CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: miawpink

black hanifah perasan popular??

Hahahahahahahahaha kelakarrr

korang memang suka dengki kan? Black popular lah...sape yang cakap tak kenal tu memang konpem ummah PPRT caprut Larikkkkkkkkkkk...

bulan 3 ke 4 aritu baru perasan ada lagu teman pengganti....
sbb aku x tau sape yg nyanyi gigih la aku cari lagu dari lirik dia yg aku ingat.....

sekali tgk kat youtube vc dia terus aku x tgk dah...
lagu pun dah macam x minat nk dengar dah....
awat yg dia duk senyum sengih jer dlm vc tu....
semacam jer aku tengok...

aku x penah minat dia nih...alah kalo pakcik je kaya...bkn dpt apapon...tumpan glamour boleh lar...lain la bapak pompuan tu yg kaya raya...

Sape yg x kenal black tu?? Dia popular la...menang mentor, pastu lagu dia dok putar2 kat radio....ke korang bajet dok kat oberseas...almaklumlah x tgk tv 3.....tu yg smp x kenal....

aku boleh tahan lg black ni..bg aku ada aura la jugak..banding dgn hazama..muka hazama susah nk ingt,setelah brtahun bru leh lekat

Follow Us
Berkeladak sangatkah black kat luar sampai bakal isteri tak kenal? Kalo bukan anak saudara belah suami umie aida agak2 berdesup tak perginya?

awinpj posted on 17-9-2013 12:43 AM
Sape yg x kenal black tu?? Dia popular la...menang mentor, pastu lagu dia dok putar2 kat radio....ke ...

Bjet dok overseas dr kcik smpai xknal si itam neh...pdhal 6 bln je tu pon ada porumer ckp g tlg mkcik dia pnye kdai..klau stadi tu kos ape. Degree master?n dgr2 c cirikiri ni mak jan..ada pgomen kt narok yg ckp...black ni pon gigih sgguh nk up kn c tunang..ank sedara datuk paduka la walhal ayhnye tunang sekeriti sajork ..tunang dia pnye fesyen pon tarap mnah rempit jah..so xyahla nk ckp xknl black sbb dok lua negara juz knl jastin biber je pdhl dok bbrpe bln je pon...slebihnya ko meronggeng jah ..lainlah klo tunang ko tu ank2 prominent yg mmg stay n stadi kt luar cm najwa muhiddin or mizz nina..tkpon ank pompan najib razak serta adik jejai ittew...harusla haku pcya...

pernah skali jumpa dia face to face aku pon x tau yg dia tu black..

"Lepas saya sampai di tempat yang dijanjikan, saya pun keluar dari kereta dan ingatkan dia terkejut tengok saya. Saya bajet dia kenal saya. Tapi rupa-rupanya dia tidak tahu saya ni Black"

heran plak aku...bini black ni dok kt cerok mne smpai xknal pn si black ni..umah xde tv n radio ea..

Black: Kenapa Tanya Tentang Status Isteri Saya?

Teks: Razif Rosdi
Twitter: @Ajiebrosdi
Instagram: Ajiebrosdi

KUALA LUMPUR, 17 SEPT 2013: Anak didik penyanyi dangdut Mas Idayu, Black Hanifah, 26, berasa pelik dan hairan tatkala diajukan soalan tentang status isterinya yang dikhabarkan seorang janda sebelum gadis pilihan hatinya itu disahkan menjadi isterinya pada 13 September lepas.

"Kenapa nak tanya soalan begini kepada saya? Soalan ini tidak masuk akal langsunglah. Isteri saya bukanlah seperti yang dikhabarkan," ujar Black ketika dihubungi murai.com.my petang tadi.

Dalam pada itu, Black juga ingin memperbetulkan tanggapan masyarakat yang mengatakan bahawa isterinya iaitu Naquia Yasirah atau Cira adalah anak saudara kepada pelakon Datin Paduka Umie Aida.

"Saya nak betulkan sedikit kenyataan media. Cira bukanlah anak saudara kepada Umie Aida tetapi dia adalah anak saudara kepada suami Datin Paduka Umie Aida iaitu Dato' Paduka Khairuddin Abu Hassan.

"Umie telah hadir ke majlis resepsi sebelah perempuan pada malam 13 September bersama suaminya. Dari awal lagi, saya pun sudah dimaklumkan bahawa dia tidak akan hadir pada majlis resepsi keesokan harinya kerana dia sibuk.

"Saya tidak kisah perkara tersebut kerana saya lebih mementingkan keluarga terdekat yang hadir. Apapun, saya bersyukur segalanya berjalan lancar," jelas Black yang bercuti dari nyanyian sehingga penghujung September ini.

Mengulas mengenai destinasi bulan madu, Black masih lagi mempunyai pilihan yang pasti. Sebaliknya, selepas majlis yang diadakan selama tiga hari berturut itu, Black bakal ke Langkawi untuk berehat saja dan bukannya berbulan madu.

Credits: murai.com.my

p/s: @miawpink  mohon update tajuk pls....

achik2009 posted on 17-9-2013 04:07 PM
Black: Kenapa Tanya Tentang Status Isteri Saya?

nasib baik dia tak tombok muka wartawan ni sebab tanya soalan cenggitu kat dia. macam bunyi bongkak pun ada gak stetmen pasal umi aida tak datang majlis resepsi tu. yelah kan black kan famous..takkan nak ngaku bulan madu kat langkawi koman-koman kompang pi athens..ahaks!

agaknya wife dia kata..."i know u are black..but i don't know u are Black.."

pompuan tu tak prasan atau tak nmpk black datang...sebab black sgt.. kuikuikui

Eleh... berehat kat Langkawi bkn honeymoon. Huh! Duit abis dh ke nak berhanimoon hotel mewah kat obersi? Heheh...

aku dengo dlm hotfm - black ngn bini diaa keracunan makanan kt langkawi tuuu smpi kena masuk spital lak...