CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

“Kalau Keturunan Syed Syarifah Tersasar, Tegurlah Dengan Baik… Sebab Mereka Ini Mempunyai Darah Keturunan Rasulullah SAW.” – Hana Ismail

sakit pulok hati baca statement mcm gini

mmg kuat enabling suami perogol tu ye,hana

bodoh betul bininya pun..

Kalau dah perangai macam syaitonnirajim tak malu ke nak promote diri keturunan Rasululllah s.a.w.

Seripah Puk Puk tersenyum perasan

ya ampon sisturr
maap ler, Iols tak percaya langsung orang nama syed, saripah, putra, megat, nik, ni

dulu ye la kononnya ikut keturunan lah, ada puak bagai la. sekarang ni orang buh nama ikut suka

kawan Iols, family orang biasa je, tiba2 anak lelaki ada tengku, anak perempuan buh nik, sorang lagi family, anak tiba2 syed juga

pernah iols tanya dengan sopan, ooo, boleh eh register nama anak syed, saripah bagai ni, hatta bukan keturunan.
maka acik B40 karen tersebut dengan lantangnya menjerit, "HEYYY SUKA AKU LAH, ANAK AKU! AKU MENGANDUNGKAN DIA 9 BULAN, AKU MAK DIA BERANAK SEPARUH MATI, SUKA AKU LAH NAK LETAK NAMA APAAAA!"

gituu la ceritnya. sekain

Engkau ni serupa burit

Follow Us
dik Hana, yg salah tetap kena tegur walau apa cara sekalipun sebagai satu pengajaran,,tak kisah la keturunan special ataupun tidak...we're no angel, just a human being yg bukan maksum...hanya para Nabi/Rasul sahaja yg maksum, belum tentu anak keturunan semua maksum...Nabi Nuh contohnya, anak dia derhaka dan ditenggelamkan air...

Masa kt thinker studio tu nampak bijok, tak sangka lepas kahwin jd bodoh sampai keluar statement mcm tu. Agaknya kahwin dgn syedtan tu sbb nk anak bwk nama syed/syarifah la kot sbb tu hadap je walau tgh ada kes

penmerah replied at 2-9-2024 09:19 PM
Puihhhh moga ko meroyan depress mcm mangsa
No doa baik2
No belas kesian

Amiiinnn. Aku hrp setimpal pembalasan. Amiiinnnnn

Mak aih..entitled nya la..sepadan la kome dua

Adakah si hana ni terdesak sgt nak berlaki sampai asal boleh tangkap muat je? Takkan la dh kawen daishit dia boleh jdi sebodoh ni..ke nak cover silap sdiri yg dah terkawen si daishit ni sbb tu statement sume membekap penjenayah seksual ni. Kot dah termalu le tu? Nk kecam kang laki sdirik.

emera replied at 2-9-2024 09:21 PM
Bodohnye laaa betina ni… dh mcm ahli arq@m punye bebal.

Aku x sokong bila ada pndpt ckp minah ni kena dictate ngan laki. Aku rs sheol sdiri agung2 kan laki dia sbb keturunan jamulailai. Sama poyo dedua. Ko hdp la ye hana cercaan aku ni sbb ko men hembus je suh mangsa bdamai dgn takdir siap ko address mangsa as 'pelaku'. Ada hikmah jugak Allah bg ko ujian ni time ko pantang. Ko rs la ketidak tentuan jiwa yg mangsa dh rs. Ko nk jd rapist enabler, xyah nk ajak sume org jd mcm ko. X semua org bodoh. Pastu ckp siap bunyi ereb, idgam, qolqoloh sume ko hentam nk bg nmpk yereb ko kan. Bangga jd pbawa waris jamulailai kan??? Hadaplahhh. Hrp ko bc. And kalau x betul aku ckp, tlg reply aku n aku minta maaf

patut lah si hana ni sanggup kawen dgn perogol, asalkan syed. Dia ni tak belajar ke, yg kita manusia biasa ni semua sama je di sisi Allah, cuma yg beza kan kita ialah ketakwaan, ada ngerti? eeee, annoying nya pompuan nih

PULANGKAN replied at 2-9-2024 09:59 PM
ya ampon sisturr
maap ler, Iols tak percaya langsung orang nama syed, saripah, putra, megat, nik, ni ...

Xtau zaman bila yg boleh letak sesuka hati. Setau aku mmg x boleh. Even sawi pun nama anak dia tu ejaan "putri" bukan "puteri". Nama tengku, syed, syarifah, megat pun bukan men boleh letak je. Teringt kawan aku sekolah dulu nama syarifah and ada nama Tuan. Kat depan mmg ada YM (Yg Mulia)... Jd YM Syarifah Haleena. Or YM Tuan Fatima. Aku duk mikir. Mulianya deme. Hinanya aku. Hahaaaa

Iols ada darah Nabi Adam,manusia pertama yg jejak syurga,manusia pertama yg turun kebumi,manusia pertama yg dicipta Allah leklek je hidup,xde nak suruh org hormat pun

OMG penunggang betul
syed and syarifah ....if they think they are the direct descendant patut jaga lebih lagi ....dari menjadi jahat zalim dan syaitanirrojim
delulu ke hapa minah ni?

kau tak malu ke hanaaa
petik2 Rasulullah
di saat laki said kau tu ada kes rogol
eyyyy aku tak tau laa

Edited by jasmeen at 2-9-2024 10:29 PM

deleted marah sangat tadi

Kau hamak sangat nak kawen ngan syed tu bleh la anak2 ko carry title syed seripah kan
Ada hikmah kau gugur hari tu, tapi nak gakk try lagi sampai beranak
Hah jaga lah seripah fatma tu sorg2 dah laki kau kat penjara sekarang

Apa punya manusia lah dok pandang title bagai