CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAMS

Sheeda Terkilan Dengan Komen M.Nasir?

Tujuan GV ni bukanlah nak mencari penyanyi yg hebat2....

Bukankah tujuannya adalah utk memberi peluang pd retis2 sendu dah hampir sendu utk membuat cameo atau menghilangkan rindu peminat terhadapnya setelah lama menghilangkan diri...

yg korang kejadahnya nak kena ada vokal meletop...reputasi kebaboom...motif???? soh la astro buat rancangan baru...gegarvokalmemangmeletop = gevotup.

gedik sgt nak backup m nasir sampai menyifatkan penyertaan sheeda adalah tidak patut..patut sedar diri kebolehan  vokal...dah bangka...yek...murahan sgt wei.....meluat la aku dgn peminat cam gini....nak cover m nasir punya pasal sampai menyalahkan sheeda join GV kununnya menyerahkan leher utk dikutuk...so sesuaila dikutuk..nampak sgt hati tu mmg busuk sebusuk mulut sheeda.

soh sheeda move on...sebab x sanggup terima hakikat yg M nasir tu mmg mulut longkang....kena kata selongkang sheeda baru puas hati karat M nasir nih...

mana boleh M nasir je mulut jahat...sheeda pun kena jahat sekali...

wana89 replied at 13-11-2015 04:50 PM
Bab pandai berlapik tu tidak la aku nafikan tp org tengok dia dok gedik dan geletis pulak..

...

yg darling2 tu aku sian kat alyah jah. mau menyirap kt rmh. org zaman dulu mmg ada pesen gaul bebas skit . kawan bapak aku yg pompuan pon kalau melawak bertepuk tmpar cubit bapak aku smua siap. mak aku bt tak tahu je

harisbee replied at 14-11-2015 02:05 AM

Bukankah tujuannya adalah utk memberi pe ...

paling xboleh blah, kita defend sheeda  dgn niat saja2 mcm kita slalu layan thread program nyanyian lain, tanpa  tanpa bias terhadap reputasi sheeda atau m nasir  ada plk yg sibuk nk fucked2 kan org. gila mcm ni pon ada

lazim replied at 14-11-2015 07:39 AM
yg darling2 tu aku sian kat alyah jah. mau menyirap kt rmh. org zaman dulu mmg ada pesen gaul ...

Bab alyah, bagi aku.. Aku xkisah since benda tu personal bagi aku. Pepandai la nak kaw tim dgn laki dia cuma, bila libat public..salahkan public. Baru aku cakap..  kalo tok kat  buat pun jauh dari normal masyarakat yang tok Kat  tahu culture mcm mana..tp bising pula org mengata, memang tok kat  tadah kepala dipancung la..
Begitu juga kes kak yah..salahkan media, salahkan orang mengata aku bagi tips kalo xnak orang mengata atau xnak jadi sasaran media..kawal2 tangan, fikir dulu sebelum post. Tu sahaja.org pun xtahu cerita ko pun kak bila payment xmasyuk..ko juga yg bising kat IG kak sampai sekarang aku rasa ct the best example walaupun selfie ke hulu ke hilir

lazim replied at 14-11-2015 07:44 AM
paling xboleh blah, kita defend sheeda  dgn niat saja2 mcm kita slalu layan thread program nyanyia ...

Aku ni neutral..
xminat memana retis..
Kalo aku cakap benda yg sama kat nabil, begitu la kes ni
Nama pun forum..free to talk..boleh bincang, boleh bagi pendapat
Kena hencap, kena lahar tu biasa ler..even dalam kerja pun, kena kritik kan.
So aman2 saja la..

Follow Us
wana89 replied at 14-11-2015 10:03 AM
Aku ni neutral..
xminat memana retis..
Kalo aku cakap benda yg sama kat nabil, begitu la kes ...

aku tgk dan komen sbb rancangan ni menarik minat . since af smua dh masuk zaman kejatuhan GV la hiburan paling syok blh layan setakat ni so layannnn je la segala isu n kontroversi dlm GV. pastu tdo macam biasa

Edited by wana89 at 14-11-2015 12:11 PM
lazim replied at 14-11-2015 10:08 AM
aku tgk dan komen sbb rancangan ni menarik minat . since af smua dh masuk zaman kejatuhan GV la hi ...

Hamboi..Ada sampai xboleh tidor ke lazim??
GV memang hot..apa naik kat porum sama naik dekat tibi..berdentam-dentum  la.. Meletop tu dah masuk empat minggu berturut-turut dah..
Ko mampu??
Aku tidak la expect sheol akan bash nabil depan2 secara live..terkejut juga bila tahu memang cash betul la ko abam aji
Cuma, menunjukkan apa yg berlaku kat pentas xsama dalam hati..mungkin kat pentas senyum tp sebenarnya terasa..apa2 pun dia pun ada hak untuk cakap apa dia rasa, so bagi aku kita dengar

wana89 replied at 14-11-2015 12:09 PM
Hamboi..Ada sampai xboleh tidor ke lazim??
GV memang hot..apa naik kat porum sama naik de ...

entah la.. tp ade je yg gigih nk ajak org bergaduh sbb xsependapat,

sheol bash nabil? sheol tu sapa? tertinggal ketapi...

lazim replied at 14-11-2015 12:38 PM
entah la.. tp ade je yg gigih nk ajak org bergaduh sbb xsependapat,

sheol bash nabil? sheol tu  ...

Kak sheedah  la...xkan aku pula
Tengok meletop lepas?? Aku nak tengok semalam tp sibuk buat kerja, dah habis dah..xsempat nak tengok part sheol kat meletop

wana89 replied at 14-11-2015 12:45 PM
Kak sheedah  la...xkan aku pula
Tengok meletop lepas?? Aku nak tengok semalam tp sibuk buat ke ...

oo.. xtgk.. xpe la nnt aku tgk sbb aku ade tak sengaja ter rekod series meletop tu.

ala tp aku rasa menda mcm ni pon saja dibesar2kan over2 sebagai promosi kepada GV. layan je la.

OMG betulla korang cite yg sheeda duk hulur2 tangan kat aweera tapi heshe tak sambut .. ada sekali tu aweera sekadar tepuk ringan jah tangan heshe kat tangan sheeda.. tak mau berpimpinan gitew

mesmerize replied at 14-11-2015 02:23 PM
OMG betulla korang cite yg sheeda duk hulur2 tangan kat aweera tapi heshe tak sambut  .. ada sekal ...

Yup..me baru tgk ulangan GV ni
Aweera sep sket je tgk sheeda

lazim replied at 14-11-2015 12:49 PM
oo.. xtgk.. xpe la nnt aku tgk sbb aku ade tak sengaja ter rekod series meletop tu.

ala tp aku ...

Aku xterkejut kalo nek sheedah ni masuk balik
Sekarang aku baru paham drama astro..lelagi xlama lagi nak semi final juara lagu kan
Harus la clash
Perang ranting katakan
So nanti drama terbaru nak naikkan ranting

Tadi meols dgr selebriti sinar, nekshee jd tetamu..

nekshee target faradhiya, kak nasier n ezad ke final

Tp molot sheols ala2 sinis la, bg saya yg ke final ni mesti lah geng2 balada, geng yg selalu dpt mknn diorg

sebenarnya komen m nasir itu agak kurang ajar dan tidak sopan. bini sendiri gemok mcama mak nenek motip komen tak sepatotnye. putera raja jumpa mak snow white dan sebagainya. komen pada suara dan persembahan lagi bagus. ni komen macam perli umur member tu,. sentapla die,.

statement m nsir sebenarnye memang menghina,. aku lagi suke die komen sepatah dari banyk komen,. gilakasar,. betul apa yg acik sheeda kata di ig die,. suare tkde kene mngene dengan umur

kesian sheeda. aku rase kat belakang pentas mungkin dah menangis dah tu,. nabilpon kurang ajar main mainkan orng tue,. lawak boleh tpi jangn sampai menghina.

lgi satu dato ac..motip air ketuban orng ko nak sebut live?? bodoh ker

lazim replied at 14-11-2015 07:39 AM
yg darling2 tu aku sian kat alyah jah. mau menyirap kt rmh. org zaman dulu mmg ada pesen gaul ...

Kalau akak jd mak kau, akak tampar sekali pompuan itttew

harap nek sheeda mohon buat kelas bimbingan mcm mana dpt laki muda

H! Live muncul nenek sheme ni...xhabis2 isu tu....kome tgk la nanti

harisbee replied at 14-11-2015 02:05 AM

Bukankah tujuannya adalah utk memberi pe ...

Setuju dgn mu....

Yg org kritik m nasir tu sebab mulut longkang tu jer..... org backup Sheeda pun sebab dia tak ptut di kutuk mcm tu....... Bukan sebab minat Sheeda pun