CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: FOTHER-MUCKER

[Tempatan] Malaysia: Noor Farida, Khalwat tidak boleh dianggap jenayah – G25

Orange1 replied at 8-12-2015 07:18 AM
Amboiiii sentapp nampakk, noks tabah je lahh klu betul pun, bab duk serumahh tu anak takkanlah nak ...

tak sentap pun sis,  akak menyatakan kebenaran....benih yg baik campak kat mana pun insyaallah jadi pokok yg baik...
tapi benih grade D  mcm kau, cuma berjimak dgn nigga congo sajalah yg kau mampu lakukan,  dari segi ilmiah dan sahsia mmg kau fail....bertabahlah sis,  cash menanti kau

Modngengade replied at 8-12-2015 03:04 PM
ko living together dgn negro congo rod 7 inci pernah kena serbu dgn jabatan agama tak sis?  cashla ...

Maaf le noks aku belum ada record kena tangkap khalwattt hoccaeyyyy....livin togederrr ni klu ko duk tempattt mewahh bertahunnn pun takde sap kecohhhh. Lainlah klu duduk kwnsn pprt harusss kena cekuppp lol

Orange1 replied at 8-12-2015 03:23 PM
Maaf le noks aku belum ada record kena tangkap khalwattt hoccaeyyyy....livin togederrr ni klu ko d ...

maka sah la mak pak lu sampai sekarang beranak pinak tarak nikah....living togederr sanak saudara tarak kecoh langsung..

Orange1 replied at 8-12-2015 07:23 AM
Maaf le noks aku belum ada record kena tangkap khalwattt hoccaeyyyy....livin togederrr ni klu ko d ...

tahniahlah berjaya menyembunyikan nigga congo selama ni....pasti kau dh lobos tahap rabak yg irrepairable kan noq.....

Modngengade replied at 8-12-2015 03:23 PM
tak sentap pun sis,  akak menyatakan kebenaran....benih yg baik campak kat mana pun insyaallah jad ...

Adoiii benihhh yg baikkk dr ibuuu yg duk menjalangg kat forumm ke hulu ke hilrrr batangg jantannsss 7 inci kah? Klu anak ko baca kejalangannn ko kat forummm, agaknya mcm mana tu perasaan dia. Mak duk melalak batang jantans 7 inci ke sana ke mari tak habis2. Laki mualafff ko yg katanya alimmm tadahh tgnnn berdoa siang malam tu harus pengsan agaknya kalo baca kejalangan bini dia kat forum

Orange1 replied at 8-12-2015 07:29 AM
Adoiii benihhh yg baikkk dr ibuuu yg duk menjalangg kat forumm ke hulu ke hilrrr batangg jantannss ...

iyer la , melahar perempuan murahan  mcm kau kat forum adalah sesuatu yg sgt2 kakak dambakan sis,  semoga kau insaf dan taubat nasuha.....jika tidak  selama2nyalah kau bersekedudukan dgn nigga congo sehingga poohkey kau ktm komuter pun mampu membuat u-turn kan sis...

Follow Us
lavacasanova replied at 8-12-2015 07:25 AM
maka sah la mak pak lu sampai sekarang beranak pinak tarak nikah....living togederr sanak saudara  ...

si oren ni anak luar nikah agaknya ,  entah2  emak dia dulu terlanjur dgn negro sehingga lahir minah gemok mcm guni padi ni...hujung2 anak pun ikutr perangai cikcur emak dia , mencari negro jugak bagi memuaskan nafsu

Modngengade replied at 8-12-2015 03:25 PM
tahniahlah berjaya menyembunyikan nigga congo selama ni....pasti kau dh lobos tahap rabak yg irrep ...

Maaflah nok kawin ni cuma persetujuan secara rasmi utk hidup bersama, ianya juga blh dilakukan secara tidak rasmii, tp klu dah bersedia tu pergilah rasmi kan utk memudahkan segala urusam di donia ni. Tak payahhlah ko kesahh aku lobosss ke tak lobosss, ko tuu anakk dah ramaiiii mmg sahh lobossssssssssssssss gilerrrrr! Sbb tu ko hanya mampu mencapaiii  kepuasan dgn menjalangggg kat forumm jahh.

Modngengade replied at 8-12-2015 03:37 PM
si oren ni anak luar nikah agaknya ,  entah2  emak dia dulu terlanjur dgn negro sehingga lahir min ...

iya...tu pasal mak pak dia tarak boleh marah dia living togederr dgn balak dia..

marah kalu dia sound..."ala..dulu mak pun sama je.."

hhhahahahahah.....Hadith mana yg digunapakai oleh golongan nie...
buktikan?...

Modngengade replied at 8-12-2015 03:34 PM
iyer la , melahar perempuan murahan  mcm kau kat forum adalah sesuatu yg sgt2 kakak dambakan sis,  ...

Salah apap pulak aku buat sampai kena tobat nasoha ni...kata tukangg jaga dosa pahal si modngenade ni. Itu pandangan mata ko nok aku manusia yg penuh dosa gitu gini sbb ko rasa cara ko lah yg molia syumul gitu.

Maideen. replied at 8-12-2015 01:59 PM
You're welcome Bedah.

Tunjang Perlembagaan Persekutuan selama ini ialah Perkara 4(1) :  This ...

Salam Maideen,

Tidak hairan kenapa geng2 mufti ini marah dengan kump. G25 ini...Sebab secara lansung, G25 ini telah mendedahkan bagaimana insitusi agama cuma memberi tafsiran baru terhadap Perlembagaan.

Merujuk kepada kontroversi ini, jadi memang betulla dakwaan sesetengah pihak sebelum ini, terdapat usaha untuk mengislamisasikan Malaysia ini secara halus.

cmf_shalom replied at 7-12-2015 07:45 PM
Salam Maideen,

Tidak hairan kenapa geng2 mufti ini marah dengan kump. G25 ini...Sebab secar ...

Usaha diorang nak jadi tuhan berhala baru pulak. Besok2 orang sembah diorang macam sembah firaun pulak

Modngengade replied at 8-12-2015 03:37 PM
si oren ni anak luar nikah agaknya ,  entah2  emak dia dulu terlanjur dgn negro sehingga lahir min ...

Bangsatttt kalo ko nak hina nak caciii ko hina aku sorg dahh, walaupun ko Kata mak aku aKu takkan tergamakk hinamak ko balik, aku taknak pegi serendah lava.

Orange1 replied at 8-12-2015 03:47 PM
Bangsatttt kalo ko nak hina nak caciii ko hina aku sorg dahh, walaupun ko Kata mak aku aKu takkan  ...

ala..berforum je..relax la...kan ke lu yg cakap...semua pemimpin boleh dimaki..

ke pada lu mak pak lu bukan pemimpin lu...??

hanya pandai main tapi tarak tau pimpin anak kasi didikan agama..??

Modngengade replied at 8-12-2015 03:34 PM
iyer la , melahar perempuan murahan  mcm kau kat forum adalah sesuatu yg sgt2 kakak dambakan sis,  ...

Hello kelobosssann phoo keyy ko tu rasanya kapatebang pun blh buat u turn tak gitu? ituyg ko cari keseronokan dgn menjalang kat forumm kan?

Bedah.Cun replied at 8-12-2015 03:46 PM
Usaha diorang nak jadi tuhan berhala baru pulak. Besok2 orang sembah diorang macam sembah firaun p ...

x perlu berebut nak pergi ke Batu Caves

cmf_shalom replied at 7-12-2015 07:54 PM
x perlu berebut nak pergi ke Batu Caves

Bang Shalom jangan, jangann... Kang tangan I yang gatai neh tempek pic dewa Murujib kannn haa

Bedah.Cun replied at 8-12-2015 03:55 PM
Bang Shalom jangan, jangann... Kang tangan I yang gatai neh tempek pic dewa Murujib kannn haa :shu ...

wei jangan...

ak gurau jer...kang ke laut thread ini..

Orange1 replied at 8-12-2015 07:45 AM
Salah apap pulak aku buat sampai kena tobat nasoha ni...kata tukangg jaga dosa pahal si modngenade ...

oh aku lupa, dlm ajaran agama ko....berjimak dgn negro tanpa nikah tu halalan toyyiban.....selamat meloboskan cikki kau sis....