CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: achik2009

Ibu Fasha Sandha a.k.a. JTM (Jangan Try Mama) melenting dikaitkan dengan sihir

Close [Copy link]
cepheid posted on 17-1-2014 06:10 PM
most of kat porem ni tak de nya jeles dengan si pasah ni. cuma menyampah dgn perangai hipo dia je. ...

he..he aku suka ko jawab..tak tuduh aku kerabat fasha..asal suka fasha je kata kerabat dia..aku tak penah pun jmpa fasha baik nora..baca cite diorg dlm forum ni jgk..ikuti saga percintaan bersegi tiga diorg kat sini2 jgk..apa yg aku baca cuma dipermukaan di dasarannya aku tak tau mcm korg2 kat sini tahu..aku suka fsha tp tak benci kat nora pun..dah rmai sgt yg duk mengata fasha dr zaman dia solo smpai skrg ni buatkan aku jatuh kasihan dgn dia berbanding nora yg sume org simpati kerana diceraikan ..smpi skrg sume org sokong dia pd hal lbh kurg je perangai dua2 tu..sorang pencaras dan sorg penempel..tak pelah fasha perjalanan hidup masih panjang...semoga tabah mengharungi.

adelea posted on 19-1-2014 12:49 AM
bertenggek kat sini .... ko meraban ke apa....

klu page yg korg reply komen aku tu ada gmbr ak ...

Sian tgok ko. ..gigih nak membackup si fasha tu...

yunayuni posted on 19-1-2014 09:02 AM
he..he aku suka ko jawab..tak tuduh aku kerabat fasha..asal suka fasha je kata kerabat dia..aku ta ...

Yes... Nora ngn fasha same jew.... Life hidup dorang...xbole nak dijadikan role model...! Beza diorang.... Fasha family mulut longkang... N trserlah busuk hati... !

mizzy posted on 18-1-2014 10:31 PM
hahaha kalau nak ikutkan nama salon dia pun dah macam low class.. chinta salon.. dengan design bun ...

Fasha xleh bukak saloon classy sebab imej dia very kg.com....marion can open that type of saloon coz image dia synonym dgn class...

Nsb baik gak xjd dgn org istana. Kalau tak bayangkn mertua sultan bertwitter begitu

chinta salon tu kan inspirasi daripada drama lakonan dia dalam drama Chinta.

dalam drama tu nama dia chinta and bisnes dia pun dinamakan chinta holding.

Follow Us
bungalisa posted on 19-1-2014 09:09 AM
Yes... Nora ngn fasha same jew.... Life hidup dorang...xbole nak dijadikan role model...! Beza dio ...

jangan la ckap camtu..mmg nampak muka mak fasha tu jenis garang..mak nora nampak air muka lembut..aku pernah dan masih bergaul dgn org yg mcm ni..ada sorg kakak ni bila bercakap mmg santun..saya awak bagai, air muka lembut tp staf dia ckap mulut dia mak aii lembut tp cakap bisa makan dalam..org byk kata org mulut jahat ni hati baik  dan berhati-hatilah dgn org yg nampak lembut ni sebenarnya keras hati..

sebenarnya pd aku karektor mak fasha ni mmg belah2 utara ckp mcm tu..susah nak ubah jadi sopan2 sebab jadi besan org kenamaan terus nak bertukar..busuk ati ker..tak kut..lebih kpd bersikap pelindung pada anak dia tu yang vokal memanjang..

yunayuni posted on 19-1-2014 09:42 AM
jangan la ckap camtu..mmg nampak muka mak fasha tu jenis garang..mak nora nampak air muka lembut.. ...

Aku cakap ni bukan best on hearsay n based on muke scary jtm.. ! Aku cakap berikutan ngn komen2 pasha kat ig yg agak busuk hati tu.... Fasha uplod pic. .yg ala2 sindir nora..bkn nora jew... The way jtm ngn fasha handle masalah si haters ungkusabariah pun...nampak cam suke memanjang2kan masalah.. Huplod skali bg sdar da la.... N status jtm kat fb yg kaitkan ps ngn beekhan.. Nampak cam suke nak laga2 kan..  ! Okehla kalu ko cakap nd tu busuk hati... Atleast die x tunjuk... N aku pun xbrani nak tuduh!

bungarose posted on 19-1-2014 09:27 AM
Nsb baik gak xjd dgn org istana. Kalau tak bayangkn mertua sultan bertwitter begitu

sindir2 bisan, mau murka sultan...

fashasandha   Salam Ahad buat semua. Selamat berehat bersama keluarga. Saya di tempat kerja dah rindu my two heroes @rizalashramrnt #putrarayfalramli #mirandatv3   30min

yunayuni posted on 19-1-2014 09:42 AM
jangan la ckap camtu..mmg nampak muka mak fasha tu jenis garang..mak nora nampak air muka lembut.. ...

Orang lembut ni slalunya org kata apa kat dia.. dia buat tak kisah.. but skali skala bila dia tak tahan.. terlaser org.. org terkejut tak sangka silembut pun boleh melaser... terus kena cop org lembut nampak je baik... tapi hati tak baik...
Org mulut ganas.. sebab dah biasa perangai hazab mulut laser mcm petir.. org dah tak heran... skali skala kluar firman Allah pelbagai dr mulut dia.. terus dapat title muka je ganas tapi hati baik....
Sebenarnya... ini semua escapism utk si muka ganas dan mulut laser utk protect perangai hazab dia...

lyna22 posted on 18-1-2014 11:04 AM
I suspect adelea ni adik FS yg gemok tetek besar tu

a ah kan...aku pun speku yg sama n dah ramai org cni speku benda yg sama...keciannnnn kau adelea....gigih backup sister n mak engko JTM mulut longkang tu, sekarang ni kengkawan jgn x tau JTM gigih nak jadi retis plak...kwang3...produksi mana yerk bakal ambik JTM belakon?

achik2009 posted on 19-1-2014 02:18 AM
fashasandha   Salam Ahad buat semua. Selamat berehat bersama keluarga. Saya di tempat kerja  d ...

Fasha ambik gmbr mmg dh x reti senyum eh skrg?

achik2009 posted on 17-1-2014 11:31 AM
fashasandha Clean look for Miranda today by the awesome @arymuzamer . Nak bulu mata macam ni? Ge ...

we alls x nak bulu mata pelesu macam engko pakai ni...we alls x suka tau sebab mak engko JTM bahaya macam rimau...engko plak hipokrit mcm...macam apa yer...macam....macma apa yerk...ooo mcm hipokrit lahhh...ha3...go JTM n anak branak go...tunjukkan warna mu sekarang...havoc havoc okkkkk

siti_kus posted on 19-1-2014 10:48 AM

tiru macam posh spice beckham lah itu
pouting 24 jam...posh kita dah besa
ni tetiba pulak..nak tunjuk bibir ala2 kena sengat kot..

achik2009 posted on 19-1-2014 10:18 AM
fashasandha   Salam Ahad buat semua. Selamat berehat bersama keluarga. Saya di tempat kerja  d ...

Manjang rindu tp ahad keja

Aku ada baca dulo masa erra anaknya kecil lg
shooting hanya weekday sajok weekend
hanya tok jaga anak. Ini org pentingkan baby 1st
kerjaya kedian taw. Skunk ni anak dh besar br lah
bole weekend keja.

mixed posted on 19-1-2014 11:28 AM
Manjang rindu tp ahad keja

Aku ada baca dulo masa erra anaknya kecil lg

iols simpati kalau tengok seorang isteri yang masih bersuami tapi bekerja sampai hari minggu
kalo ibu tunggal keje mcm takde life tu logiklah
takde sapa nak tanggung mkn minum,dialah ibu dialah ayah
tp kalo bini org masih berlaki mmg kita akan terpikir lah kan

teringat pada rakan sekerja iols dulu dah 6 hari koje 12 jam hari2..tetiba hari ahad dia buat ot jugak
dia cakap ngan iols
''akak datang ot nih sebab boring duk umah tak wat apa''

erkkk yg iols rasa pelik ngan jawapan dia,yela dia ada suami n ank kecik..kalau hari keje everyday dok call pengasuh sembang ngan anak dia..rindulah apalah
tup2 hari minggu mai ot bleh kata dtg ot sbb boring xde buat apa kt umah
agak2lah nak kaverina kot
dahlah setiap kali cuti ot..
hakikatnya wat ot lebih demi mencari uwang lebih lah jugak

achik2009 posted on 19-1-2014 10:18 AM

apa kehal ngko nak g keja weekend weekend ni??? kata dah dpt tangkap jerung.. dah g keja pastu duk buat status rindu rinduan... nampak sgt menipunya...
org tak heran la kalau ngko guna reta jejai pun. dah namanya suami sah, tak de orang nak kutuk bini guna reta laki... sedangkan ustaz pun kata wajib bg nafkah kat bini...
ngko buat macam ni lagilah orang ramai speku laki ngko tu tak kaya mana..
erra dulu pun tak gigih shooting weekend...
lain la rita rudaini dapat edeltakdetelo...

siti_kus posted on 19-1-2014 10:48 AM

posh buat apa pun cantik, sesuai ngan status...
yg ni nampak tak elok... muka masam, takde seri.. mata plak terbeliak sana sini...
adelea, tolong pesan kat kakak ngko jgnla wat terbeliak2 ni... bulu mata pelesu pun hanya sesuai dipakai oleh cikTa yg vogue the vass jerrr....

layla posted on 19-1-2014 10:33 AM
Orang lembut ni slalunya org kata apa kat dia.. dia buat tak kisah.. but skali skala bila dia tak  ...

exactly... klu dh hazab, hati baik mcmana pon tak berbaloi dgn kehazaban yg menyakitkn hati org sekeliling.

Simpati sbb org kutuk? Sendiri yg sabotaj diri sendiri sehingga mengundang kutukan org. baik F or N. yg sabotaj org lain tu mcm jtm mmg tak rasa simpati langsung.