CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Dunia] Lihat Pula Rupa Sebenar Racism Di Luar

Close [Copy link]
nagapompuan posted on 2-8-2014 03:24 AM
Bila aussie racist, kiter keji, ketawakan deme. Tapi, apa beza perlakuan kiter dgn org asing?

Ba ...

haah betul. Bila kata naik public transport je org dah imagine akan bersesak2 dgn bangla esp komuter.

sam_survivor posted on 9-8-2014 12:16 AM
haah betul. Bila kata naik public transport je org dah imagine akan bersesak2 dgn bangla esp komut ...

Biasalah kan?fefeeling superior disitu.

slavehunter posted on 1-8-2014 10:49 PM
Australia memang nyampah dengan asian...ala2 menyemak je..

Samala mcm msian terhdp indon n nigger

namba sempai

kalau kat malaysia hanya bangsa melayu je yg didakwa tanpa laporan polis. Bangsa lain takkan kena dakwa punya... Yerla dah banyak sangat makan budi bangsa lain tu yang tak sampai hati nak dakwa tanpa laporan.

ikan_kaghing posted on 8-8-2014 11:15 PM
Memang legen pun..

Orang lain mana mampo terperap dalam bilik hadap komputer 24 jam tak bergaul ...

mlm tadi pon peyno tido lena sgt... segar bangun pagi ni

bilik komputer??? ni mesti otai ni yg online forum dgn menggunakan desktop dibilik komputer jerr... rakyat marhaen online forum guna smartphone dimana2 pon boleh... tgh meeting boleh... tgh berak boleh

soooo outdated

prffthhhh

Follow Us
sahamboi posted on 9-8-2014 01:14 AM
kalau kat malaysia hanya bangsa melayu je yg didakwa tanpa laporan polis. Bangsa lain takkan kena da ...

kat mesia... klu jenyah.. wakaupun melayu yg buat.. mesian akan tuduh bangsa asing indon bangla yg buat

SissySembah posted on 2-8-2014 02:22 PM
ummah greek ini kira up class sikit dari ummah melayu sunni berkerak yg racist,
udah memang lahiria ...

Rasanya bab jumpa ular n bangsa tu merujuk kpd bangsa cina dan mamak. Bos iols yg cerita la..bangsa diorang takut sgt dengan mamak. Sebab mamak sgt berani n outspoken. Sampai ada satu pepatah diorang " jika terjumpa ular dan mamak, harusla dipukul mamak tu dahulu"..betapa diorang takut dgn mamak kekdahnya...

julia5094 posted on 9-8-2014 07:35 AM
Rasanya bab jumpa ular n bangsa tu merujuk kpd bangsa cina dan mamak. Bos iols yg cerita la..bangs ...

akak salah fakta ni sebenarnya

empayar kusultanan mulayu malacca jatuh sebab keling mendeliar kitul berpaling tadah

itu pasal nenek moyang kita buat peringatan untuk generasi hadapan, jumpa ular jumpa keling ketuk kepala madey dulu

julia5094 posted on 9-8-2014 07:35 AM
Rasanya bab jumpa ular n bangsa tu merujuk kpd bangsa cina dan mamak. Bos iols yg cerita la..bangs ...

ni mesti old minded

sekarang era ... pepatah klu jumpa ukar, keling, mamak n jawa johor... ketuk yg last sekali

peYno posted on 9-8-2014 07:12 AM
mlm tadi pon peyno tido lena sgt... segar bangun pagi ni

bilik komputer??? ni mesti otai ni yg  ...

Orang tua-tua cakap budak yang kuat meraung teriak di siang hari, lebih lena tidoqnya di malam hari

Aku seboleh-bolehnya tak mau lah bongkak kan, tapi orang bebal macam hang ni aku rasa tak salah kot kalau sikit poyo.

Gamaknya dalam donia ni hang ingat hang sorang ja ka ada Iphone?

Mai dekat sikit aku nak habaq....aku ada DUA Iphone 4 dan 5 (kerja dan privasi), TANPA KUOTA (ofkosla Jepun katakan) dan LTE sepenuhnya (line tak lembab persis sibut babi cam kat Malaysia).

Persoalannya kenapa aku tak terhegeh-hegeh sangat hadap nak masuk CARI sampai guna Iphone bagai ?

Jawapannya : Inilah bezanya mentaliti orang yang belajaq kat oberci, bergaul dengan orang tempatan dan berjaya serap mentaliti kelas pertama depa. Apabila kerja, takda masa nak curi tulang. Bila waktu rehat, lebih suka berbual dengan orang dari hadap skrin Iphone. Kalau nak diikutkan aku boleh ja layan CARI PPRT tokey Cina Dap dalam MRT ni tapi aku SENGAJA tak mahu sebab aku gunakan masa itu untuk hadam 5 suratkhabar utama dunia.

Lain la hang, dok oberci pun asyik terperap dalam bilik tak bergaul dengan orang. Jadi tak hairanlah bahasa Jepun hancoq dan mentaliti pun masih ditahap caprut PPRT berkerak dunia ke-3. Jadi aku hanya tersenyum kambing aja apabila hang sebut

rakyat marhaen online forum guna smartphone dimana2 pon boleh... tgh meeting boleh...

nampak sangat kan akai dia?

Set-set tu je..

ikan_kaghing posted on 9-8-2014 10:26 PM
Orang tua-tua cakap budak yang kuat meraung teriak di siang hari, lebih lena tidoqnya di malam har ...

kesian melayu berkerak perkauman kena sabetsu ni.... pemirikan lama
berforum= duduk bilik bukak desktop cam dia

rakyat urban online dpt notification dari portable gadgets cam tablet smartphone.... dia x dpt notifucation dan rrply bila on PC kat bilik komputer jeee

haaaahaha

tu kaa cara newbie baru nak berjinsk2 dunia ada register forum since 2012

legend forum dah masak dah dgn modal bebudak baru nak berforum ni

bukan pertama kali legend ber borak dgn level2 newbie ni.... modal mereka sama jerr

nasib baik melayu berkerak ni skit di oberc  berbanding kaum cina sepet... klu mereka ni ramai... pasti set melayu berkerak assobiyah ni la bangsa yg paling dibenci oleh dunia... lihat.. melayu skit pon dah buat onar cabul kokosen di Nz

peYno posted on 10-8-2014 07:34 AM
kesian melayu berkerak perkauman kena sabetsu ni.... pemirikan lama
berforum= duduk bilik bukak d ...

Hari ini pun aku tersenyum sinis aja sambil menongkat dagu merenung skrin iMac sambil sekali-sekala tangan aku mencapai takoyaki yang baru dibeli ketika matsuri petang tadi.

Terserlah perbezaan darjat dan tahap pemikiran diantara orang yang pi oberci bergaul dengan orang (aku) dan orang yang pi oberci jadi kera sumbang (peyno).

Kalau ya pun berbangga jadi macai 24 jam forum PPRT Cari since 2003 tak payahlah heboh kat orang ramai bagai nak rrrakkkk donia. Rakyat pakat-pakat pandang hina dan keji ja spesis orang yang menjadi hamba abdi kepada tokey Cari Cina Dap lahanat ni. Lainlah ceritanya kalau berbangga dengan menjual 100 biji buah Preve since 2003 ka, dapat naik kereta ori Jepun since 2003 ka atau boikot McD since 2003 ka...haruslah berbangga hatta nak buat kenduri kesyukuran pun tak apa. Ini tak....alahaiii...sadis betul la, tetiba rasa sebak di dada...sob...sob..

Cuba tengok macam aku, dapat notifications pun aku buat dekkkk jerrr . Tak terhegeh-hegeh persis beruk makyeh pun nak masuk forum PPRT ni. Ujung-ujung nak lena barulah aku masuk..tu pun aku anggap sebagai snack sebelum tidoq melayan orang bebal cam hang sambil tersenyum sinis.

Nampaknya makin banyak hang buka mulut makin melimpah-ruah kebebalan dan kebodohan yang dirembeskan sampai becak melekit lantai forum ini.
Tapi nak buat macam mana kan ? Pepatah Jepun juga ada menyebut : 馬鹿につける薬はなし、死んでも治らない

kakikuDibibirmu posted on 9-8-2014 07:52 AM
akak salah fakta ni sebenarnya

empayar kusultanan mulayu malacca jatuh sebab keling mendeliar k ...

Ntah ler..dia yang ngajor pepatah tu kat iols..dia cakap orang cina takut dengan mamak...

ikan_kaghing posted on 10-8-2014 09:38 PM
Hari ini pun aku tersenyum sinis aja sambil menongkat dagu merenung skrin iMac sambil sekali-sekal ...

sujud aku tgk post2 ko

+10^6

Ai pernah baca 1 komen kat youtube yg Jews tak dibenarkan jadi australian masa dulu2..

Patut la banyak TV show diorang banyak tonjolkan nilai-nilai anti-establishment sebelum 2000an..

Perutkaembong posted on 11-8-2014 12:21 PM
sujud aku tgk post2 ko

+10^6

Tak payahlah puji aku, aku kan newbie since 2012.

Cuba puji legen @peYno macai tegar forum cina dap since 2003

Aku baru ja cuit sikit cakap semakin banyak hang tulis semakin terserlah kebebalan hang terus dia tak balas komen aku...merajuk gamaknya

Thread lama naik oleh Spammer

Rate

1