CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: seramado

Penyanyi "Kun anta" Mai Malaysia

lagu apa neh..aku xtau laa..kekeke ketingalan bas btl..jap gi aku gugel try dgr laa baru leh komen..kikiki

toxicated replied at 22-6-2015 10:54 AM
Iols x leh masuk ngn mamat2 ereb ni..jmpe kt uni hapak2 bau ketiak semuanya

ramai acik2 pprt ni memuja muji orang arab ni. taktau ke diorg ni la bangsa paling menyakitkan hati skali?

yayaachan replied at 22-6-2015 03:06 PM
ramai acik2 pprt ni memuja muji orang arab ni. taktau ke diorg ni la bangsa paling menyakitkan hat ...

mamat2 ereb belah2 mediteranian mata biru hijau mmg hensem2 belaka compare to mamat2 ereb belah2 gulf.
Iols penah je berkapel dgn mamat palestin namun chenta tak kesampaian. Sekarang plak iols report to bos ereb,surrounding opis pun byk ereb..statement uols part arab ni bangsa yang menyakitkan hati tu iols setuju sangat2.

utk tak OT, lagu kun anta ni catchy je. And mamat kun anta ni pun dah kawen uols

hungryhenry replied at 22-6-2015 04:30 PM
mamat2 ereb belah2 mediteranian mata biru hijau mmg hensem2 belaka compare to mamat2 ereb belah2 g ...

yup agree! muke mcm humood ni bersepah je kat arab.. muke dia sebenarnya dlm kategori biasa2 saja.. ada yg lebih hemsem dr tu..
mamat arab belah mediteranian( bumi syams)  memang byk lg hensem.. coz dorg cam campur arabic europe skit kann.. rambut hitam pekat sekali mata greyy gituu... minah2 dia pon cantik2.. penah attend wedding kawan arab.. mula2 dtg kemain tutup aurat bagai.. sekali masuk khemah yg khusus utk pompuan saja.. fuhh! aku rase mcm pegi party omputih.. cantik plusss seksi yg amat.. kalah retis hollywood.. rupenye dorg pakai baju dua lapis.. bila dah abiss kat majliss. sume dok pakat pakai baju tertutup balik sebab nak kuar..

pangai arab memang gituu laa.. that y nabi turun kat ngr dorg.. kasi kekasaran dorg tu kene ajar lembut skitt..

hungryhenry replied at 22-6-2015 04:30 PM
mamat2 ereb belah2 mediteranian mata biru hijau mmg hensem2 belaka compare to mamat2 ereb belah2 g ...

ape yg diorg buat smpi buat kte sakit hati u...

naper tengok dia nyanyi cam auw-auw je

Follow Us
adeqo replied at 22-6-2015 06:13 PM
yup agree! muke mcm humood ni bersepah je kat arab.. muke dia sebenarnya dlm kategori biasa2 saja. ...

pangai arab memang gituu laa.. that y nabi turun kat ngr dorg.. kasi kekasaran dorg tu kene ajar lembut skitt..

ada dalil ke sebagai rujukan fact ko yg last yg aku kopipes tu aku nak tgk......dalil naqli perhaps???

dubuk replied at 3-6-2015 08:32 AM
ooo lagu ini wa selalu dengar di nasional fm kebelakangan ini

waa dubuk..x sangka kaki gosip gak ko ni eh wkakak

patutlah bbnu dkt uni saya nih bagai naik syeikh kiranya jamming gila ldngr lagu ereb...yelah kan nk jadi ereb tapi kurang bulu dan bontot berkerak...terpaksalah usha bideo mamat ereb...typical meleis

maxim replied at 3-6-2015 10:34 AM
nk muntah tgk

Yekkkkkkkkkkk........

yup agree! muke mcm humood ni bersepah je kat arab.. muke dia sebenarnya dlm kategori biasa2 saja. ...

Iyerlah..muka dia biasa jer kalu ikut kategori arab....tapi oklah compare tu melayu berkerak..tu pasal kot ramai bbnu yg merecik..

ramai acik2 pprt ni memuja muji orang arab ni. taktau ke diorg ni la bangsa paling menyakitkan hat ...

Hahaha..naper plak sakit hati?

toxicated replied at 22-6-2015 10:54 AM
Iols x leh masuk ngn mamat2 ereb ni..jmpe kt uni hapak2 bau ketiak semuanya

Tak pernah pulak..yg me jumpa bau parfume sebatu boleh bau...bukn minyak atar hokay..parfume...

Rupanya ramai jge yg xmnt lagu ni.. igtkan aku sorang jer yg xminat.. semua org sekeliling aku minat n siap hafal lagi.. aku jer x... kawan offer blutut pn aku xnak sbb bagi aku melodi biase2 jer lirik lagila alu xpaham haha...

Nape bila dia bercakap ada iras dato terlajak lariss

mommymonster82 replied at 23-6-2015 09:41 PM
Hahaha..naper plak sakit hati?

diorg ni ada sifat bongkak. bodoh sombong. kasar. sebab tu nabi semua dari kalangan orang arab. Tuhan nak tolong kaum2 diorang ni.
tu pun diorg still xleh nak pikir.

haha yg ni aku pernah terkena. aku datang siap tutup lingkup sekali masuk jer hall khas perempuan, mak ai! terkejut aku! punyalah seksi satu satu

kan....

kalu hak baik bleh bilang ngan jari..hak ramai tu laaa hak buat masalah..kat skul aku ramai post grad student arab....eiiii payah....kalu x monitor abih jahanam alat hak beli mahal2....buat2 pandai walhal nonhadooo

mommymonster82 replied at 23-6-2015 09:44 PM
Tak pernah pulak..yg me jumpa bau parfume sebatu boleh bau...bukn minyak atar hokay..parfume...

hak mandi parfume tu biasanya hak kaya raya n woman lover gittuuu...

Korang ni kan pemalass..dah tahu diri memasing tu x tahu gi la google apa maksud lirik "kun anta".memasing komen nak good sajork! Konon 'not my taste lah,x sedap lah,lagu bbnu lah'..padahal..... Aku ni bkn bbnu ke hape tp kalo lirik dsebalik ade positif,aku ok jah. Ke korang hadap lagu2 yg tangkap leleh jiwa sengsara lebih baik mati dr hidup tu semua? Korang kalo komen x blh ke guna otak sket..memasing mcm urban sgt..menyampah aku baca.nak good2 aje....pi google ok google makna disebalik lagu 'kun anta' toksah nak ulang2 komen yg same..huhu