CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Neelofa OFFICIALLY berhijab?#pg15 / KISAH HIJRAH LOFA #pg34

beriya-iya news sebelum ni fafau yang nak berhijrah...
dalam nona baru ni pun nampak la fafau bertudung dan kadang-kadang berbungkus kepalanya mcm yuna..
neelofa pulak takda la bayang-bayang kata nak berhijrah..
menyeksi saja..

tup-tup neelofa yang terus bertutup..
tak payah nak dengar khabar angin..
tak payah nak belajar-belajar..
terus je berhijrah..

alhamdulillah..
baguslah begitu...

latest dia buat bisnes jual telekung semayang kan? bgs lah...

addamnor posted on 1-7-2014 08:50 PM
Konsep di sini sedekah rm 1000 lebih membantu membantu masyarakat berbanding sedekah rm1.. Orang k ...

kalau berkat rm1 tu lebih banyak faedahnya dr rm1000...keberkatan tu sedikit tapi diibaratkan banyak ..tak berkat banyak tapi diibaratkan sedikit.....yag penting bukan pada kuantiti...tp keberkatan dan niat seseorang ikut tingkat pendapatan masing..apa ko nak kata org dema rm1 allah bagi pahal 1 org derma rm1000 dapat pahala 10000.....so kalau pahala bukan berdasarkan jumlah yg diderma dan bilangan penerima sedekah sudah pasti kebaikannya juga...mana tahu even rm1 tapi maybe kecil pada kita tapi pada penerima ia nilai yg besar.....

adakah sebab dia jua telekung..wahhhhh hebatnya marketing strategy....dulu nak jd retis kena seksi sebab nak jual rupa muka n fizikal...now nak jual produk muslimah pulak...

dulu pun kat sekolah pakai tudung..ni bukan sesuatu yg baru....adakah tak mustahil dia akan buka tudung semula ikut "job dia

Jgn la kita bersangka buruk..kalau rasa diri tu bagus jgn la mencari kesalahan org

Ramainya keyboard warrior kt sini.  Iols lalu jap sambil jengok2 thread ..

Follow Us
mat_jenin posted on 1-7-2014 09:29 PM
adakah sebab dia jua telekung..wahhhhh hebatnya marketing strategy....dulu nak jd retis kena seksi s ...

Husnudzon saja laa

alhamdulillah semoga terus istiqomah.

theotherfriend posted on 14-6-2014 09:49 PM
Fabulousssss sangat hahaha

fabuloussssssoooooo? hahah...

non.sari posted on 1-7-2014 09:11 PM
dalam nona baru ni pun nampak la fafau bertu ...

kan... tak yah la nak war2 kan.. mcm nmpk nk mnunjuk pn ade, atensyun seeker pn ade.. terus je buat.. sng..

Alhamdulillah..comei je lofa..

Happy 4 u lopaque

non.sari posted on 1-7-2014 09:11 PM
dalam nona baru ni pun nampak la fafau bertu ...

dan aku harap dia akan kekal bersederhana psl perubahan dia... aku suka awek nazimothman, belladelly ke ape namanya tu.... perubahan yang tiba2 dan dia xde kecoh2 cerita psl perubahan dia... tup2 pakai tudung, delete pic2 xbertudung dlm ig... i wish lofa akn mcm tu...

mat_jenin posted on 1-7-2014 09:29 PM
adakah sebab dia jua telekung..wahhhhh hebatnya marketing strategy....dulu nak jd retis kena seksi s ...

doakan yg baik2kan mudah

Setad setazah dah balik terawih??
Ker buat kat rumah jer...

tak tahu nak komen...now ramai yg  "hijrah" trend ke sekarang ni?...tp hairannya ramai juga pakai tudung tp tak sangka perangai lebih teruk dr tak bertudung...untuk neelofa i suka dia yg dulu tp bukan seksi sangat..tp kalau dh niat ikhlas...i doakan yg terbaik untuknya...dan sudah pasti i harapkan pekara2 lain juga berubah..kalau pakai tudung tapi yg lain still sama..bg me itu perubahan fesyen sj..dan me paling x suka org pakai tudung tp perangai teruk,,,atau gunakan tudung untuk menarik perhatian..ialah ada org melayu yg mudah tertipu ngan tudung....

gnote_2 posted on 1-7-2014 09:50 PM
kan... tak yah la nak war2 kan.. mcm nmpk nk mnunjuk pn ade, atensyun seeker pn ade.. terus je bua ...

Jgn lah kata fafau menunjuk... hidayah berbeza. org biasa yg bukan artis pun ada pakai tudung on-off. lama2 kekal... cara fafau serup dulu, insyaAllah lama2 akan labuh. kita doakanlah...sorg lg artis yg aku berharap akan berhijab adalah Juliana Evans.... Aamiin...

Hidayah selepas sahur

Kuala Lumpur: Pelakon dan pengacara jelita Noorneelofa Mohd Noor tampil dengan wajah baru apabila nekad berhijab selepas bersahur pada hari pertama Ramadan, kelmarin.
Noorneelofa yang mesra dengan panggilan Neelofa ketika dihubungi bersyukur kerana apa yang dia inginkan selama ini dapat juga direalisasikan dengan sempurna.

"Walaupun pernah terbit rasa ragu tapi inilah yang saya ingin dan syukur ruang itu diberikan dengan baik untuk saya berhijab," katanya

Pengacara program Nona dan MeleTop itu turut menyifatkan penghijrahannya itu adalah ikhlas dan tiada paksaan.

"Insya-Allah ini adalah diri saya sekarang dan Neelofa yang baru. Saya berharap dan yakin peminat akan menerima saya seadanya malah mereka adalah pemberi semangat buat saya," katanya.

maxim posted on 1-7-2014 02:00 PM
Hidayah selepas sahur

Kuala Lumpur: Pelakon dan pengacara jelita Noorneelofa Mohd Noor tampil de ...

Ohmakaiihh cantek sangat!

Happy for her...satu2nya benda yg x best pasal dia is sexy...yg lain mmg saya respek.pandai, otak bisnes,family person anak yg baik...kawan2 dia pun baik2...bila bertudung harap tertutuplah ruang utk fitnah...semoga istiqamah...