CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: top5complete

follow my youtube zevfei [youtube]5MdawWH_MvE[/youtube]

CrowneGlory replied at 31-5-2019 01:45 PM
biarlah dia nak merempan pun habis acik2 longkang nk expect dia apa memendam perasaan sampai jd gila ...

Bila diam buat hal sendiri (walau dlm hati meluap2 segala rasa marah, sedih, kecewa segala benda lah) dikata hipokrit
Bila merentan dikata busuk ati lak
Ntah apa yg acik2 bawang mau pun tatau lol

stgah org ok je merentan kt media sosial..stgah org xleh, pastu die p upload kt fb die " benci la tgok org meroyan 24jam ni" ..pdhal ape yg die sedang luahkan tu sebahagian dr merentan juge, hahahaha...

kalau intan yg jnis berwang smpai xperlu kerja, n bkn btgjawab sepenuhnye kt anak2..mcm mase die sgt2 flexible nk kemane pon..aku for sure die  xkan merentan kat media sosial.. stress? p ja bercuti ke hape, trus buk tiket flight la la juge... so die akan upload pic die bejalan je..

gitu bile aku rse akk aku xsuke macik aku merentan kt fb psl anak2 die... akk aku mmg xpenah merentan kt fb, yg die share cume pic die mkn sedap2, bercuti lua negare, die stress juge, sbb belum berkahwin, tp sure die stress je die g mkn sesedap n bercuti sbb berkerjaye.. nk compare macik aku, xde uang, care luahkan stress adalah merentan di media sosial

weezerfan replied at 31-5-2019 01:42 PM
Ada pekdah ke jd classy merana dalam diam??? Lantak dialah nk merempan. Perempuan bodoh je redha d ...

aihhh , selama ni dia yg nak sgt jadi classy

takde sapa boh parang kat leher dia ckp jgn merempan.

eh heloo? intan busuk hati? something wrong somewhere la siapa yang cakap intan macam tu.suami kena caras,sanggup bermadu, hujung2 kena cerai.sebab kena cerai pun tak tahu sebab selama ni hubungan baik je.da move on pun kena kacau lagi dengan si pencaras.siapa yang busuk hati ni? totally cannot brain this

hzln replied at 31-5-2019 02:11 PM
Ude kan bulih kawen 4
Menda elok kot
Membela nasib ibu tunggal

ceittt....berulang kali aku baca nk memahamkan ayat uols ni
sebab macam contradict sangat dgn 1st post

Iols sokong intan kes ni. Sebab aku tgk ig FL rasa sayu hati jugak bila dia usaha bwk maream jumpa fmli ally, bg hadiah kt semua org. Bila ally peluk cium maream mmg nmpk syg sgt.

Follow Us
namieamuro replied at 31-5-2019 12:19 PM
silap2 lebeh terok merempan dr intan maupun farahlee yg kaki rempan jua

intan no angel..ma ...

tak lain tak bukan yebbi yabadi

Kalau hati tak redha, biarlah. Bukan mudah memujuk hati.

Biasa je kot. Lain org lain caranya. Ada yg merempan utk buat rasa lega, ada yg senyap utk rasa lega... terpulang pada hak individu.

intan haritu kan taknak cerai n dah redha hidup bermadu tapi tetap kena tinggal juga

takleh samakan abby n memey sbb tgk memey tu nmpk tak bitchy n cuba nak berbaik dengan abby.. kes intan ni lain..

Masih blom move on tu

Kalau akak diperlakukan seperti intan pun tak hingin akak nak berhai hai dengan bekas laki
Tapi akak izinkan suami kahwin lagi dengan beberapa syarat yang orang macam izreen tak akan setuju punyalah

ally bg nafkah cukup kot smpi farah xyah bersusah payah mcm intan..pastu family farah ni maybe jenis berada n mampu sapot..smpi dia leh smbg belaja blk kan..thats why senang je nk berbaik..mcm kes intan ni..tgk intan struggle keje dgn anak2 pon harap hntr pengasuh je (bkn dulu beriya yg sulung da tadika LC? da trk diri xmampu bayo ke ude? lol)
maybe ude ni stok bg 500 sbln pstu dah ckup xckup lantak ko lah pdhal kos anak 500 kat kl ni br tadika je kot..makan minum kete nk usung bdk2 tu kos lain..sb tu intan bengang..sb tu intan merempan nk bincang psl anak ude lari n buat musuh..opkos la kne buat musuh kan..kang buat baik mintak duit lbh lak..
kes intan mcm my ex la..i ok je nk berbaik (sb nk bincang psl duit anak) tp dia yg lari2 buat musuh pdhal ingat iols hadap ke dia? hello i da kawen my current much2 better kot..sbb tu iols pon jeles dgn farah n ally ni sb leh sepakat demi kebaikan anak sb ally mampu..semua bapak yg konon buat musuh ni sb dia 1 je..duit..
kalau ikutkan mak2 ko bg aku 5-10k sbln..kisah plk aku xnk move on..laju je move on ok..

dua_chzy replied at 31-5-2019 12:24 PM
Akak pon merempan cam namatey hokek siap berdrama amik cuti rehat sehari call pengetua nanges2 mas ...

Hahaha, kalau kau jadi Intan kak lagi drama dari Intan aku rasa.....sorry aku gelak baca, tp agree sangat x payah nk kecam Intan.....tak kena x tau kan, rasanya artikel ni yg tulis sedara mara or kawan2 jering kot....

Memaafkan orang adalah sifat yg mulia..memilih utk tidak memaafkan juga bukan satu dosa..Yg berdosa ialah kontraktor yg nak extend masjid tanpa kebenaran pihak berkenaan..

sitisitu25 replied at 31-5-2019 03:48 PM
ally bg nafkah cukup kot smpi farah xyah bersusah payah mcm intan..pastu family farah ni maybe jenis ...

Yang ni agree sangat, pernah baca qna intak ada yg tanya pasal bayar nafkah...intan jawab pasal nafkah bulan2 masih dalam bicara lagi, kalau ude mampu bagi setepek 5k sebulan pada aku dh x payah naik turun court kot.....dgn senang ati intan terima jer, ni mesti kes ude bagi nafkah sket kan.....

dineo replied at 31-5-2019 01:38 PM
cara farah lee and intan liana bercerai lain kan ?

so yg dia p compare diri sendiri dgn org la ...

Alahai, yang awak panas hati dgn intan ni kenapa. Perempuan, normallah emosi2. Cukup baik lah dia tak g serang2 izreen tu.

Izreen kalau lah dia jatuh sekarang ni, bukan intan yang buat dia. Dah tau cari makan dengan sokongan peminat, elok2 lah perangai tu.

p/s edulu siap menghina intan, kan. Sekarang rasa lah kifarahnya.

Acaner nk hidup dgn ketenangan bila tau org tu x mahapkan kita. Curlast encik ude bole rasa tenang d samping yisteri

dua_chzy replied at 31-5-2019 04:24 AM
Akak pon merempan cam namatey hokek siap berdrama amik cuti rehat sehari call pengetua nanges2 mas ...

Sedih baca..

Manusia ni mmg mcm tu la..selagi x berada di tmpt org yg terkena tu, sesedap rasa mengecam..

Kes farah lee dgn intan ni berbeza..

Sorang bercerai bukan smpi kontroversi bagai..tup2 bercerai..

Hat sorang lg bini baru kemain berkompang aih..bangga menjadi seekor babi hutan sondol..gituh

adik saya yg rakyat marhen baru bercerai pun asyik merempan je kt socmed..

walaupun xda la over sgt dia punya merempan tu..tp biasalah..kita xtau apa yg dia rasa..luar nampak kuat..dalaman kita xtau..