CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

"Buat Yang Baru Nak Cari Pasal 'Anak Nora' Tu, Ini Jawapan Dari Wakil Kelua

lostfaith replied at 5-9-2020 11:54 AM
Normal jer umur umur 16 17 tahun macam tu. Anak anak urban kan. Remaja drunk in love. Cuma jadi tak  ...

Ha ah..zaman aku sekolah mengengah even aku Kelas sains 1, kawan sekelas ramai je social..siap bangga cerita dgn aku, rugi kalau x de bf, tengok cam dia siap bf leh pegang pussy lagi. Kat umah dia lak tu. Aku budak nerd time tu tergamam yach.

Kalau dahlia tu tak keluar statement bela diri dan ckp kena paksa (dia sendiri tau dia menipu dan dia sendiri tau ada video kissing yg lain lagi), dan abangnya tak keluar statement minta kejadian sama berlaku kat ank org lain, kecaman netizens tak le over teruk sbb mostly i baca, org kesian kat Nora sbb Nora keluar statement mengaku kesalahn anak dia dan dia pun humble je minta maaf dan ckp dia gagal bimbing anak dia secara terbaik. So, senang cerita, buat salah, mengaku dan minta maaf. Bukan stubborn bagi mcm2 alasan dan salahkan org. Rakyat Malaysia ni pemaaf

Better tunjuk alim sbb sah2 ikut panduan agama.
Perkara yg berdosa kena ckp salah..
Jgn smpai tergolong dlm golongan Ruwaibidhah.
Sikit2 ckp hal kecik,perkara biasa..
Lama2 nnt benda haram blh jadi halal dgn pemikiran sebegitu..
Yg rosaknya bkn org lain, ank bangsa kita jgk.
Sedikit sebanyak ambik pengajaran daripada hal ni, bkn bagi support ke jln yg salah.

mamastoney replied at 5-9-2020 01:22 PM
Kalau dahlia tu tak keluar statement bela diri dan ckp kena paksa (dia sendiri tau dia menipu dan di ...

Betul seeloknya salah minta maaf then diam. Lagi byk ckp lagi byk org korek pastu kena kecam. Kesian plak tgk mak budak laki tu minta maaf. Dlm kes ni paling kesian mak2 la. Budak berdua tu klu x jaga betul2 lepas ni boleh jadi lagi havoc dia buat. And to be honest xdenya terpaksa.... Kesian si emak.....

Alvida replied at 5-9-2020 04:20 AM
Anak jantan saper la tu perangai mcm setan..mungkin ayah dia spesies mencelop tu yg dpt anak mcm set ...

Hencap , hencap jugak.. tapi jgn lupa tgk queen ena libas sloane harini.

Serius hah aku tgk erotik kot cara dia kisssing..mcm dh biasa .. Pehhh nauzubilah anak2 jntn tina aku tgh nk membesar

Follow Us
naksedap: So mana identiti budak laki tu? Ahli csi porem dah dpt info?

Tulah.. Aku tunggu nama budak hanat tu naik.. Muka mintak penampo.. Muka camtu pun pempuan leh jato hati.. Sampah

Ibu kepada lelaki cium anak Nora Ariffin akhirnya tampil mohon maaf

“Saya minta maaf dari hujung kepala hingga hujung kaki kepada keluarga Nora Ariffin yang turut malu dengan apa yang berlaku”.

Itu kata-kata maaf yang dimuatnaik ibu kepada lelaki yang tular dalam video cium melibatkan anak kepada penyanyi, Nora Ariffin.

Wanita yang dikenali sebagai Maya itu juga meminta maaf kerana baru hari ini dia mempunyai kekuatan untuk tampil dan bercerita mengenai isu tersebut.

Ibu kepada lelaki yang dikenali sebagai Zuher itu berkata, sebagai seorang ibu, dia telah cuba memberi tunjuk ajar daripada pelbagai sudut termasuk agama kepada anaknya.

“Sebagai manusia, kita tidak boleh lari daripada melakuan kesilapan dan dia juga naif serta masih seorang pelajar.

“Dia remaja yang lupa apa yang dia buat itu akan memberikan impan dan kesan yang sebesar ini,” katanya.

Dalam pada itu, wanita itu juga meminta supaya netizen menghentikan penyebaran video tersebut dan mengambil iktibar di atas apa yang berlaku.

Jelasnya, dia dan ahli keluarganya sedang berusaha untuk menyelesaikan masalah ini dan meminta orang luar supaya tidak campur tangan.

“Kepada ibu-ibu di luar sana mungkin apa yang berlaku ini menjadi pengajaran kepada kita semua untuk lebih memberi perhatian kepada anak kita.

“Kita buat yang terbaik untuk mereka supaya perkara begini tidak berulang lagi,” ujarnya.

Sebelum ini, Nora telah mengakui yang video tular melibatkan pasangan remaja merupakan anaknya iaitu Putri Nor Dahlia.

Malah, anak sulung Nora, Mohd. Syakir Iman Johan pula pada semalam memberitahu hukuman perlu dikenakan terhadap remaja lelaki itu. -SM

Dorang jumpa berdua2an kt mana uols? Kecik2 dah dating ke..kelass budak2 zaman now. Dating bwk hp dan laptop. Zaman ktorang masa duduk U br blh laptop.

dah viral baru ko gigih nak apologize. dasar melayu.

Hehehehe, butthurt sungguh keluarga obese nih. Bagi lah address, plate no keta, user name soc med diorang, taulah netizen buat keje. Dah mak ko retis memang lah one sided.

Oh my sampai kena minta maaf kat netizen cam ini. Oh my overnya. Kalau aku buat tak tahu jer. Aku marah anak jer. Tak kuasa aku deal ngan netizen. Bukan hal korang nak sibuk sgt. Nak kecam sana sini mcm bunuh orang. Pandai pandai lah jaga anak sendiri. Ambik pengajaran bukan sibuk duk kecam orang.

lostfaith replied at 5-9-2020 06:14 PM
Oh my sampai kena minta maaf kat netizen cam ini. Oh my overnya. Kalau aku buat tak tahu jer. Aku ma ...

iols rs xsalah dia buat cmni..sbb skrg ni fam nora yg kena kecam..patut dorg bersyukur tau bnde ni tersebar..kalau diam je,2-2 family xtau ape jantan tine buat blkg family dorg..bila da tau,br dorg ambil langkah pencegahan gitu

nordin84 replied at 5-9-2020 08:07 PM
iols rs xsalah dia buat cmni..sbb skrg ni fam nora yg kena kecam..patut dorg bersyukur tau bnde ni ...

Memanglah nora kena sebab dia artis. Hal artis apa jer tak kena. Serba serbi tak kena. Kenalah hadap dah jadi retis. Yg budak lelki tu pun mesti kena gak tapi skala kecik fam jiran jiran sedara mara gituh. Malulah jugak. Tapinnaknkena buat video minta maaf ngan netizen, kalau aku taklah. Itu pilihan aku kalau jadi kat keluarga aku. Lagi havoc. Lagi banyak thread dibuka. Lagi banyak media internet duk ulang cerita. Yg sepatutnya move on. Hukum anak. Minta maaf kat keluarga belah perempuan. Sama sama salahkan...

mawarika replied at 4-9-2020 02:52 PM
Ada abg pun tak bole jaga adik sorang.. abg aku dulu garang nak mampos. Kena sesah je kalau aku bera ...

dulu lain... budak2 sekarang lain.. dugaan untuk Nora... ramainya budak2 perempuan yang liar, lari dari rumah sgt rebellious.. betullah kata pepatah jaga lembu sekandang lagi senang .. eh betulkah tu hehe

nolya replied at 4-9-2020 09:50 PM
At this point, let's have mercy to Nora n family rather then asking for the immoral videos. Aib yg ...

kan... tak kuasa pulak aku nak mencari menegok video budak hijau berdua ni... dapat delete jer , tak payah forward bagai.. pity the family..

lostfaith replied at 5-9-2020 09:45 PM
Memanglah nora kena sebab dia artis. Hal artis apa jer tak kena. Serba serbi tak kena. Kenalah had ...

mungkin ni permintaan abg dahlia tu  biar sama2 malu..who knows..atleast org tau yg mak bdk jantan tu cikgu..ni pendpt peribadi iols je. since fam nora org da kenal so netz nak kenal jgk fam jantan..so dr netz korek2 baik buat permohonan maaf cpt

Bebudak Zantan Sekarang

Rhyno replied at 5-9-2020 05:50 PM
dah viral baru ko gigih nak apologize. dasar melayu.

Lepas dah korek dengan jari, jilat ke, cium ke, ratah ke bizik korang depe siap buad skel lagi fantat sape paling busok.  Yang takde bau je dorang tak kutok.  Ade pehem?

Bak kata sorang aritu kalo muke burok dara pon orang tak mau.  Inikan muke burok, pangai burok siap 1 pakej..

Anak Nowa ni bukan la burok.  Korang yang burok tu la..  Pikey.  Dia pon orang senang.  Menjande pon nanti tuwe2 berderet gak hanakhikan sanggop kalo rete pusakenye lebat.  Kalo kita yang apah takde ni nak kasi sume macamane??

tumpanglalu74 replied at 6-9-2020 01:33 PM
Lepas dah korek dengan jari, jilat ke, cium ke, ratah ke bizik korang depe siap buad skel lagi fan ...

Membaca posting awak, perlu ke mengulas lebih drp ape yg sepatutnya. Mentang2 coretan yg ditulis bersifat maya, tak kenal awak tu siapa, tapi tolonglah jaga adab bila bercakap.

Biar Kasar

nolya replied at 6-9-2020 03:22 PM
Membaca posting awak, perlu ke mengulas lebih drp ape yg sepatutnya. Mentang2 coretan yg ditulis b ...

Janji menggerunkan..