CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nashrudean

Wardina vs Ust Don - "dina kantoi puji diri sendiri di forum gosip cari?

Close [Copy link]
Sekian sahaja.. wa salamualaikum wa rahmatullahi wa barakatuh.
Terima kasih.

Semoga kita bertemu lagi dalam keadaan yang aman damai.

Biarlah cerita ini menjadi sejarah

Cukup smpai sini je lah ye
Tak perlu rumah ke-2
Kalo betul ituini tu wardina, i believe die dh cukup terpukul dgn semua ni. Semoga die beroleh pengajaran & kesedaran.
Sila muhasabah diri kekdahnye. Dan jangan lupe jmpe pakar pskiatri sbab jiwa u sakit wardina

Kalo ituini bukan wardina, terpulang kt die kalo die rase nk clean kan nama baik die tu, sila lah comolot semula ngan porumer2 kt sini

Above of all....sama2 lah kita muhasabah diri kite jugak ye sbab manusia ni mmg sentiasa khilaf

Nak komen jugak. Sapa2 tau ustaz don p mana? Sebab lepas episod penjelasan ustaz don pasal isu wardina dalam 30minit dia.. dah takda live dah lepas tu. Dok ulang episod yg lepas2 je

To wardina.. selamat berangkat. Muhasabah diri, diam tu lebih baik dari terlebih lantang bicara.

lotion posted on 11-5-2014 09:38 AM
xde v2 ka bayangraja?

selamat berhijrah yg btul2 ye wardina

alamakkkk...

kalau ada surat membela diri dr wardina..kat umah baru..

tag iols pls pls pls ekekekekekekekek

bye bye perangdina

Follow Us
eh2 aku belum ada last words. harap thread tak kena katup sebelum aku habis menaip.

kepada wardina.

dalam dunia ni, untuk umo aku yg tak berapa nak tua ni (aku 3 series mcm ko) dah byk kali aku jumpa manusia mcm ko. manusia mcm ni mmg yang paling aku tak suka, iaitu manusia yg menggunakan agama utk kepentingan diri.

ko tak berhijrah dulu sblm ko kawen dgn ikhwan, ko cuma start pakai tudung. mungkin ko tak sangka ko akan diberi perhatian yg lebih dan lebih popular dari zaman ko tak pakai tudung selepas ko pakai tudung. (and i really think ko tak lawa pun bila tak brtudung). great,lepas ko start pakai tudung people started to take you seriously!

seronok kan bila dipuji puja, dihormati dan diberi perhatian? bukan susah pun. bikin je statement bajet islamik. berbondong2 org mengiyakan. and you can start to forget, even for a moment, how insignificant you really are.

i don't want to inspire people to change. tapi ko nak, and that's what you choose but before you try to inspire others, change  yourself first. semua yg berlaku adalah akibat dr pilihan2 yg ko buat.  mungkin kekantoian ko (buat kali KEDUA) di sini ialah satu peringatan dr tuhan tentang sikap ko selama ni. utk apa ko nak ajak org buat kebaikan kalau ko sendiri tak terikut apa yg ko nak org buat tu.

lepas ni aku cadangkan ko tgk saja cermin, and admire yourselves there, sepeti narcisus di cerminnya.

there nobody will hurt you, apa yg ko cakap tentang diri benar belaka dan takda sapa akan membangkangnya. adios. Last edited by Santeira on 11-5-2014 03:09 PM

Cepat betul thread ni. semoga kita semua diberi hidayah. semoga allah jaga aib kita. tq dinot dan ustaz don atas ibrah kejadian ini. semoga masing2 bertambah sukses dan bertambah baik dari sebelumnya.

Wah! dah 100!!!
SAM-SAM SOLEX PINTU..................

NAT_11 posted on 11-5-2014 03:56 PM
Wah! dah 100!!!
SAM-SAM SOLEX PINTU..................

uiksss...nat dh standby nk jadi last person

cukup cukup sudah
cukup sampai di sini saja