CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

Neelofa Rakam Lion King Dalam Wayang! Netizen Tak Puas Hati, Tak Ada Tindakan Ke

Lailawati replied at 24-7-2019 07:43 AM
with the help of kasut tongkol...

Mendadak ketinggian dia naik

Menang dlu pon katanya ada campur tangan org dalam jg kannn..anzalna yg dedahkan.dorang kan dlu bergaduh.

seri_mawr replied at 23-7-2019 03:28 PM
izit..???

apa jasa dia dah buat pada negara malaysia hingga di sanjung sekalian malaysian...?{: ...

mcm2 jasa dia kak oii.. lobenak ckp lopa dh menduniaaaa... lopa ke hulu, lopa ke hilir...
gitu le...

dejure replied at 24-7-2019 09:07 AM
Menang dlu pon katanya ada campur tangan org dalam jg kannn..anzalna yg dedahkan.dorang kan dlu be ...

Derang gaduh dulu atas sbb lain...Kalau x pasal Tasha Shila, x de pun yg tau yg derang x baik sewaktu Dewi Remaja dulu Anzalna Dedah Kisah Neelofa Yang Busuk Hati
[size=0.8em]Written by AbangNara | June 10th, 2012

Tweet

Kalau minggu lepas, Tasha Shilla meluahkan isi hatinya yang kecewa dengan Neelofa kerana mempertikaikan kemenangannnya di dalam ABPBH (Abang Nara akan update esok cerita ini), hari ini menerusi BiPop, Anzalna membuka kisah Neelofa yang pernah menghiris perasaannya satu ketika dahulu.

Anzalna berani membuat pendedahan ini selepas membaca cerita daripada Tasha Shilla. Menurut Anzalna, apa yang diceritakan adalah fakta dan bukannya fitnah. Tragedi ini berlaku sebaik sahaja pertandingan Dewi Remaja berakhir. Menurut Anzalna, pendedahan ini dilakukan untuk orang ramai mengetahui warna sebenar diri Neelofa.

Kata Anzalna:-

Walaupun saya tidak menang sebarang tempat dalam pertandingan itu, hanya menjadi finalis, Lofa tetap tidak berpuas hati dengan saya. Menerusi laman social Facebook milik keluarganya, Lofa menghina keluarga saya dengan perkataan tak elok. Saya tak tahu apa motif Lofa berbuat begitu, sedangkan saya tak menang pun, mungkin dia busuk hati, sama seperti yang pernah diceritakan Tasha sebelum ini.

Semua pengikut saya di FB tahu Lofa menghina keluarga saya. Lofa juga mewujudkan satu akaun “Kami Benci Anzalna”. Selain itu, saya turut menerima ugutan daripadanya sekiranya saya memenangi pertandingan Dewi Remaja. Bagi saya walaupun perkara itu sudah lama berlalu, apabila saya membaca pendedahan Tasha, saya dapat rasakan apa yang dilalui Tasha, saya lebih dulu merasainya.

Cuma saya tidak pernah membuat pendedahan sebelum ini. Terus-terang, apa yang dilakukan Lofa amat menghiris perasaan saya. Saya nak semua orang tahu warna sebenar diri Lofa. Sampai sekarang saya masih dengar orang bercerita, Lofa terus bercerita benda buruk mengenai diri saya, nak jatuhkan karier saya. Ramai artis senior yang bercerita kepada saya, seolah-olah Lofa tidak berpuas hati dengan saya.

Ketika Dewi Remaja dulu, saya tak menang sebarang tempat, tapi kenapa dia perlu busuk hati? Lofa pula ada ramai peminat, saya pula sebaliknya. Justeru kenapa dia perlu busuk hati? Sebelum ini ramai wartawan bertanya antara saya dan Lofa, tapi saya tak cerita apa-apa, takut dilabel bermulut jahat, namun selepas pendedahan Tasha, barulah saya ada kekuatan untuk bercerita.

Saya sedar diri saya ini tidak sepopular dirinya. Jadi tak perlulah busuk hati dengan saya. Saya masuk industri ini, tidak berniat nak kejar populariti, saya nak cari rezeki. Kalau saya nak kejar populariti, dah lama saya buat kontroversi seperti dirinya. Biarlah kita sama-sama cari rezeki dengan ikhlas, Lofa patut bersyukur dengan apa yang diperolehinya hari ini.

Ni permohonan maaf Anzalna

https://www.mstar.com.my/spotlight/hiburan/2012/07/02/anzalna-mohon-maaf-pada-neelofa

Bosan la tu dlm wayang xde keje nak buat. Acah2 xtau lettewwww

Aduh... aku stress tgk double negative dlm tweet tu.
Tp aku nk habaq sini, aku pun mmg la geram dgn kebimboan dia nih, tp aku jmp leak FFH dr cinema Malaysia. Relax betul Malaysian pi wat pirating.

excited nye ye sampai ko tido dalam cinema..

#kantoikandirisendiri #bimbototheMAX

Follow Us
minahmanja replied at 24-7-2019 10:17 AM
mcm2 jasa dia kak oii.. lobenak ckp lopa dh menduniaaaa... lopa ke hulu, lopa ke hilir...
gitu le ...

apa product dia dlm industri..?

selain mengacara meletop...tu pun xbest....

Terserlah kebangangan lopak. Tak paham ramai betul pemuja dia

punyalah bangga head to toe branded sokmo pakaiannya, tapiiiii mentality tak setaraf pakaian yg dipakai...

Baca komen-komen dalam benang ini akan ada rasa nak ketawa, walaupun isunya serius.

lolipopbiru replied at 23-7-2019 01:58 PM
aik?mcm tu pula ya.td kt twitter dia dh buat explanation katanya dia share sebab dia excited sanga ...

Org excited promote snap gmbr banner..

Dia excited smpi record konon nak promote..

Alasan mcm ni fans lopa boleh la terima..

But she is nowhere above the law..

Sapa je kt hollywood tu yg kenal dia ni pon..she is nobody in US entertainment industry..

miss_sepet replied at 23-7-2019 01:20 PM
Sebelum mula movie kan dah ada warning bagai... no recording semua... dia tak paham kah

Every single fucking time in any cinema, bergentayangan message ni mcm hantu kopek..gituh..

Ke turban tu dh tebal sgt smpi benak msg nak masuk dlm kepala..?

Membara hati fanatik2 baby lope baca komen2 kat sini....huhuhuhu

Amende lah nak share wayang kt IG niiiii....

X mungkin hajah wat lagu ni . Dia selalu wat mjls agama tau

Lopak da terlalu banyak duit tak tau nak buat apa. dia rakam then kena saman . Bayar fine. settle. LOL!

Edited by AshkieLa at 24-7-2019 01:18 PM
pinksarah replied at 24-7-2019 12:29 PM
Org excited promote snap gmbr banner..

nak promote giler2 utk ape bilamana jalan citer yg sama je mcm versi kartun yg release 1994..
cuma di CGI kan dalam bentuk real mcm tengok channel discovery...org yg pi tengok tu mostly semua dah tau jalan citer.. just nak have fun tengok dalam bentuk real... dan recap moment childhood.
versi kartun pun dok ulang je kat channel disney skang ni salah satu promotion... sabtu ni ade lagi.tak perlu bantuan lopak pun lerr... who are yous di mata Disney?

dah kantoi bimbo.. nak acah2 plak lopak ni.

seri_mawr replied at 24-7-2019 11:46 AM
apa product dia dlm industri..?

selain mengacara meletop...tu pun xbest....

itu kena tnye lobenak la.. diorg mmg ade full list psl sumbangan hajah pd agama bangsa & negara.. hahaha

Kak jah kan dah MINTAK MAAF...... cuba tengok folower kak jah dah berbangga dah yg kak jah ni dah mintak maaf. DOSA DIAMPUNKAN. kak jah KEMBALI SUCI SESUCI EMBUN PAGI. kau yg muke penuh jerawat gemuk pendek hitam nk rakam mcm kak jah jugak kau ingat ada org nak bekap?????

Gigih dok hapal doa carik jodoh sampaikan lupa nak baca doa masuk cinema..