CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Sarirsa

Kecoh Kes MA Cabul Pesakit Dalam Ambulans, Gadis Lain Kongsi Kisah Dicabul Oleh

manjalara_01 replied at 29-4-2019 03:24 PM
patut pencabul & kroni yg kena masuk mental hospital...last2 pesakit yg kena jumpe pakar sakit jiw ...

sesuai la dgn ko. suke sgt layan cter kak hasanah

Queenmastani replied at 29-4-2019 03:06 PM
Yang nurse jantan dah tahu mg lahanat yg nurse pompuan tu sangup ko gelak ehhh ..ko tunggu kifarah d ...

cter fantasi sex bdk twitter pon ko yakin 100 peratus

manjalara_01 replied at 29-4-2019 02:05 PM
atau pun kalau x cukup kaki tangan...letak CCTV kat tempat2 yg sepatutnye..

so at least bile kena ...

pnh nmpk ada cctv dkt fitting room?

geng twitter ni i kureng percaya sikit.

why not lodge report?
setelah peram stori kena harrast bertahun..
instead of bercerita kat scomed.

batak like sungguh.

caprut replied at 30-4-2019 11:13 AM
cter fantasi sex bdk twitter pon ko yakin 100 peratus

Pulok
Iolss tertipu kaah

missDollie replied at 30-4-2019 07:26 AM
Alamak..hahaha..root tu akar..adeh..tq sis tegur..marah sangat iols smlm..hahahaha

Ahaha xpe kak, d fhami sngt2 sbab news ni mmg mnyakitkan hti. Sptutnya nurse xboleh buat mcm tu tpi d buat gak, xke nanti org bkal tkut utk ke hospital?.

Follow Us
Tapi mmg ada sebab I pernah kena
Dengan the surgeon itself, I mula2 tak perasan cuma rasa uncomfortable lama-lama bila I fikir balik, baru I tau rupanya benda yang dia buat tu sexual harassment
Nak report tapi I dah discharge ( weeks after and Dr tu pun dah takda kat hospital tersebut)

Aku buat medical check up utk masuk kerja baru aku. Pegi private hospital yang disarankan oleh office tu. Nama islamik hospital tu. Aku lupa nama apa.

Tang X ray. Aku masuk bilik tu. Ada female dengan male nurse. Dia suruh aku tukar baju. Aku pun tukar. Selama aku pakai baju patient untuk x ray, tak penah aku rasa tak selesa. Mak aku nurse. Aku membesaq dgn hospital.

Baju tu besar nak mampus. Aku tanya ada baju lain tak. Female nurse ckp mmg tu je yang dia sediakan. Takpalah aku pun pi tukaq. Dengan tangan kanan aku nak hold tudung aku. Tangan kiri nak katup kolar baju patient yang luas gila. Aku keluar dari ruang tukar baju. Aku nampak male nurse je. Aku tak tau mana pi female nurse tu. bole plak dia tinggalkan aku dgn male tu je.

Tapi aku ni husnuzon, aku rasa semua orang baik je. Male nurse suruh aku pi berdiri depan screen yang dia nak tembak x ray tu. aku pun berdiri. Sebab aku dah biasa dengan hospital. Aku tau la cemana kene berdiri. Tapi male nurse dok bagi instruction suruh betulkan diri aku. Trying to make his job easier aku pun ikut. Tapi dia asyik la kata tak betul. Tanpa any sign ( aku berdiri menghadap dinding ya) belakang aku disentuh penuh dua telapak tangan lelaki ni. Terkujat aku. Mungkin dia perasan aku mcm terkejut. Pantas dia angkat tangan dia. Few seconds after that, datanglah female nurse tu. aku rasa lelaki tu tengah measure badan aku. Hujung jari telapak tangan kiri dan kanan dia. Mcm nak menyentuh breast. Maybe dia takut aku jerit kot. Dia stop.

Aku diam. X ray habis. Aku tak puas hati. Sbb aku rasa macam something wrong somewhere. Aku habiskan segala benda. Last thing kene buat, tunggu consultation dari doctor utk cakap pasal result health aku. Before masuk jumpa doktor tu, aku text sedara2 aku yang doctor utk tau adakah itu normal.

Few of them said, its not normal. Aku pilih utk ckp dgn doctor dalam bilik tu. aku cerita segala details. Sadis jugak la, doctor tu ambik ringan dengan apa aku cakap. Dia rasa aku perasantan kot? Lebih sadis, doktor tu perempuan. Aku tak puas hati dengan respon doctor tu.

Aku isi feedback form. Aku cakap pasal sexual harassment. Aku tulis panjang dalam tuh. 3-4 months later, aku dapat call dari officer hospital tu utk dia confirm the statement aku tulis dalam tu. tapi lepas tu takde khabar apa dah.

Yang aku ingat aku tulis kat feedback form tu. “nama hospital islamik, tapi sedih staff hospital boleh cabul patient”

Normanya, perempuan, sepatutnya ditemani oleh female nurse

knnk replied at 30-4-2019 11:06 PM
Tapi mmg ada sebab I pernah kena
Dengan the surgeon itself, I mula2 tak perasan cuma rasa uncomfo ...

Ya. Kita macam dalam fasa confuse dengan apa jadi. Was it necessary? Or aku baru lepas kena cabul?

Ada another case, aku buat minor surgery. Before masuk OT. Nurse akan readykan patient. Aku ditolak masuk ruangan yang nurse akan tukar selimut segala utk ready masuk OT.  Kerja aku as patient, hanya baring dan biarkan nurse readykan aku.

Dua nurse juga. Male and female( Akak nurse terima kasih sebab jaga maruah saya). The female nurse (dia kanan aku)cakap dengan lelaki(mamat ni kiri aku) tu, “nanti kejap”, lepas tu dia pusing membelakang kan aku.

Sebab dia nak capai selimut baru sambil lipat2 selimut tu(depa kan ada teknik2 depa utk mudahkan pertukaran kain selimut)

Sedang dia membelakangkan aku. Male nurse tu singkap selimut aku, mendedahkan upper body aku yang hanya pakai baju khas utk operation. Baju ni nipis, dan patient mmg takda pakai apa2 selain baju nipis tu. Dia mcm tertegun kejap tenung aku. Aku pulak tak ingat, baju aku nipis.

Female nurse tu pusing nak bentang selimut baru atas aku. Terkejut dia tgk selimut atas aku dah tersingkap. Dia marah male nurse tu. “Kan saya kata kejap!!” Me not knowing what was happening, hanya tenung mereka dalam keadaan berbaring aje.

Nota kaki: Teknik tukar selimut akak tu buat. Dia letak selimut baru atas selimut lama. Sambil bukak lipatan selimut baru, dia tarik selimut lama ke bawah. Tanpa patient terdedah pun.

Lepas operation

Aku ni bius full body. Habis operation. Aku punya mamai mmg mcm orang bodo. Mata celik, tapi otak mcm tak bole process apa mata aku nampak. Lama juga la aku mcm bodo tu, 8-9 hours kot. Baru aku waras.

Aku tido bangun tido bangun selama 8-9 hours tu. sepanjang masa tu,kakak aku kejap2 datang jenguk aku. Kejap2 dia datang jenguk aku. Then dia pergi buat kerja dia. Ada sekali aku terbangun, sebab aku dengar kakak aku datang jenguk sambil bebel2 marah aku. Mcm aku ckp. Sebab otak aku mcm tak process maklumat aku dengar dan nampak. Aku bagi blank stare je ke akak aku.

Lepas waras, aku teringatkan apa kakak aku bebel2. Aku tanya dia. Apa yang dia bebel2 kat aku masa aku warded tu. Dia marah aku masa tu, sebab aku tidur tak jaga pakaian aku. Baju patient aku, terselak sebelah. Breast sebelah terdedah.

Ketahuilah, masa aku mamai kesan bius, aku tidor mcm org mati. Ibarat kalau sebelum tutup mata aku tido ngadap kiri maka sampai aku celik lah badan aku ke kiri. Lama, lepas keluar dari ward, baru aku terfikir. Siapa selak baju aku. Padahal bahagian body yang kene operate, the other side. Kalau doctor datang lawat pun dia berckp dgn patient, dia mintak izin nak tgk luka. Dia selak bahagian operate then tutup balik.

Tujuan aku share ni, kalau ada family members yang kene lalui pembedahan. Kau orang tolong lah jaga depa. Sebab depa tak larat nak jaga diri sendiri. Lain orang lain kesan kene bius, mcm aku. Aku totally jadi tak waras.

Sebelum sesapa cerca.
Aku ngaku awal2. Breast aku tak besaq and aku tak cantik mcm pajura.

Pastu sapa kecam nurse kena kecam. Pftttt. Depa manoksia bukan malaikat. Netizen lupa.

Saya percaya je cakap diorang. Tapi kalau nak buat repot kena ade bukti, kalau takde bukti kena ade saksi. Jadinye kes macam ni selalu tak direpot.
Sekarang ni ade undang2 yang doktor tak bole bersendirian dengan pesakit, nurse perempuan mesti ade selalu untk elak fitnah. Tapi ade je mase2 bile nurse pompuan takde, kes mcm ni bole berlaku. Jadi nak nasihat ape2 pon tak tahu. Nak berhati-hati sangat pon kalau nak jadi, jadi jugak la. Sebab tu mak saya gigih teman atau mintak adek bradek saya teman kat ospital kalau ade diantara kitorg kena masuk wad.

caprut replied at 30-4-2019 11:10 AM
dgar one sided story trus prcaya. lawa sgt ke org yg sakit ni

Sedangkan kambing dan lembu pon boley kena rogol. Lawa atau cantik takde makne ape2. Asalkan ade peluang kat mana2 dengan sape2 pon boley. Kalau diorang dah kemaruk sangat saya tak terkejut dengan awak pon diorang selera.

tq share pengalaman..
boleh dijadikan peringatan..

tah hapa2. igt sexual harassment tu jadi dekat org cantik jeke? kalau dah bertuhankan nafsu dgn kambing pun boleh jadi ye

ye ye jer macam cerita imaginasi jahh... hahaha ramai juga fetish di hospital rupanya... tiba2 pakat2 share pengalaman jadi mangsa.. hot sgt ler tu konon..

esbok replied at 1-5-2019 01:00 AM
Aku buat medical check up utk masuk kerja baru aku. Pegi private hospital yang disarankan oleh offic ...

dah apehal male nurse plak yang xray...kan ada radiologist... kahkah

Radiostar replied at 2-5-2019 06:10 PM
dah apehal male nurse plak yang xray...kan ada radiologist... kahkah

mana nak membuatnya. Aku kenal doktor dengan nurse je.

Ish..teruknyaaaaa.....moga2 yg mencabul tu mendapat balasan yg setimpal..main2 ngan maruah org..hish