CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

“Kalau Nampak Nedim Dengan Perempuan Lain, Jangan Sampaikan Kepada Saya” – Nora Danish

green~tea replied at 24-7-2024 10:14 PM
Acik nora lembam ni membesar kat bangi...  budak2 bangi kenal la dia selalu duk lepak cyber cafe.. ...

ah ya

ni pun ye jugak, tu sebab dia kalo menulis mesti tak teratur, dah mcm popua (mak dia), i rather dia diam
kalo ckp pun mcm tak nyambung kata org indon, tak lancar padahal membesar kat sini
tgk lar semua iv dia, mesti ckp tergagap2
dia mmg takda bakat jadi PR
tu sebab dia cuma pandai berselfie jer

and myanmar dorg strong yer, popua tu selalu jer masak lauk pauk belah sana
panggilan sesama dorg pun dlm bahasa myanmar

aku nak OT tak kira

petik nama pelakon bollywood, aku rasa nawazuddin siddiqui tu rupa dia charming walau rupa india kelas belakang

OsHiN_hOnEy replied at 25-7-2024 05:13 PM
mekpelin lebih duta dari duta msia in US
dah nmpk berusia sikit mekpelin sejak dok US
dia takda up ...

Villa tu dah terbiar xde org nk beli.

sharlenetexas replied at 25-7-2024 05:25 PM
Villa tu dah terbiar xde org nk beli.

larr
dia kena reno lar, nmpk nau dah outdated ID tu
padahal sana boleh buat income lebat
cumanya byk baca reviews staffs yg hauk, mekpelin pulak jual beg2 entah hapa2
kuda2 tu sapa pula yg jaga?

Edited by Qatrunnadaain at 25-7-2024 05:46 PM

Iols rasa mcm ND ni salah percaturan ni… dia yang nak cerai dgn boned kan.. and 2 days back tok teksi melawat boned.. kira he is back in boned’s life.. means talian hayat masih berdenyut.. so takde la kata boned tu jiwa merana terseksa takde langsung duit kan.. dia aman2 je berduit tu and tok teksi tu sampai bila2 jadi ayah dia.. ada la juga influence ayah dia walaupun dah xjd menteri..

Biar boned move on dgn someone happily ever after baru nd ni tersungkur and sedar yang dia salah percaturan.. stakat keluarga pelarian cenggitu.. nak berlagak dgn family VIP politician mcm tok teksi ni? Dah la anak diaorg takde masa tok teksi dtg melawat, yang ada pun anak dgn ex wife jer.. hmm.. dah la tok teksi mmg tak pernah jumpa langsung dgn neyney tu sejak lahir.. ker pernah jumpa sebelum ni, tapi tak share?

Hmmm PATUT la gigih si nd tunjuk anak dia dalam class mengaji, swimming class, nak tunjuk ada benda dia tgh buat.. ntah2 nd dah mula xbg jumper… silap percaturan you, nd… jgn main2 dgn godfather malaysia ni… boned himself is a gangster yachhhh.. and nd ni ayah or abang pun takde.. memang cari pasal la.. in terms of protection / jadi anchor tu memang takde la, just the mom n sisters..

Bak kata orang myanmar, sindri mau ingat

Sensei.lx replied at 25-7-2024 05:01 PM
Dulu waktu saya habis high school 2000s gitu. My school circle yg berupa sikit sibuk nak jadi mode ...

Laaa ye ke kena do lots of entertaining..
Ingatkan as simple as going to open casting je..
Tapi masa iklan hotlink tu meletop,i mcm heran kenapa..sebab mata i langsung tak nampak
ND ni cantik/cute

But memang rezeki ND lah -coz lepas tu terus meletop,dapat jadi pelakon,then kawin 2 anak muntri.

Follow Us
Qatrunnadaain replied at 25-7-2024 05:42 PM
Iols rasa mcm ND ni salah percaturan ni… dia yang nak cerai dgn boned kan.. and 2 days back tok tek ...

Lahh baru perasan tok teksi balik malaysia sudah..
Amboi riaknya muka Boned..(tak rasa he's in wheelchair Pun)

Edited by Qatrunnadaain at 25-7-2024 05:50 PM
hagrid replied at 25-7-2024 05:46 PM
Lahh baru perasan tok teksi balik malaysia sudah..
Amboi riaknya muka Boned..(tak rasa he's in whe ...

Dalam hal ni i side boned pula hihi.. itu la you i pun tak tgk ig dia lama and baru noticed tadi..

I bet you nd dah mula goyang..

She underestimated boned and his family’s influence..

You know what nd, dulu boned tu kira “pungut” you janda anak sorang tau… dgn xde ayah, mak and kakak2 je..

Keluarga sujak terima you with open arms, accept you into their homes… then you buat mcm ni kt boned..

I harap boned dah xterhegeh2 dah kt janda dia ni, and for once move on.. good riddance!

Qatrunnadaain replied at 25-7-2024 05:42 PM
Iols rasa mcm ND ni salah percaturan ni… dia yang nak cerai dgn boned kan.. and 2 days back tok tek ...

jadi fenklab boned dah?

kihkihkih...

watever lah..ada tok teksi ke tak, boned to me tetap perangai hauk. Ni bapak datang bagi support, minggu depan boleh ber crew balik.

sampai bila nak kena ada backing godfather?

Qatrunnadaain replied at 25-7-2024 05:48 PM
Dalam hal ni i side boned pula hihi.. itu la you i pun tak tgk ig dia lama and baru noticed tadi.. ...

so janda yg ada anak,  bila dapat suami baru tu semua kena ' pungut ' lah
sunnah Rasulullah tu kawin dgn janda susah

Incanto replied at 25-7-2024 06:02 PM
so janda yg ada anak,  bila dapat suami baru tu semua kena ' pungut ' lah
sunnah Rasulullah tu kaw ...

Talking about her family background yang dah berkajang diperbahaskan, obviously. I tak sandarkan apa2 pada Rasulullah, it was you. Thanks.

hagrid replied at 25-7-2024 05:42 PM
Laaa ye ke kena do lots of entertaining..
Ingatkan as simple as going to open casting je..
Tapi ma ...

zaman dulu aku pernah buat iklan utk company aku

pastu agency yg buat iklan tu ajak aku pergi screen test utk iklan lain. Aku rejek sbb aku kata susah ambil cuti. Agency tu ada contact aku lagi kata ada klien nak . Tak tahu lah kena kelentong ke haper

mmg tak lah...bayar ciput, kecuali kalau you artis terkenal gred A. Pastu kena tunggu sehari suntuk utk shooting berapa minit saja. Kena ulang entah berapa kali. Lainlah kalau aku ada cita cita nak jadikan batu loncatan jadi retis

btw aku tak lah cute mcm ND, cuma muka aku basic yg sesuai utk certain product

Qatrunnadaain replied at 25-7-2024 06:07 PM
Talking about her family background yang dah berkajang diperbahaskan, obviously. I tak sandarkan a ...

I faham maksud u ni... pungut as in bg kemewahan yg ppuan tu sndiri x mampu. Ppuan pun leh pungut lelaki vice versa.

Sensei.lx replied at 25-7-2024 04:54 PM
Kenapa tekejut? Best dgr cerita2 dari pelbagai pihak

agaknya tkde org yg diorg kenal masuk tv as selebriti kot

Incanto replied at 25-7-2024 05:55 PM
jadi fenklab boned dah?

kihkihkih...

Xkan si Boned takde sekelumit kebaikan dia? Rasa x salah pun if kita hencap benda x betul dan puji benda yg baik..

Rindoo replied at 25-7-2024 06:16 PM
I faham maksud u ni... pungut as in bg kemewahan yg ppuan tu sndiri x mampu. Ppuan pun leh pungut  ...

Itu la. Context kita kat sini ND dgn segala mak nenek “ayah geologist kerja kat US, meninggal di Seattle”, claim diaorang ada campuran arab (hahahah), mak dia yang obviously diaorg panggil poa poa dan pendatang dari Mnyanmar, and the list go on and on….

Keluarga boned ni pula memang prominent, both side mom and dad.. salasilah semua clear, siap cousin dgn Faith lagi..

And orang2 Mnyanmar ni selevel je dgn those pinoy, cambodians, Vietnamese yang kerja salon, mani padi, spa, shampoo girls…

All facts here.

Qatrunnadaain replied at 25-7-2024 05:48 PM
Dalam hal ni i side boned pula hihi.. itu la you i pun tak tgk ig dia lama and baru noticed tadi.. ...

Tgh pancing jerung besoo, kot yg alim, hrp perubahan lebih genuine bukan sebab ada udang sebalik mee maggi .. Wallahualam

Qatrunnadaain replied at 25-7-2024 06:24 PM
Itu la. Context kita kat sini ND dgn segala mak nenek “ayah geologist kerja kat US, meninggal di  ...

Ulangkaji buntat nye old thread  bru ni.. terbaca ada forumer A komen kata no info kat JPN..and pas tu forumer B tnya nape A komen mcm tu.. terus A suruh B PM dia. Tak salah pun kita buat rujukan utk discussion purpose xperlu sentap2 marah.. xde lama xde baru.. angin x tiup pokok tak goyang..

Hessa replied at 25-7-2024 06:16 PM
agaknya tkde org yg diorg kenal masuk tv as selebriti kot

Kita ni semua ada version diri kita yg stay kat memory org2 yg kenal kita kan. Susah nak ubah persepsi, kalau version org itu kita kenal betahun. Kdg rasa pelik, tgk org kita kenal behaving and talking like a diff person.
Kalau kat US lagi teruk, cancel culture dia. Benda 30 years ago yg you ckp ke buat ke. Kalau cerita kena the right ears at the right time. Then and there cancelled. Korea pun sama juga. In a way, baguslah kan ada accountability. Indonesia buatlah apa pun masih ada yg menerima. Saya confused psl Luna Maya mendunia. Malaysia ni pun pemaaf dan pelupa.

Rindoo replied at 25-7-2024 06:23 PM
Xkan si Boned takde sekelumit kebaikan dia? Rasa x salah pun if kita hencap benda x betul dan puji ...

Bagus pertanyaan Rindoo ni. Buat saya pun terfikir