CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kasmela

Hari Ibu rosakkan akidah umat Isele.

Pader2 Kristian dan puak2 mother's day sudah menang sbb melayu bangsa paling haprak.
kasmela Post at 12-5-2012 09:10

-Orang Cino Di Beijing Dye Dok Sambuk Hari Thaipusam-Orang Jepung Dye Tak Sambut Awal Muharam
-Orang Mexico Dye Tak Sambut Maulud

Yaampunn. . .Perbandingan Azhar Ni......Tak PK ke kat sana populasi Orang Hindu mcm kat Malaysia ke tak..cam ni pun leh panggil Ostaz..OMGGGGGGG

p/s..Maulud tu Bidaah ye "Ostat" Azhar oi.....haHa

yg aku perasan, kawan2 aku ramai mcm taksub dengan UAI ni...sikit2 mesti ada relate ngan statement U ...
bluecrystal Post at 12-5-2012 11:10

betui tu tahun ni wall aku pun sama sampaikan ade kawan aku tuh dia bitau esok nak bangun pepagi nak masak sedap2 tapi bukan sebab hari ibu sebab saje suka2..ayat last dia siap tulis peace no war..camtu sekali takut org tersalah paham kang kuor segala fatwa n quote..tahun ni pun laki aku takde dah beli kek sikret resepi barang sepotong dua huk2..tp td dia call mak dia wish,tp aku ckp UAI kabo harommmmm..jgn raikan apa2 dah pasnih.ni sama je kes ngan ucap xmas kat org kristian n sbgnya..
aku sejak kes tu begitu meluas aritu dah malas nak raikan hari apa2 sampaikan ulangtahun kawen pun xde sambut apa..serabut ahhhhh
walhalnya rasa cam best gok kalo bgn pagi ade nota/kad ditulis   yg anak atau suami wish hari ibu kat peti ais sobss

-Orang Cino Di Beijing Dye Dok Sambuk Hari Thaipusam-Orang Jepung Dye Tak Sambut Awal Muharam
- ...
revolusi_30 Post at 12-5-2012 23:29

kritik ustaz ni ade tauliah ka....

betui tu tahun ni wall aku pun sama sampaikan ade kawan aku tuh dia bitau esok nak bangun p ...
Suchi Post at 12-5-2012 23:29

besar sgt kesanya kan.... pdhl kite yg nak sambut ni takde nak pkir psl rai agama kristian ke ape.... sadis..

-Orang Mexico Dye Tak Sambut Maulud

Yaampunn. . .Perbandingan Azhar Ni......Tak PK ke kat sana populasi Orang Hindu mcm kat Malaysia ke tak..cam ni pun leh panggil Ostaz..OMGGGGGGG

p/s..Maulud tu Bidaah ye "Ostat" Azhar oi.....haHarevolusi_30 Post at 12-5-2012 11:29 PM

Dengar apa yang dia cakap memang sudah cukup untuk lebih mengesahkan yang dia adalah jenis DAJJAL yang tolol.

Baru jer balik dari restaurant rebung chef ismail... ramainya yang celebrate hari ibu ngan ibu memasing kat situ tadi...

suker jer tengok mocik mocik yang tersenyum ketawa gembira dikelilingi oleh anak cucu memasing...

happy mamma day to mum kat kampung ... cayang mak

Follow Us
kalau hari raya jatuh hari marry, x raya lah kita nih

kritik ustaz ni ade tauliah ka....
dino Post at 12-5-2012 23:34

Kalau Heols Ostas UTube..Iols nak claim Ostat Cari La..haha..choii

Dengar apa yang dia cakap memang sudah cukup untuk lebih mengesahkan yang dia adalah jenis DAJJAL  ...
Babai Post at 12-5-2012 23:39

Dye kata jadi Grand Mufti atau Dok MAJLIS FATWA KEBANGSAAN...Alamat jadi Taliban la...setiap kata2 adalah fatwa...kalah titah sultan lagi..hahaha

kiwibenz Post at 12-5-2012 11:45 PM

Masa tu gerenti si DAJJAL konar baring.

Dye kata jadi Grand Mufti atau Dok MAJLIS FATWA KEBANGSAAN...Alamat jadi Taliban la...setiap kata2 adalah fatwa...kalah titah sultan lagi..hahaharevolusi_30 Post at 12-5-2012 11:47 PM

DAJJAL memang macam tu perangai dia.

Kalau Heols Ostas UTube..Iols nak claim Ostat Cari La..haha..choii
revolusi_30 Post at 12-5-2012 23:46

klau ustaz tu pemes disukai ramai.... takleh kritik tawww ahahahaha
smp skrg masih terganggu dgn panatik ustaz yg bodoh sombong.... ade ke coke haram.....
buang je la cd ceramah ustaz tu klau bab basic jaga hati mak ayah tak terjaga.... sembang bab agama pandai.... tong kosong klau diisi skit air mmg byk bunyi.....

Dye kata jadi Grand Mufti atau Dok MAJLIS FATWA KEBANGSAAN...Alamat jadi Taliban la...setia ...
revolusi_30 Post at 12-5-2012 23:47

mujur tak kata yg dok dlm majlis tuh semua tali barut pencacai umno...

Masa tu gerenti si DAJJAL konar baring.
Babai Post at 12-5-2012 23:47

sebelum baring nak kena konar dulu ke

klau ustaz tu pemes disukai ramai.... takleh kritik tawww ahahahaha
smp skrg masih terganggu dgn panatik ustaz yg bodoh sombong.... ade ke coke haram.....

buang je la cd ceramah ustaz tu klau bab basic jaga hati mak ayah tak terjaga.... sembang bab agama pandai.... tong kosong klau diisi skit air mmg byk bunyi.....dino Post at 12-5-2012 11:51 PM

Yang fanatik penjilat tu dah tentulah bodoh sombong. Yang tok guru diorang yang DAJJAL tu lagi la bangang dan tolol.

manami mesti stok2 yang buang ribena bila ostad nih kata ribena haram kan...
~anya~ Post at 11-5-2012 17:05

opsss ribena harooommm ke matilamak gini anak aku dah bertahun2 hari2 dia minum air bena tau..so kena samak ke caner ni berapa kolah air selut nk bagi anak aku minum nih?
aku kan bila pi pasaraya aku ngk ade logo halal pastu ngk label kandungan kalori,lemak,gula dan pengawet..kalo mmg halal by jakim n sesuai aku beli lah tak tahu pulok ade yg kabo haroommmm..payoh la gini

kiwibenz Post at 12-5-2012 23:45

takkan punya sbb guna kalender berbeza

bagi sara utk atasi kita terikut2 trendsetter sebelum nih yg mmg drpd barat

kita buat le hari ikut kalender Islam..

nanti kalo sambut maulidurasul dah dikatakan bidaa'ah plak!
susah bebeno umat Islam nih yg masing2 tunjuk pandai dan depa jer yg betul dan ada kuasa masuk syurga nih!

takkan punya sbb guna kalender berbeza

bagi sara utk atasi kita terikut2 trendsetter sebelum nih yg mmg drpd barat

kita buat le hari ikut kalender Islam..

nanti kalo sambut maulidurasul dah dikatakan bidaa'ah plak!

susah bebeno umat Islam nih yg masing2 tunjuk pandai dan depa jer yg betul dan ada kuasa masuk syurga nih!mysara Post at 13-5-2012 12:21 AM

Kenapa takkan plak?

Kenapa takkan plak?
Babai Post at 13-5-2012 00:26

thn hijrah guna kalender hijrah yg lambat sealaf dgn kalender gregory
kalo bertembung pun sipi2 jer..
kita pernah sipi hari raya aidil fitri ngan CNY, deepavali dan krismas
kebarangkalian utk benar2 bertembung payah sbb gregory kira hari dlm setahun berbeza dgn kalender hijrah

yg bab maulidurrasul tuh..jgn jadikan isu... malas sara nak komen

Reply  Babai

doa taubat yang wahabi kata sesat tu imam syafie punya.......adekah kita sosa ...
kucingTomey Post at 11-5-2012 22:05

doa taubat yg bunyik dia gini..astaghfirullah rabbal barroya tu yek..loh sesat keaku siap tampal kat bilik kerja aku sama2 ngn memo tu..pasai aku suka dok hafal
berlagu2 tersentuh sangat..
lagipun makna dia elok jah tentang ilmu,rezeki dan taubat.
hurmmm