CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: pearl69

CK PUAN JULITA AISYAH...BETUL KE DIA MEROYAN?

Close [Copy link]
Aku tahu sapa artis berkaitan. MSkan???? kan?????...sebab aku pun
penah terserempah satu kapal  ...
natashism Post at 4-11-2010 16:12

erk, world cup USA taun 1994...

....ntah...tah ape tah dia tuh....skt na hati dgn wa nih....suka la nak citer apa pn. ...
pearl69 Post at 7-11-2010 23:32

Oh suka buat cerita fitnah rupanya .. sesuailah dgn si adamnor tu.

iols ade gak dengar citer yang cik puan ni meroyan pasal si bawang putih tuh..tapi tak pasti betul tak..tapi macam da lama je citer ni..tahun lepas lagi kalau tak silap..yang bakar dapur rumah ke ahape tu iols tak tau ler..

dah tau Tuanku tu memang kaki pompuan, terima gak kan? omputih ada kata kot, u made ur bed u may as well lie on it, kalo itu yang diterima dan itu jua ketentuanNya, sure boleh cari jalan yang x menyeksakan jiwa bukan? harap2 Cik Puan x ler meroyan going kookoo n such tapi dari dilayan negatif thought tu might as well berusaha untuk menyihatkan diri dan cik Puan bukannya x cantik orangnya, lagi lawa cik Puan dari mana2 Puteri dari pahang tu pon apapon baik berusaha untuk diri dan anak2 dari dok melayan kerenah mengidam pompuan laki dia yang haprak tu.....

SAPER SURUH KAHWIN DGN RAJA,,,ORG YANG KAHWIN DGN RAJE MESTI TIADA PERASAAN KASIH SAYANG TAU

aku doakan cik puan sejahtera sentiasa....moga dia tabah!
kawen ngan anak raja ni kalo hati tk tabah mmg kuat la stress nya nanti......

Follow Us
Oh suka buat cerita fitnah rupanya .. sesuailah dgn si adamnor tu.
DARSITA Post at 9-11-2010 03:31

at least aku tak laa choyyy non hadoo macam kau feeling2 berlagak setazah bagai yang duk gigeh belek gossip sana sini pastu komen ala ala suci musalmah lindungan syurga...

kalau nak membersih tahik.. jgn terjun dalam tangki najis okeh..

Time tu, kalau tak silaplah, dia dah pasang DUA.
    MS dan Lw. Sib baik Erra tak sudi te ...
natashism Post at 8-11-2010 10:40

ya ke  ? EF x sudi, bukan ke dia pernah bergaduh dgn satu girl yg duk Ampang, sbb berebutkn si Tngku ni...

at least aku tak laa choyyy non hadoo macam kau feeling2 berlagak setazah bagai yang duk gigeh b ...
addamnor Post at 9-11-2010 07:58

Oh baru ku tau orang yang suka buat reka cerita fitnah ni dok lubang najis .... your nature ek? okaylah teruskan lah dok lubang najis ..ustazah nak berceramah kpd orang orang yang hatinya masih ada cahaya keinsafan dan tak kusam macam adamnor.

Oh baru ku tau orang yang suka buat reka cerita fitnah ni dok lubang najis .... your natur ...
DARSITA Post at 10-11-2010 08:37

eleh....rilex ar cik mod.......asal lak nak sakit hati psl orang lain...ni kan ruangan gosip..tajuk pn gosip dik non...lu ni kepoh  ala2 bagus jer la....x nak bt fitnah n gosip jgn masuk ni gelanggang da.....siap jd mod lg.......kihkihkih.....

eleh....rilex ar cik mod.......asal lak nak sakit hati psl orang lain...ni kan ruangan gosi ...
pearl69 Post at 11-11-2010 11:02

kan.. betapa plastiknya perangai.... konon masuk gossip nak bagi nasehat pada hati yang masih suci, tapi diri sendiri pon non hadoo jah...

Reply 30# DARSITA

hahaha...kelakar betul..kalau anak dia jatuh,mau org speku dia tolak anak dia.Pelik betul manusia ni.Cerita straight forward pun boleh jadi cerita meroyan..

Reply  DARSITA

hahaha...kelakar betul..kalau anak dia jatuh,mau org speku dia tolak anak d ...
Persian Post at 13-11-2010 07:06

Biasalah orang orang ni suka bawa cerita dongeng -- yang pelik tu kawan sendiri beb!! kawan makan kawan

eleh....rilex ar cik mod.......asal lak nak sakit hati psl orang lain...ni kan ruangan gosi ...
pearl69 Post at 10-11-2010 19:02

Tak sakit hati pun .. cuma kesian kat orang mcm hang dgn adamnor .. suka memnghitamkan hati sendiri dgn cerita fitnah. Bila ada yang beritahu cerita sebenar hang tak boleh terima. Pasal apa? adakah hang dengki dgn kebahagian Cik Puan Muda? mungkin lah kot

kan.. betapa plastiknya perangai.... konon masuk gossip nak bagi nasehat pada hati yang masih su ...
addamnor Post at 13-11-2010 01:15

Hang ponen kan? so it's your nature suka berfitnah dan mengadu doma .. sian

Tak sakit hati pun .. cuma kesian kat orang mcm hang dgn adamnor .. suka memnghitamkan hat ...
DARSITA Post at 14-11-2010 02:32

ish..ish..sian ko ni...mcm tu lah adam klu org  kampung dpt tenet....klu ko x skt ht yg ko beria suh istana la kerabat Pahang cek IP la apa lah apahal nok???apa kene ngena cite/prtanyan aku ni ttg CPM dgn ke sakitan hati ko smpai nak suh cek IP aku...ko nak kenal aku bole jer...PM aku aku knl kan diri dan aku knl kan ko skal dgn kerabat ke Istana ke hapa lah yg kat Pahang tuh dgn ko...dgn CPM pn bole (klu ko ada can la)...n ko tgk la sndri statement x henggat ko "kawan makan Kawan" yg agak melampau n kurang hajar tuh......agak2 sket la k...
Aku nak tanya yg lain....Korang baca thread aku dari mula ni..aku ada buat fitnah ke??bkn kah aku brtanya pada yg mengikuti kisah CPM akn kebenaran citer nih.....Yg senah sorang ni hangit satu badn x tntu pasal ni apahal plak??-jeles dgn cite aku kot...

Tak sakit hati pun .. cuma kesian kat orang mcm hang dgn adamnor .. suka memnghitamkan hat ...
DARSITA Post at 14-11-2010 02:32

hangguk hang citer sbnar aku x blh trima.....cite sbnar hapa yg kar nyer ???sume mcm2 cite n version jer..apa yg sbnar n pasti hang habaq mai la ck oi.....

ish..ish..sian ko ni...mcm tu lah adam klu org  kampung dpt tenet....klu ko x skt ht yg ko ...
pearl69 Post at 14-11-2010 09:24

Sorry .. tak hingin nak kenal dgn orang yg suka buat fitnah mcm hang. BTW .. saya kenal beberapa orang yang ada pertalian dgn keluarga diraja Pahang ni -- so tak payah lah hang nak pasan hang sorang ada orang dlm. Kalau sekadar nak tanya keadaan kawan hang tu ...kenapa hang tak tanya terus dgn orang Istana yang hang kenal?

aku knl kan ko skal dgn kerabat ke Istana ke hapa lah yg kat Pahang tuh dgn ko...dgn CPM pn bole (klu ko ada can la)

Satu lagi .. kenapa hang nak hairan dgn pilihan dia? kan ke ajal maut jodoh pertemuan di tangan Allah -- kenapa nak singkap kisah silam suami dia - orang dah kawin dah ada anak .. tak boleh ke hang doakan agar rumahtangga depa bahagia sentiasa?

Tu aku kata hang ni jenis kawan makan kawan.

Ciss hina orang kampung .. hang dok bandar bila dpt bertenet terus mengumpat fitnah orang. Malulah sikit .. ex stewardess

la..thread ni dah jadi tempat gaduh dah??? tutup je la