun kat kaunter amik no tu sambil sembang2 bertanya itu ini..

Datang plak satu pompuan yg simple ya hamat, bershawl biase aje beratur kat kaunter tu, punya la geng2 Pareeda ni tgk atas bwh semacam aje..mcm konon gangguan la gituh sbb theyols berkerumun kat situ bersoal jawab..padahal pompuan simple bershawl tu Preffered Cust okeh..sheols tunjuk card aje tros dpt no jump que..

Geng2 Pareeda ni pandang aje pompuan tu pastu..takde nak tgk2 dgn rase menyampah ke hape..agaknye baru sedar org kaya raya ni tak jakun nak pakai Pareeda pun..

shahirakay posted on 10-4-2014 07:35 PM
and tindakan dia nak rampas fareeda tiruan pun i ols rasa tak menampakkan dia bijak pun. kalau ko  ...

90 juta ok bkn 9 juta..

razureza posted on 14-4-2014 05:52 PM
Hahahha..uols pun kena jugak eh dgn geng2 Pareeda nih?

Mek rase theyols mmg suka pandang slack  ...

Ye nok! Aku pun kene.. Banyak kali kot. Tu belum lg bila geng2 paridah ni kuar g lunch beramai2 dh mcm pertandingan pakaian beragam.
Masing mendabik dada, idung tinggi memasing. Aku takda la dengki, apatah nk jeles. Cuma tetiba aku akn jadi kurang selesa bila ad segelintir yg berperangai sebegitu.
Apakah itu syarat dan caranya kalo nak pakai paridah. Harus menyombong dan bangga diri? Begitu??
Tapi mungkin itu segelintir saja paridahians yg begitu perangainya.

housequeen posted on 11-4-2014 10:13 AM
aku tak pernah kesah pun rege tudung paridah ni mahal ke apa...(sebab mmg tak pernah beli pun)
aku  ...

sy pon pelik npe org sanggup beratur panjang2, pdahal bukan cantik mane pon tudung ni.. seyes xcantik pon

dyana612 posted on 14-4-2014 06:37 PM
sy pon pelik npe org sanggup beratur panjang2, pdahal bukan cantik mane pon tudung ni.. seyes xcan ...

Takde ekslusifnyer smpi kene tido di kaki Lima...serious bodoh

nurwa posted on 14-4-2014 03:30 PM
Saya bukanlah pemakai tudung Fareeda, atau seangkatan dengannya..(maksud : yang berkaler2, awning, s ...

Depa teringin la tu ... hehehe...

naina posted on 14-4-2014 10:41 AM
yeke..ada page boikot ke?

Iye kak.. byk kali kuar page boikot tu kat wall ai.. ntah sape ntah ngesharenya..

mrsrezza posted on 14-4-2014 01:42 PM
fareeda mmg x bijak nak strategi perniagaan dan PR dorang sgt2 lemah...
termasuk pek ...

ko tengok ni royanan terbaru:

Santeira posted on 14-4-2014 08:16 PM

apa maksud dia kaka san? nek lepas baca terus unlike...menyampah...

non.sari posted on 14-4-2014 06:11 PM
Ye nok! Aku pun kene.. Banyak kali kot. Tu belum lg bila geng2 paridah ni kuar g lunch beramai2 dh ...

tu semua sifat normal sakai2 fnj klu tgk kita pakai shawl @ bawal...klu pakai ori tp xmekap pon akan dia ushar sampau terkeluar anak mata...choiiii...meluatnyaaa...mujur nek dah insap pakai kopiab je skrg...

So kesimpulannye byk golongan bawahan pakai fareeda ni sbb nak nampak up la kan.sendu dan sedihnye.pastu tgk org atas bwh ats bawah.haha.kt opis aku pon akak kerani je duk pakai.top management menten shawl dan bawal jah.

cikgu2 pun byk berlumba2 berfareeda.tp iols rasa dress code cikgu sepatutnye takleh kaler2 vibrant sgt kan.kene menten professionalisme sepatutnye. Ke iols salah.betolkanla.

tipuware posted on 14-4-2014 02:08 PM
mawar ni kdng2 ku rsa cam cik ta versi muda. nampak vogue,sekali buka mulut bercakap,haa pekat l ...

exactly, nampak cam urban, vouge tp bila buka mulut terserlah kebimboan..

Santeira posted on 14-4-2014 08:16 PM

fnj tu apa mek san? xfhm r royanan tu tuju pd sapa.