CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: enchikfitz

All About Wedding Sam Cendawan #konK & Syatilla Melvin?

iols pun nak .. pm please...
thank you

Uols ada link utk PC Sam cendawan oh baby semalam tu tak?

Ye dok sam ngan fazura tu?fazura tu mebi ye..yg sam tu..........

#bukanpeminatsam

cendawan??? adoii...

alieyrina replied at 10-1-2016 11:28 PM
Kenapa cndawan nak tau gak..tp aku mcm bleh agak..lucah ka weiii

kepala takuk tu ha.. ko ni dah kawen blom??

‘Pusinglah Ikut Mana Pun, Susah Senang Saya Dia Ada Di Sisi Saya’ – Shaheizy Sam

Pelakon Shaheizy Sam memberitahu sikap penyabar pelakon cantik manis Syatilla Melvin membuatkan hatinya tertarik untuk menyunting wanita berkenaan untuk dijadikan sebagai isterinya yang sah. Sepanjang enam tahun mengenalinya, Syatilla sentiasa berada di sisinya ketika jatuh bangun dia sebagai seorang artis.

“Saya sebenarnya seorang ‘diva’ tetapi sepanjang perkenalan dengan Syatilla dia sangat penyabar orangnya dan saya belum pernah bertemu dengan seorang wanita sepertinya. Sikap dia yang boleh tahan dengan perangai saya membuatkan terdetik di hati bahawa dia adalah pilihan tepat. Pusinglah ikut mana pun, susah senang saya dia sentiasa ada di sisi saya.”

Sam dan Syatilla sebelum ini berpura-pura tidak mempunyai apa-apa hubungan istimewa biarpun beberapa minggu lalu pihak media ada bertanyakan mengenai perkahwinan berkenaan selepas berita itu tersebar. Majlis perkahwinan pasangan itu setakat ini mendapat 15 tajaan yang secara keseluruhannya bernilai RM25 juta menjadikan perkahwinan tersebut disebut sebagai Wedding of the Year.

Sam juga ada memberitahu bahawa dia sudah lama bersedia untuk bergelar seorang suami namun kesibukan terhadap kerjaya dan tanggungjawab kepada keluarga membuatkan dia tidak peka soal jodoh. Sam sentiasa tahu Syatilla adalah wanita yang paling sesuai untuknya cuma jodoh mereka tiba pada tahun ini.

“Keutamaan saya terhadap keluarga dan kerjaya membuatkan saya pandang ringan terhadap soal kahwin tetapi inilah dinamakan jodoh. Malah sekiranya ditanya oleh pihak wartawan soal kahwin saya tidak pernah mengelak dan memberitahu sudah bersedia cuma saya sendiri tidak tahu bila dan dengan siapa. Alhmadulillah akhirnya semuanya terjawab kini dan harapan saya agar semua mendoakan kebahagian kami berdua.”

Syatilla berkata selama ini dia tidak pernah berniat untuk merahsiakan kisah cinta mereka kerana tidak mengetahui sejauh mana hubungan berkenaan. Dia sebenarnya perlu menghormati kerjaya Sam selain ingin membiarkan bakal suaminya sendiri membuat pendedahan apabila dirasakan sesuai.

“Alhamdulillah dengan adanya majlis pada hari ini hanya Allah yang tahu betapa leganya saya kerana tidak perlu menyorok tentang hubungan kami. Malah sebelum ini pun saya sudah berjanji akan beritahu semuanya sekiranya apa yang ditimbulkan menjadi realiti. Pada saya sekarang adalah masa paling sesuai untuk saya dan terutamanya Sam berbuat demikian.”

Tambah Syatilla, dia tertarik dengan keperibadian Sam yang disifatkan seorang yang baik hati dan telus hampir dalam semua perkara selain mereka saling melengkapi antara satu sama lain.

“Saya sayangkan dia. Saya sentiasa ada untuknya dan begitu juga Sam. Kami juga tidak pernah berahsia dan dia seorang yang telus. Saya jatuh cinta kerana hatinya yang sangat baik dan Alhamdulillah Allah sudah menetapkan jodoh kami.”

Follow Us
puteri najwa lepas ni dah tak bole la nak join mane2 family vaccay sam lg...

dah tak bole la nak up pic2 dgn anak buah ksygan sam lg...

ellynorman replied at 12-1-2016 09:26 AM
kalau nko tak rajin nak selak benang kimk yang panjang berjela tu... pm aku meh

pm pls...hihihi

Pm aku gak pasal cendawan da bape ari aku thread pasal pajura ngan sam cendawan x jumpo lg maksud penin penin

Sapo puteri najwa nie noks malas nak gugel

naanie replied at 12-1-2016 11:50 PM
Masih bermadu uols..ada je sheols upload pic madu..sisters katanya

ooo...x jadi bercerai ke rujuk semula

sbab mcam penah terbace bung bercerai ngan 1st wife

ellynorman replied at 13-1-2016 11:53 AM
kalau nak baca benang tu.. search thread je sayamm... type je kimk...

tq sis...

Aku speku syatilia ni boleh terima segala skandal Sam. Ala ala Almy Nadia ni

wedding of the year sgt 25 juta tu. sapa sponsornya sampai skrg tak tau sape pun.
qu puteh ke yg seponser. haha

to me artis yg wedding yg disponsor ni adalah artis yg paling low skali.....

iols dl mmg peminat samdawan ni..,lagu beliu dgn MOB film semua iols tgk la..and cam confirm je sore beliau

311gurl replied at 12-1-2016 09:57 PM
sbb bini dia pun x hot n lawa..tgk rosie huntington whiteley n jason statham.. hot sgt jason  ...

Oh my... feveret kapel tuh. I x minat rosie tu mula2 sbb minat kt jason je... Tp skg rasa dorg sangatla hot kapel.

ooooo..baru tau dah confirm dapat tajaan 25 jota hengget baru nak ngaku..punya la putar belit satu famly.

hebat bebenau.. setanding anak PM

311gurl replied at 12-1-2016 10:10 PM
najwa n faz x heran pun kt sam ni lagi.
i rasa both deserve much better than sam ni..
sam pernah m ...

dia pernah menang FFM utk filem 'songlap'. Mmg bagus pun acting dia utk filem tu.

ingat 25 juta duit sendiri... rupa ada taja.... .

stania83 replied at 13-1-2016 12:18 PM
kenapa fazura boleh sampai hati nak bagitau dalam FUTF dia pernah kapel dgn Sam?? benda tu memalukan ...

Setakat ni ramai i tgk..yg si perempuannya bangga nk ckp yg dia pernah couple dgn org tu atau org ni.
Sama jgk dgn fake kot.baru la rs hot.
Nnt org ingat kita x laku.huhu