CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: ogata

ALERT!: motosikal modenas BFA 8085 meminta tolong!

haah moi pon dah 2x nmpk, last jumpa jumaat lepas la dlm kol 7++ sbb baru pas amik anak2 kat kota dsara

p/s : ramai gak yg dok area situ ek kekekkee

...kawasan kat petronas di subang bestari tu tempat "keras", kalau tak salah masa zaman empayar Gangga Negara ada ladang lada hitam kat situ. lepas tu ada pasangan koliang dengan 2 anak duduk kat ladang tuh, laki dia tu kuat mabok masa tu hari2 minum Heinekken, satu hari dia mabuk dia ngamuk bunuh bini & 2 anak dia sebelum bunuh diri minum racun tikos....so pasangan yindia & anak tu bukan manusia tuh, penampakan tuh....tak caya tanya abang Kucem Tomeng....

ALERT!: motosikal modenas BFA 8085 meminta tolong!

dulu papa bang el penah kene ngan pasangan yg papa el saspek mamak.. Diorang tahan papa el kat tepi jalan and buat2 tanya jalan. Pastuh tanya ape rupe duit rm10 sambil2 tunjuk duit rm5 yg diorang pegang kat tangan. Pastuh papa el kuarkan wallet nak tunjuk then pastuh tak brape ingat ape jadi tp semer duit dalam wallet lesap.. Uhuh

(posted by mobile)

TT! saya ada nampak smlm.... kali ni kat kawasan construction tu.... corner je masuk subang bestari tu dah bertembung ngan derang dok lambai2......mmg india laki bini dukung anak.... pastu kebetulan ada keta waja berenti....

saya pun toleh la kot2 xcident ke apa kan... tapi tgk ok je tak de pape... tapi brader keta waja tu berenti & tgk2 moto derang... harap2 brader tu selamat la balik & tak jadi apa2 kat dia.... eeiiii takut nya..... balik ni kang saya nak tgk lagi la kot2 derang ada. kalau sempat saya tangkap gambo ya....

sila jgn layan modu operandin sedang disiasat...berhati2..

Reply 45# eizarz

betul ker???????

Follow Us
ni rancangan just for laughs kot

Reply 23# hzln

cenggini saya pula nak berbaik2 dengan abang dia lak la..untung2 boleh masuk skali beramah mesra~ hhehehe..

Reply 39# Babai

errr.. ni kes terus lompat ke last page ke ape ni? mase bile lak kenderaan hilang lak cik bang/akak/mokcik/pokcik/angkel oi.. pi bace balik.. ish..

Aku teringat notes dalam fesbuk yang kata dulu kalau ada lelaki india tangan berdarah yang tahan kenderaan di jalan/lebuh raya minta tolong; kita dinasihat JANGAN BERHENTI MENOLONG

Untuk maklumat anda. (Sangat Penting!) -

Jika anda melihat seorang lelaki (teru...tamanya India) yang menunggang motosikal dengan tangan yang berdarah, dia mengetuk tingkap kereta meminta anda untuk berhenti serta merayu untuk beri kertas tisu bagi membersihkan darah mereka apabila anda sedang memandu kereta..

Ingat!!! JANGAN sesekali memberhentikan kereta anda. Walaupun dia cuba merosakkan dan memhimpit kereta anda, JANGAN menghentikan kereta tetapi teruskan memandu ke balai polis yang terdekat.

Taktik jenayah seperti ini telah dilaporkan dalam kira-kira 40 kes di Seremban, K. Lumpur, Shah Alam, P. Jaya dan stesen Polis Daerah Klang Town (sebenarnya di sekitar seluruh negara).

Lelaki-lelaki ini adalah penjenayah samseng terutamanya dari bangsa India, Mereka bekerja dalam kumpulan dan berani untuk melakukan jenayah ini walaupun di kawasan-kawasan sesak yg mana tiada siapa yang akan berani memberhentikan kereta untuk membantu anda.

Tujuan utama taktik ini kotor adalah untuk merompak anda atau bahkan mereka akan merogol jika anda pemandu wanita memandu berseorangan.

Mohon sebarkan mesej ini kepada orang yang anda sayang.. klik "SHARE" untuk berkongsi dengan kawan-kawan anda agar tidak menjadi mangsa seterusnya..

JOM RAMAI-RAMAI SHARE KAT WALL MASING2
— with Rahmat Abdul Rahim and 49 others.

Moral; india=kebanyakkan nya bawa jenayah.....

Taktik nak mintak duit la ni...

Taktik kawan aku lagi best... Jumpa aku kat kedai makan, Sembang bisnes juta2... Pastu makan aku bayar, rokok aku kena pau... Pastu pinjam dua ringgit nak isi minyak moto...

xdak sapa yg gi repot polis ke?

taktik nk minta duit

aku pernh kena kt Penang..dia ckp wallet hilang.
nk minta duit tambang.

haku pun pernah ada aci sama building dgn haku mintak rm2 isi minyak moto, haku bagi seringgit haku ckp haku pun naik lrt jah. pas tu esoknya aku jumpa dia lagi, n dia pulang balik duit seringgit haku, nah buat tambang lrt katanya.

aku pun nak cer la...pg td kan aku nak g bustop,jln kaki la..

oo the way tu,tetiba ade 1 teksi berenti depan aku..

cecepat aku lintas jln,..takut oo...

sib baek die just tye arah jalan je..aku tgk pun blakang ada org..

riso aku,dah la jln gegelap buta

kesian kat bebudak tuh jd mangsa...
pe citer lepas benti tolong diorang ek...xde update ape2 ke...

haku pun pernah ada aci sama building dgn haku mintak rm2 isi minyak moto, haku bagi seringgit haku  ...
darwisharwen Post at 10-5-2012 03:27

ntah2 dia punya pendapatan sehari RM100 sbb tu dia tak perlukan duit awk tuh!

Reply  ogata

kenapa tidak alert kepada pihak polisi supaya mereka dapat buat tinjauan?
Changa Post at 9-5-2012 15:24

setuju. patut alert pd pihak polis

tak sabar nak tunggu sesapa update..

Taktik nak mintak duit la ni...

Taktik kawan aku lagi best... Jumpa aku kat kedai makan, Sembang  ...
cecada Post at 9-5-2012 17:29
kawan aku lagi dasyat, bisnis impot lembu dari thailand, ekspot durian ke jakarta, main saham di new york, plan nak buka bank secara usaha sama di vietnam, bisnis joint venture melombong arang batu di indonesia dan dijangka dapat 11.2 juta euro.....tapi bab makan kat kedai aku bayar.......

bukan aku tak tau raputasi dia, tapi layan jer cerita dia sebab dia ni confident trickster dan cerita2 dia agak menghiburkan...kalau yg tak tau dah tentu kena kencing....