CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: obelisk

[Tempatan] Perempuan melayu menggedik atas pentas dicabul Mat Kpoop

annehuda replied at 12-1-2015 09:37 AM
kalau lelaki sukakan keindahan, perempuan pun ada hak nk sukakan keindahan. perempuan tu lagilah  ...

nak keindahan bleh sbb tu naluri, tp nih cam over the board jer.....cam laki ada jer yg adore ama itu MOnica Belluci, amma itu Lily Collin, amma itu Emma Maembong tp soal moral dan nilai estetika kena dahulukan.....ujung2 sendiri terhencap......kena pk konsiquen sama......

Dikutuk dihina dimaki pun dah tak berguna, budak tu tetap ingat benda ni sebagai kenangan manis dalam hidup.

Korang doa doa ajelah benda camana tak berlaku dengan
Keturunan korang.

Takut over mengata tapi perangai memasing non ado,
Hipokrit aje..

axl_bach replied at 12-1-2015 09:43 AM
nak keindahan bleh sbb tu naluri, tp nih cam over the board jer.....cam laki ada jer yg adore ama  ...

samelah ko pun over the board jugak dok hencap org lain takde market la ape la bla bla bla. penah tak ko terfikir mayb die ade market tp lelaki malaysia ni yg sbnrnye takde market? ngape ape salahnye kalau wanita nk memilih kalau lelaki pun boleh memilih? dlm perkahwinan yg plg rugi besar kt malaysia ni adalah wanita tau.

annehuda replied at 12-1-2015 09:40 AM
wow ko kenal ke muka poremer tu mcm mane ko ade kebolehan nk hack akaun fb org lain kah melalu ...

adoyaiiii, ni pun sama kes cam @faraway1 gak, baca komen aku sambil menahan amarah pastu silap paham cakap aku komen cam lain...

acu ko baca balik komen aku yg ko reply tu dan fahamkan sekali lagi.......

kalo ko x faham gak baru aku terang,adoyaiiii

Acong replied at 11-1-2015 10:04 PM
artis kpop akan jadik mangsa rogol?

klu menggelupur suka gedik dan rela bukan rogol la acong.....

axl_bach replied at 11-1-2015 08:48 PM
adoyaiiii, ni pun sama kes cam @faraway1 gak, baca komen aku sambil menahan amarah pastu silap pah ...

Motif perasan me marah..

Satu mata tenguk tv, satu mata tenguk tepon
Yea.. Plus u menulis cam bebudak.

Malas me nak ulang baca.

Follow Us
axl_bach replied at 12-1-2015 09:48 AM
adoyaiiii, ni pun sama kes cam @faraway1 gak, baca komen aku sambil menahan amarah pastu silap pah ...

lelaki ego taknak kalah detected

clarizsa replied at 12-1-2015 09:48 AM
klu menggelupur suka gedik dan rela bukan rogol la acong.....

so artis kpop nie pung horny?

annehuda replied at 12-1-2015 09:45 AM
samelah ko pun over the board jugak dok hencap org lain takde market la ape la bla bla bla. penah  ...

aku cakap berdasarkan observasi sekeliling....pompuan yg di tempat kerja aku yg macam mana yg begitu fanatik dgn kpork bagai nih, yg macam mana yg setakat minat ....dari situ aku wat konklusi....

faraway1 replied at 12-1-2015 09:45 AM
Dikutuk dihina dimaki pun dah tak berguna, budak tu tetap ingat benda ni sebagai kenangan manis dala ...

budak tu masih boleh bertaubat mintak keampunan dr Tuhan ni ha yg dok menghencap budak2 tu caci maki bukan main lg sempat tak agaknye nk mintak maaf kt budak tu agaknye

faraway1 replied at 12-1-2015 09:50 AM
Motif perasan me marah..

Satu mata tenguk tv, satu mata tenguk tepon

hahahahaha, yg menahan marah tu aku ekzegeret jer laaa.......jgn marraaaa yer cik salmah

Dah lama pun melayu macam ini

SHAH ALAM - Pengerusi Pertubuhan Muttaqa Asatizah dan Pendakwah Malaysia, Dr Zaharuddin Abdul Rahman melahirkan rasa terkejut adegan kumpulan K-Pop terdiri daripada anggota lelaki memeluk dan mencium gadis bertudung dalam satu persembahan di Kuala Lumpur, kelmarin.

Menurutnya, adegan seperti itu 'benar-benar gerakan liberal atau lebih teruk daripada liberal' dan 'jauh lebih teruk daripada memeluk anjing', merujuk kepada program I Want to Touch a Dog di Petaling Jaya, tahun lalu, yang mencetuskan kontroversi hebat.

Menurutnya, penyebaran video itu tidak dianggap membuka aib kerana gadis dalam rakaman itu sudah tahu bahawa program itu disiarkan secara langsung di media.

"Taubat wajib bagi mereka yang terlibat, namun malang kerana video dosa mereka bakal tersebar selagi wujud YouTube," katanya.

Zaharuddin turut mengingatkan pengguna media sosial supaya tidak mengeluarkan kenyataan kesat atau maki hamun terhadap individu dalam video tersebut, sebaliknya menasihati mereka.

yg part peluk2 tu, mmg rugi la berpeluk2 dgn lelaki yg xkan jd suami pun...

i saja2 test peluk dgn hubby gaya2 bebudak tu, mmg x sesuai xde hubungan dok peluk2 cmtu...

hmmmm

lg satu, mmg zaman nih pompuan melayu suka org muka mcm perempuan juga.

selera masing2. taste masing2.

snipersnake replied at 11-1-2015 08:39 PM
cuba teka masa aku pi konsert Metallica berapa ramai anak dara (kot?) melayu kena peluk ngan Metalli ...

Me Pernah pegi juga Konsert Metallica, tiadanya groupe tu jemput orang atas pentas bandingkan topik yang dikutuk orang ni.

annehuda replied at 12-1-2015 09:51 AM
lelaki ego taknak kalah detected

bukan masalah ego xnak kalah, tp ko x faham apa yg aku tulis....

yg aku nampak ko kata aku kutuk porumer xder market sbb tu ko siap tanya aku bleh tau ke muka porumer tu samada aku bleh hack akaun fb dorg bagai....sedangkan ayat aku tu aku cakap aku baca kat bod tu dorg "porumer" yg hencap novelis tu xder market.........sbb tu aku soh ko baca balik

ni aku kopipes balik komen aku yg ko reply cakap aku kutuk porumer xder market

exactly, set2 minat kpork nih mmg kuat berangan, sbb hanya dlm angan2 laaa dorg bleh capai apa yg dorg angakan....ala2 dlm tred kutuk novelis "tangkap-rogol-lepas-kawin semula" kat bod gosip nun

ada yg aku tgk porumer hencap cakap majoriti novelis citer2 x bermoral tu sumer stok2 xder market, laki melayu x pandang sbb xder rupa paras so hanya dgn menulis novel berkenaan "life idaman dorg didampingi lelaki kachak hartawan" laa dorg dpt capai angan2 tu......

pity them

so bleh faham x???ke aku ego xnak kalah ???lol

monreyes replied at 11-1-2015 02:48 PM
kurus stret uolls kata...
ni mesti tak biasa nengok kdrama ni....
mrk mostly fit dan kekar w pun ...

Pernah je tgk..

wasnt fantastic pon..x tasty lah dorang ni..

Plastic..

Malaysian men lagi better..cuma seramai tu juga yg malas nak jaga penampilan

Acong replied at 12-1-2015 09:51 AM
so artis kpop nie pung horny?

manala i tau... u zoom la bideo tu tgk ade boner ke x....

yg paling best...dalam Instagram mamat kpoop nih..gigih melayu2 mencarut...aduhaiiiii

faraway1 replied at 12-1-2015 09:57 AM
Me Pernah pegi juga Konsert Metallica, tiadanya groupe tu jemput orang atas pentas bandingkan topi ...

exactly.

pada aku, nak minat music apa pon lantaklah. masing2 punya telinga.

cuma yang sedihnya, bila wanita muslimah berpakaian lengkap menutup aurat berkelakuan begitu.

adik2 tuh lupa, ingat kan bila pakai menutup aurat org respek, tapi rule no 1 ialah, diri sendiri kena hormat diri sendiri.

cuba kita bayangkan kalau yg buat tuh adik2 kita, akak2 kita, mak2 kita, anak2 kita... luka tak hati ?

sebenarnya bila aku tgk video tuh semalam, aku rasa sedih. apa yg aku harap dan doa, supaya  ahli keluarga dan keturunan aku tak diuji sedemikian rupa.

amin.