CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: bmw_e34

Isu Semasa patut kena banned oleh sys admin sebab banyak isu seks

Close [Copy link]
aku layak ke tidak komplen pasal mek kangkang yg dah naik lemak neyh? kurangkan thread mek kan ...
C.K Post at 29-9-2010 05:41 PM

hang ni antara beberapa kerat yg jadi penghuni tetap thread2 sains, teknologi dan yg banyak ilmu. yg lelain tu susah la skit aku nak cakap. aku paham apa yg hang nak.

mcm pokcik AN cakap. u suka satu2 thread masuk. u x suka x payah la masuk. mcm CK buat. dia x masuk  ...
NIXAR Post at 29-9-2010 05:47 PM

jadi?jalan penyelesaian disini adalah? untuk porumer macam aku laa...bukan tak masuk sgt...memang harammm taknah masuk..tgk ID mek kangkang pon terus tahu dah jenis cite macam mana dia kopipes...dari dulu lagi aku kata...artikel mek kangkang pes tak buleh dikembangkan isinya menjadi satu thread yg buleh bawak pengajaran pada seme golongan masyarakat...aku agak yg berkembang adalah?kepala atas balut kemas kepala bawah takleh kontrol jah gamaknya

woi CK. server aku ni slow. laptop pun slow. sabo2 sikit. aku sekeh jugak dia ni karang

mcm pokcik AN cakap. u suka satu2 thread masuk. u x suka x payah la masuk. mcm CK buat. dia x masuk  ...
NIXAR Post at 29-9-2010 17:47

nixar kalau tak posting tak semestinya tak baca..
mcm saya kadang tak tau nak post apa kat thread ilmiah u tu,
tapi still baca sbb ada ilmu. nak menyampuk tak reti kang bak
kata kabu ayam sama ayam pekebenda..

aku setuju kalo thread seks ni ni di letakkan rating.. paling kurang 5..
AND di letakkan dalam bod khas dalam CI ni..

sebab apa motip nya paste banyak2 berita seks kat dalam bod CI ni?
ada yg kata utk mengurangkan gejala sosial kat malaya ni..
YE KER? bole kurang ker kalo setakat paste2 cerita2 takde moral dalam bod ni?

benda2 macam ni kalo di sensasikan akan buat org lain terasa nak mencuba..
kan Allah ada sebut jangan di dedah aib orang..
tak pikir ker KENAPA sebabnya? utk mengelakkan merebak macam kanser ler..
buat org lain terpikir n ada idea..

orang melayu dah takde benda lain nak pikir agaknya..
asyik2 seks.. itu jer la yg termampu di pikir n di bincang2kan..

NIXAR Post at 29-9-2010 17:47

yer..sumer org patut buat mcm tu.mekagan menjadi2 sbb thread dia ada smbutan..aku pn selama hari ni buat mcm tu...kalu ada sumthin yg aku tk suke kt cni aku blah...
tp bila sekali sekala aku masuk kt sini,thread yg aku join kene tutup..haa,itu yg panas satu badan tu...

Follow Us
Kalau ikutkan memang tak kisah ada banyak thread seks atau tidak sebab ikut suka hati sendiri kalau suka masuk baca reply kalau tak suka jangan masuk.  Tapi sebab saya masuk CI memang fokus pada first page je dan bila tengok bersepah dgn thread seks siap dengan edisi segala jadi boring dan terus logout sebab nak selak page belakang belakang cari thread terkini ambil masa plus maybe dah tak hot lagi.

nixar kalau tak posting tak semestinya tak baca..
mcm saya kadang tak tau nak post apa kat thread ...
arasham Post at 29-9-2010 05:52 PM

itu saya faham. saya tau ada yg jadik SR tapi berapa lama thread tu bertahan di muka 1. bila masuk muka 2, 3, 4 x dak dah org nak tgk. itu lumrah kat CI neh. depa berkubang kat muka surat 1 jah. so sampai ke mana ilmu2 yg ada dlm thread2 sains tu akan sampai pada yg lain2. cuba tgk thread yg dikatakan seks, DIKATAKAN seks. mcm mana cara menilai seks tu pulak. cerita2 org kena tangkap basah seks ka atau pun posting2 forumer dlm thread tu yg bersifat SEKS?

yer..sumer org patut buat mcm tu.mekagan menjadi2 sbb thread dia ada smbutan..aku pn selama hari ...
saudagar_mimpi Post at 29-9-2010 05:53 PM

cuba hang tanya depa2 ni. sapa yg dok bagi sambutan kat thread2 dikatakan seks tu?

penutupan sesuatu thread adalah atas sesuatu sebab atas budi bicara mod tu sendiri dan akan diPM kepada tuan punya thread.

itu saya faham. saya tau ada yg jadik SR tapi berapa lama thread tu bertahan di muka 1. bila mas ...
NIXAR Post at 29-9-2010 17:57

bagi saya posting-posting yg keterlaluan tu. kawallah sikit sbbnya
bukan semua org dewasa di sini ada jugak teen ager among us
kan..

anda2 semua yg menentukan poplar x poplar sesuatu thread tu. selama kat CI neh aku sedar beberapa perkara.

1) thread2 sensasi akan poplar
2) thread2 ada gaduh atau selak kain sana sini akan poplar
3) thread2 yg ada dua group bergaduh akan poplar
4) thread2 yg ada beberapa forumer masuk yg mana yg lain akan provoke dia. ada beberapa org yg sentiasa jadi sasaran, nampak ID dia masuk jah mula la berkerumun kat situ.

yg x poplar yg x de 3 elemen kat atas sana. paham2 sundri la thread yg mcm mana. yg jadikan poplar ke x korang2 semua jugak.

aku bagi contoh thread pasal Jepun cipta robot jadi teman seks. tu berita sains tapi yg dok masuk posting dlm sana tumpu pada seks. maka apa jadi?

woi CK. server aku ni slow. laptop pun slow. sabo2 sikit. aku sekeh jugak dia ni karang
NIXAR Post at 29-9-2010 17:52

Sekeh jek

Ingat amende la mek kangkang... isk sekey ni...

Tapi bintang setuju dengan CK... jangan alih tred politik, tred agama... sebab CI perlu perlbagaikan isu jika memang ia adalah semasa. Isu agama kalo pi alih kat bod agama, pak lebai la jek yang  bertandang sana. Kalo geng liberal pi sana, kena sabo ler. Jadi perbincangan agama kalo dibiar kat sini akan ada banyak aliran leh join. Kita leh tengok camne quranist punya pikiran, salafi punya pendapat ... etc

bagi saya posting-posting yg keterlaluan tu. kawallah sikit sbbnya
bukan semua org dewasa di sini ...
arasham Post at 29-9-2010 06:04 PM

noted. tapi lately kebanyakan dr kami sibuk. dan mcm saya ni pulak dgn server slow mmg meletihkan nak pantau tiap2 posting.

Sekeh jek

Ingat amende la mek kangkang... isk sekey ni...

Tapi bin ...
bintang Post at 29-9-2010 06:10 PM

thread2 agama tu kalo SMod yg alihkan kami x leh nak buat apa la. mana bleh lawan bos.

Post Last Edit by capiloton at 29-9-2010 18:19

dalam demokrasi.. dia guna sistem paling popular..
amik purata dalam 10 org, 7 undi orang yg bodoh, boleh mengalahkan 3 undi org yg bijak..
undi2 org yg bodoh ni mudah jer di pengaruhi dgn berita2 sensasi dalam media..
itu pasai community sekarang makin rosak - ethically, socially n morally..
manusia takde moral pun bole jadi pemimpin..

kalo CI guna konsep POPULAR ni..
aku pikir forum cari ni pun boleh menyumbang sama kerosakan sosial dalam community..
sebagai pemimpin yg ada kuasa, aku harap MOD n ADMIN ada tanggungjawab MORAL..

oklah aku nak balik dulu. ada urusan lain plak mlm ni. kalo ade peluang aku masuk.

hah nak balik ni pun nak kena cakap jugak. satgi ada plak yg dok kata mod pemalas la, dok saja x buat kerja la itu la ini la.......mcm2 bagai la.

aku tau mod dr.red suka thread sex ..tu la dia kasi lepas....

huhu..aku setuju dengan cadangan forumer disini tanpa mengira forumer berketurunan pendatang mahupun forumer pribumi agar diwujudkan sub mod isu seks atau letak R.A 5...

Setelah mencadangkan kepada sistem admin, kami bersetuju untuk banned Isu Semasa forum cari dari dia ...
bmw_e34 Post at 29-9-2010 11:47

anya jarang tengok thread2 sex nih..... sama saje ceritanya.....tetambah kalau nampak certain nicks yang buat anya rasa nak muntah, bersilih ganti masuk..... lagilah.......

aku tau mod dr.red suka thread sex ..tu la dia kasi lepas....

huhu..aku setuju dengan cadangan  ...
^mamaque^^ Post at 29/9/2010 06:30 PM

kalau korang buat sub forum isu sex.. macam korang nak borak pasal sex je pulak. macam tu baik korang buat board baru nama seksual & isu-isunya, pasal pakar sakit puan ke, pakar sakit tuan ke.. lepas tu letak RA tinggi2 macam forum lucah.. kalau ada benda-benda yang tak sesuai, rasanya tuan moderator boleh delete je thread tu. apa guna kita ada tuan moderatorkan..

akak bukak thread japan super series ari tuh pun bukan ajek kene tutup malah dapat kad kun ...
MartinaHingis Post at 29-9-2010 14:58

hari tu lee chong wei lawan lin dan amat2 menghiburkan