CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

"Intan Liana Tak Faham Bahasa,"-Ude Wahid Mengamuk, Tegur Di IG

vokay replied at 19-6-2018 07:32 PM
Dari dulu orang tu suka menujum dan back up homewreckers. Kalau homewreckers merempan meroyan , di ...

La ye ke ada history, sejenis memback up homewreckers rupanya....baru tau, sebelum2 ni x perasan pon...ingatkn dia mmg fan izreen..tp lawak jgak baca level pemikiran dia,sampai tahap Intan salam raya ke 3 pon jadi kesalahan...

Kelakor la ko ni adelior. Pos gambar raya dgn bapak hari ke 3 pun ko persoal. Dah kalau dia peluk cium apak dia hari raya pertama pakej nangis2 bagai tapi takde orang tolong tangkap gambar ko nak dia buat camne? Selfie? Haa kalau selfie sah2 lagi 7 petala langit ko kutuk dia kata buat cheap publisiti pulak 'salam bapak pun nak selfie, bla3'

Haha terhibur aku baca komen2 ko dari dulu. Ye ye o berhujah. Tapi semua fakta kelaut. Kelakor.

ipanimanz1 replied at 19-6-2018 04:00 PM
iols pun ttanye2...gigih betul la dia ni nk mnentang arus...ke dia de dendam lme ngan intan ni?

takde nak dendam pon .. berpijak je di bumi nyata .. intan mmg attention seeker ..

keep it up intan, kita doakan baik2 utk awak jumpa jodoh sekufu, dan nak tgk juga sejauh mana awak akan pergi dgn terus terusan habit plat victim itu

SLAManya replied at 19-6-2018 04:07 PM
ko cakap diri sendiri ke sis bab hati hitam tu?
obviously ko yang hati hitam...

segambut la , KL la , Segamat la

kenapa data korg ni tak align ha?

ada kat beli sepatu kat KL
ada kata awal2 dah balik raya kat segamat

pening2 fakta , macam orgnya yg sokong mbuta tuli

mylia replied at 19-6-2018 05:17 PM
Rumahtangga org lain. Tapi yg dlm ni dok kumpul dosa. Dahlah.. doakan yg baik2.

Hati jgn hitam. D ...

kannn

move on je la

alu pon doakan si intan tu insaf dan jumpa jodoh yg adil buat dia

hanasensei replied at 19-6-2018 05:24 PM
Kehendak Allah yg mana eh.. sruh ambik gmbar dkung2 acah2 bbnu tu ker.. kalau psal cerai tu kitaor ...

izreen private kan ig dia kot ..
nape ko boleh tau ekk

klu ko x suka , buat macam aku
block intan , so ko should block izreen and stop mengata dia

x berdosa pon laki tu nak dukung bini halal dia

klu dia tak buat macam tu masa dgn intan salah siapa ? sibuknya perangai

Follow Us
blue^panther replied at 19-6-2018 09:46 PM
U also so funneh ok, cakap jangan buat kerja tuhan....jangan pandai2 jatuh hukum tp U sendiri dh j ...

hahaha ... sian tak paham ..
duduk la menyalap bontot intan . sampai mata hati pon x tau beza mana betul and salah

adelea replied at 19-6-2018 03:54 PM
you ni , jelas sgt ada tanda2  org dengki dan tak move ...

- masa intan bermanja dgn ude dah l ...

berlaku dengan izin Allah, bukan bermakna kehendak-Nya. bila nak berhenti tunggang agama dan sebarkan maklumat salah pasal qada' dan qadr ni? bila nak berhenti mendustakan Allah?

Dukung diam2 sudah lah.. nak jugak tayang kat orang, bangga konon dapat dukung

Tak sedar badan berat, dah lah ude tu kenit... patah pinggang dia bagus gak, ko sara hidup dia sampai mampos biar dia goyang apa yg patut kat umah

A.mokh replied at 20-6-2018 12:24 AM
Kelakor la ko ni adelior. Pos gambar raya dgn bapak hari ke 3 pun ko persoal. Dah kalau dia peluk ci ...

Ye kan.. kelakar gila dia tu.. dia yg dok menyalap bontot org yg bersalah tak tahu pulak

Haha lawak lah ko nie, terhibur kitorg

adelea replied at 20-6-2018 12:29 AM
kannn

move on je la

Mak puuuunnn doakan ko insaf nakkkkkk....Ya Allah bukakan laaaa hati umat mu yg sorang ni untuk insaf supaya tak menujum lagi dan tak jadi syaitooon  yang suker memporak perandakan umat umat mu....Amiiiinnnnn Ya Rabbal Alaminnnn.....

Kesian anak dia yg sulung tu,dah lah muka sebijik bapak dia

Tapi ude sayang sangat anak dia yg tu kan? Sbb masa dekmok,dia dah diulit jering..

Tak sedih ke dia tgok anak dia mcm tu.. jgn dia kata intan ajar anak dia berdrama pulak.. semua ko nak kata org drama, yg ko dukung2 setan tu tak drama pulak bg kitorg?

Edited by blue^panther at 20-6-2018 10:17 AM
adelea replied at 20-6-2018 12:34 AM
hahaha ... sian tak paham ..
duduk la menyalap bontot intan . sampai mata hati pon x tau beza ma ...

hahaha ... sian u pn  tak paham ..
duduk la menyalap bontot izreen dgn ude . sampai mata hati pon x tau beza mana betul and salah

adelea replied at 19-6-2018 04:28 PM
segambut la , KL la , Segamat la

kenapa data korg ni tak align ha?

cakap ko kan sis tak tally langsung dengan nasihat2 ko untuk forumer sini
so akhir kata dari i

adelea replied at 19-6-2018 03:39 PM
ermmm baru baru wangi tu pon semua doa korg jugak , hati hitam nak org tu bercerai berai ..

seb ...

aku x nampak pun intan pun problematic mcm ko ckp tu. aku yang da lama berkecimpung dalam porum ni nampak ko yang problematic tahap dewa. sepanjang penghayatan aku kat ngko ni. sebab da lama perati siap apal nama ko ni. dari kes cinta jagung hangus sampai la kes intan ni. ko pilih ko mana 1?
1. ko ni spesies pondon lorong. sebab pondan lorong je mulut hangsuang mcm kude tu sejenis da buat salah tapi cari salah org lain nak tutup aib. mebi ko penah sepesen kude ni.
2. ko ni andartu ataupun penah bercinta dengan laki orang pastu ko kecewa n merempan sampai ko bersumpah utk punahkan setiap uma tangga. maklum la laki2 yang ko gila tu semuanya sejenis ske touch n go tapi takut (sayang) bini
3. ko ni sejenis perampas atau 2nd hand user. tu jenis x puas ati je dengan bini 1st
4. ataupun ko ni kurang kasih sayang n perhatian. sementelah nama ko lebey kurg nama anak aku. meh la jadi anak angkat aku. kot2 kekurangan kasih sayang ko tu aku leh topupkan supaya ko leh pikir secara waras lepas ni. leh pangey aku mummy ye. tapi warning skit.. anak angkat je ye. ko try sondol kebun aku.. ko tgk la nasib ko.. aku bkn jenis mcm intan.. aku ni sejenis ko buat aku 1. aku buat ko 10.. hahhahaha

p/s untuk korang2.. abaikan je la segala komen dia. aku ni da la jarang dapat on9. pastu aku ni skang ske baca je.. jadi semak la balas2 komen dia yang x memberahikan minda n akal. kita pokus je kat intan, kude oink oink n jering kering kejung tu.

selamat hari raya korang.. on silent reader balik   

kesian intan,  mesti skrg tgh down anak xde dgn dia.. xpelah intan maybe xbiasa lg.. semoga intan kuat and Allah lindung anak-anak intan dr perkara negative...

adelea replied at 20-6-2018 12:24 AM
takde nak dendam pon .. berpijak je di bumi nyata .. intan mmg attention seeker ..

keep it up  ...

komen mcm madu Intan je ni....tanya je..tak menuduh...ke sedara mara si madu intan?

Ntahnye, cube korang ignore je komen2 someone dlm ni yg sibuk menentang arus tu..kalau die reply komen korang dgn kutuk2 intan pun just rilek2 chill je toksah respon..syok gak kalu tgk die merempan komen sensorang.dpt la tau sape sebenarnye yg att seeker kann

ANTUGIGI replied at 20-6-2018 11:18 AM
aku x nampak pun intan pun problematic mcm ko ckp tu. aku yang da lama berkecimpung dalam porum ni ...

Saya rasa dia sejenis andartu...

abbyhoney replied at 20-6-2018 01:12 PM
komen mcm madu Intan je ni....tanya je..tak menuduh...ke sedara mara si madu intan?

BEKAS madu sis, tp rasanya bukan la..... sbb si Xmadu punya bahasa lagi rempit, plus suka tambah2 loghat utara....tp x tau la kalau Xsuami atau sedara mara dia, or kawan baik dlm industri ker....kan dlm ni ramai jer wartawan/ retis yg  baca, huhuhu....