CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: adikmanje

PREGNANCY CORNER - Lets Berborak Part 3

Close [Copy link]
Originally posted by LadyMarmalade at 28-9-2006 02:21 PM

Eynda...errrkkk ape kata bg alamat umah ko kat aku buleh aku gi jap bwk yasmin swimming :lol dh lama sejak aku 7mos peknen Danish aku xbwk anak dara aku tu xgi swimming cian laks kat dia

Boleh...boleh....ko nak datang nanti bagitahu la....eynda kasi add....tapi kalau lepas eynda habis pantang lagi cantiiikkk...:cak: Meh la ramai2 kita terjun pool :lol

Originally posted by mamapotter at 28-9-2006 02:19 PM

issh sejak pose ni paler otak ko dah cam biol sikit ek kak long? sheys jgn tanye aar dia jadi gitu sbb berpantang kronik sangat!!

Tak baik Puan Fas..ckp macam tuh....
Pada waktu nih, saya masih berpuasa taw... tak nak gaduh2..

Petang nanti saya nak join Puan Ani pegi Pasar Ramadhan... erk.. Puan Fas nak ikot???
hehheeh PUan Fas jgn jeles yer.... nanti kitaorg tunjuk gambar semasa tgh bershopping di pasar tuh! kkekekkekeek

Woitt.... Tension la.. lambat nyer kol 4.30 aku nak balikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :geram:

Originally posted by eynda at 28-9-2006 02:10 PM

Ha'ah halia & bawang putih wajib!!

dah juga black pepper!!! hari ni mak aku buat kerabu halia+pegaga+kerisik+bla bla bla...ngan ikan kurau masak asam black pepper..sedap gak!!!

Originally posted by kak long at 28-9-2006 02:25 PM

Petang nanti saya nak join Puan Ani pegi Pasar Ramadhan... erk.. Puan Fas nak ikot???
hehh ...

harus si Fas terjun tingkap :lol :lol  k.long!! calit sket

Originally posted by LadyMarmalade at 28-9-2006 02:21 PM

Eynda...errrkkk ape kata bg alamat umah ko kat aku buleh aku gi jap bwk yasmin swimming :lol dh lama sejak aku 7mos peknen Danish aku xbwk anak dara aku tu xgi swimming cian laks kat dia

korang meh ler swim kat umah aku..bile ade guest mak aku terpakse bagi aku kuar!! meh ler meh ler..aku jamu korang makan lagi nih!! meh ler!!!!

Originally posted by eynda at 28-9-2006 02:23 PM

Semalam ko tak masuk sini...eynda nak cerita...eynda mimpikan ko malam bila ntah....slim giler ko..pheewiitt!! Ko pegang sorang budak laki dlm umur 3-4 tahun....eynda rasa Ashmaan tu ekekek.....

Ngko nih..byk sgt berimaginasi kot EYnda.. ekkeke
Selalu - lalu bermimipiiiiiiiiiiiiiiiiii... haku nih jarang sgt ingat mimpi2 aku... ke aku nih sokmo tido mati???

Follow Us
Originally posted by mamapotter at 28-9-2006 02:23 PM

aku lak tension taruk barut kat si Ashmaan ni..kalau berak.habis barut2 semua kene taik!!! yg hujung2 ngan tali aar!!! pesen ape tah..kecik2 dah byk taik!!! pastu dia punye meneran cam nak ku ...

mmg pesen dia kot suka meneran :lol...woit byk ler taik nyer udah dia asyik nk tetek ko jer :lol

Originally posted by eynda at 28-9-2006 02:23 PM

Semalam ko tak masuk sini...eynda nak cerita...eynda mimpikan ko malam bila ntah....slim giler ko..pheewiitt!! Ko pegang sorang budak laki dlm umur 3-4 tahun....eynda rasa Ashmaan tu ekekek.....

wuaaaaaaaaaaaaaaaa kirenyer biler AShmaan dah umur 3-4 taun ler baru aku slim!! uwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aparaaaaaaaaaaaaaa gi mimpi camtu!! tension ni...sok aku nak minum air kosong jer sampai lepas pantang/.

Originally posted by LadyMarmalade at 28-9-2006 02:23 PM

xgiler lah...ko punyer suka lah, ko yg kluar kan budget :lol...sambil2 bersedekah bg org kampung makan kenduri ....eh ko dh aqiqah dak Ashman lom? Korang yg lain2 dh aqiqah anak2 korang lom?  ...

Ashmaan kenduri aqiqah mase time raye haji nanti dah booked kat surau kat umah mak....2 ekor kambing!! yeahhhhhhhhhh makan kurma kambing ler nanti raye haji!!!

Originally posted by eynda at 28-9-2006 02:25 PM

Boleh...boleh....ko nak datang nanti bagitahu la....eynda kasi add....tapi kalau lepas eynda habis pantang lagi cantiiikkk...:cak: Meh la ramai2 kita terjun pool :lol

Masa korang2 dah abis pantang... aku tgh membuyong..erk join sekalik buleh???
eheheh sekali aku terjun..agak2 habis tak air satu kolam??? ehhehehehe

Originally posted by LadyMarmalade at 28-9-2006 02:30 PM

mmg pesen dia kot suka meneran :lol...woit byk ler taik nyer udah dia asyik nk tetek ko jer :lol

Ni kira mcm spesis mama dia jugak kotttttttttttttt :jeling:

Originally posted by mamapotter at 28-9-2006 02:29 PM

korang meh ler swim kat umah aku..bile ade guest mak aku terpakse bagi aku kuar!! meh ler meh ler..aku jamu korang makan lagi nih!! meh ler!!!!

ok..ok set nnt kasi aku abis betul2 pantang abis betul2 raya....aku gi serbu umah Fas...tp skrg xleh lah Fas kang mak ko tau aku pun dlm pantang kang mak ko suruh aku pantang sama haru aku nnt :lol aku xlarat ikot pantang mak ko :lol

Originally posted by kak long at 28-9-2006 02:25 PM

hehh ...

uh dlm sopan taik minyak ko kene kan aku ek kak long??? alhamdullilah dapat pahale ko kat aku!!!!!!!!!

Puan Kak Long saye cadangkan sempene bulan ramadhan ni...memandang tahap tolenrasi berpuase PUan yg nipis yg tisu..elok lah Puan bermaustatin di Sabah!!! dah habis ramadhan balik ler ke sini.

Entah ler kenape yer Puan Kak Long air horlick dgn kuih badak ni mcm sedap sangat!! naper yer? :hmm:

Originally posted by mamapotter at 28-9-2006 02:31 PM

Ashmaan kenduri aqiqah mase time raye haji nanti dah booked kat surau kat umah mak....2 ekor kambing!! yeahhhhhhhhhh makan kurma kambing ler nanti raye haji!!!

woit xnak ajak aku ker?? eh Fas mak ko tinggal kat ner? ko kata dekat2 dgn umah ko jugak kat Ampang ke??

Originally posted by LadyMarmalade at 28-9-2006 02:28 PM

harus si Fas terjun tingkap :lol :lol  k.long!! calit sket

wuaaaaaaaaaaaa Ani takpe takpe!! semua ni aku tulis dlm black book aku...tunggu ler minggu depan friday mak aku balik!!!!!! uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sejam lepas mak aku dah balik...aku tepon umah dia confirm dia dah sampai...terus aku masukan dak Ashmaan dlm kete...offf to sogo we go!!!!!

Originally posted by kak long at 28-9-2006 02:29 PM

Ngko nih..byk sgt berimaginasi kot EYnda.. ekkeke
Selalu - lalu bermimipiiiiiiiiiiiiiiiiii... haku nih jarang sgt ingat mimpi2 aku... ke aku nih sokmo tido mati???

:setuju::setuju:

Originally posted by LadyMarmalade at 28-9-2006 02:30 PM

tapi aku suke tgk muke dia meneran cute sangat!! issh hari2 ler kene berak Ashmaan ni....aku suke tgk!! w/pun bau nyer ya rabbi..............cam issh tak reti nak described!!!

Originally posted by kak long at 28-9-2006 02:31 PM

Masa korang2 dah abis pantang... aku tgh membuyong..erk join sekalik buleh???
eheheh sekali aku terjun..agak2 habis tak air satu kolam??? ehhehehehe

sorry lah mak yong semua dok kat tepi kolam jaga slipar ngan tola!!! kang lemas menyusahkan org lak!!

Originally posted by mamapotter at 28-9-2006 02:35 PM

wuaaaaaaaaaaaa Ani takpe takpe!! semua ni aku tulis dlm black book aku...tunggu ler minggu depan friday mak aku balik!!!!!! uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sejam lepas mak aku dah balik...aku tepo ...

bak sini no tepon mak ko...buleh aku jadik firestone cum spy mak ko :lol

[ Last edited by  LadyMarmalade at 28-9-2006 02:39 PM ]

Originally posted by LadyMarmalade at 28-9-2006 02:33 PM

ok..ok set nnt kasi aku abis betul2 pantang abis betul2 raya....aku gi serbu umah Fas...tp skrg xleh lah Fas kang mak ko tau aku pun dlm pantang kang mak ko suruh aku pantang sama haru aku nnt  ...

alah kalau ko datang pastu aku citer care pantang ko ..maybe mak aku akan loosen up sikit..tapi ko kene ler sihat..jgn ler datang cam ayam berak kapur..kang dgn ko2 sekali dia bedung!