CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: shidahameera

All about socialite kuala lumpur - Watty Navet

Owang Msia slalu kawin MatSaleh yg kat Negara Dorang tu dah  tak Laku.....

contoh nye WZR....expengacara Tv3 yg doulu2 di gossipkan
dgn RN tu.......

Tua mcm montot kuda pun dia nak....huhuhuhu...

[ Last edited by  prettymanja at 29-10-2007 07:53 PM ]

Originally posted by prettymanja at 29-10-2007 05:08 PM
Owang Msia slalu kawin MatSaleh yg kat Negara Dorang tu dah  tak Laku.....

contoh nye WZR....expengacara Tv3 yg doulu2 ade skandal dgn R.Nazrin tu.......

Tua mcm montot kuda pun d ...

aduss...pedihnya ayat .....nape tak lakunya...muka cantik lah

Originally posted by shidahameera at 29-10-2007 05:54 PM

aduss...pedihnya ayat .....nape tak lakunya...muka cantik lah

MatSaleh Tua yg tak laku le......amende cantik nye......???kat negara dorang, pompuan bangsa dorang tanak dah, disepak 2je, pastu org Msia kutip wat jd Laki plak.......huhuhuhu

Hang nie faham ke idak ayat Chek tu, kawan....???

[ Last edited by  prettymanja at 29-10-2007 06:38 PM ]

Reply #123 prettymanja's post

sy cam pernah dengo WZR ni penah ada anak dgn negro ke ape ke, tu yg RP bainon nak nak jadikan menantu.

haram jadah tak lawa mana pung.............

Originally posted by spirkaklampuru at 29-10-2007 07:19 PM
haram jadah tak lawa mana pung.............

dulu lawa lah, 30thn lepas.....skrg anak pon tadak....

Follow Us
Originally posted by prettymanja at 29-10-2007 06:36 PM

MatSaleh Tua yg tak laku le......amende cantik nye......???kat negara dorang, pompuan bangsa dorang tanak dah, disepak 2je, pastu org Msia kutip wat jd Laki plak.......huhuhuhu

Hang  ...

oooh...faham tuan....tapi kak watty untunglah dapat mat saleh kaya......dia mampu hidup mewah ulang alik ke paris...tapi WZR itu kawin sama jurulatih kuda ajer.....tua kutuk pulak..

Originally posted by shidahameera at 30-10-2007 08:11 AM oooh...faham tuan....tapi kak watty untunglah dapat mat saleh kaya......dia mampu hidup mewah ulang alik ke paris...tapi WZR itu kawin sama jurulatih kuda ajer.....tua kutuk pulak..
Gimme 5, shida.....!!!!! Tua kutuk le plak.....kah...kah....

Originally posted by prettymanja at 30-10-2007 05:06 PM
Gimme 5, shida.....!!!!! Tua kutuk le plak.....kah...kah....

kah...kah... kat watty nyer hasben......masih agak muda.....ada isi, laki WZH kurus kering sama cam dia, cian kak wan.
tapi aku kagum ngan kak watty sebab kehidupan luxury dia. tentang yang lainnya pasal dia aku tak boleh cakap aku tak mau sentuh. aku cuma terpesona dgn gaya dia. keless.................tapi tang seksi meksi....aku tak berapa berkenan lah

Originally posted by shidahameera at 30-10-2007 08:11 AM

oooh...faham tuan....tapi kak watty untunglah dapat mat saleh kaya......dia mampu hidup mewah ulang alik ke paris...tapi WZR itu kawin sama jurulatih kuda ajer.....tua kutuk pulak..

aku tengok ok jer WZR tu ngan hubby dia. Pasangan yg ideal

[ Last edited by  smaidin at 31-10-2007 01:16 AM ]

-double post pulak dah..-

Originally posted by shidahameera at 30-10-2007 08:11 AM

setahu I husband WZR is very rich cuma dia orang lead a very simple. Jangan tertipu, biasanya orang yang berlagak dan menunjuk kaya ni sebenarnya tak delah kaya sangat. To me lagi kaya lagi kita tak nak orang tahu yang kita kaya.

Originally posted by Posh67 at 31-10-2007 04:01 AM

setahu I husband WZR is very rich cuma dia orang lead a very simple. Jangan tertipu, biasanya orang yang berlagak dan menunjuk kaya ni sebenarnya tak delah kaya sangat. To me lagi kaya lagi k ...

if you cakap macam tu oklah, siapa kata WZR ngan hasben dia bukan pasangan ideal, of course ideal because kak wan pun dah berusia. pasal kaya atau terlebih kaya....kita bukan tgk duit dalam bank dia, tapi kak Wan punya life pon masuk list socialite juga, muka dia ada byk muncul dalam majalah ekslusif di majlis ekslusif.
i sependapat dengan Posh , coz my hubby masuk LV pun pakai seluar katuk ajer....i pun pakai selipar bata ajer masuk butik mahal. it's normal. zaman sekrang org tak pandang pakaian lagi, tak taulah kalau masih ada yg berfikiran kolot, baju cantik duit banyak.itu salah

Originally posted by Posh67 at 31-10-2007 04:01 AM
Jangan tertipu, biasanya orang yang berlagak dan menunjuk kaya nisebenarnya tak delah kaya sangat. To me lagi kaya lagi kita tak nakorang tahu yang kita kaya.

agree with you...kalau bercakap dan berborak dgn  derang yg betul2 kaya tu, derang tu  humble habis.Jauh sekali nak menayang-nayang rumah segala tu...

[ Last edited by  smaidin at 31-10-2007 04:05 PM ]

Originally posted by smaidin at 31-10-2007 04:01 PM

agree with you...kalau bercakap dan berborak dgn  derang yg betul2 kaya tu, derang tu  humble habis.Jauh sekali nak menayang-nayang rumah segala tu...

i tak totally agree with u, tak semua orang kaya betul -betul humble...ada yg mmg kaya dan lagak pon mmg kaya...kalau yg macam u cakap tu tolong bagitahu siapa kat sini, i nak tahu siapa betul-betul humble dan sangat kaya .

Reply #135 shidahameera's post

mendiang Tan Sri Lim Goh Tong

Originally posted by Incanto at 31-10-2007 11:57 PM
mendiang Tan Sri Lim Goh Tong

itu al-kafirun................tak pernah jumpa dia in person lah..so i tak tau, tapi rasanya dia ok lah cam u kata tu

Reply #135 shidahameera's post

ramai sebenarnya shidah yg kaya raya tapi masih humble dan tak menunjuk-nunjuk. Contohnya Tan Sri Syed Mokhtar Al Bukhary. Walaupun dia tu dah kaya raya, harta berbilion-billion, tapi dia very the humble. Walaupun tersenarai dalam "top ten  org paling kaya di Malaysia", dia masih sentiasa merendah diri dan hidup pun secara sederhana. masih minum kat gerai2, masih jugak dilihat Kesana-sini dgn kereta Perdana jer.

Bagi aku tak ada apa pun yg  boleh aku kagumi kat si Wati Navett tu  kalau setakat menayang   barangan branded, rumah besar, suami mat saleh dan percutian luar negeri  smua tuh.. aku lebih kagum kat org yg kaya raya tapi hidup secara sederhana...jangan lah terasa hati pelak shidah, ni pendapat peribadi aku, mungkin pendapat kita tak sama, begitu jugak ngan forumer lain...:victory:

Originally posted by smaidin at 1-11-2007 09:48 AM
ramai sebenarnya shidah yg kaya raya tapi masih humble dan tak menunjuk-nunjuk. Contohnya Tan Sri Syed Mokhtar Al Bukhary. Walaupun dia tu dah kaya raya, harta berbilion-billion, tapi dia very th ...

Hello..smaidin...
for your information Tan Sri Syed Mokhtar is my ex-boss, yess, sangat rendah diri,  dia pakai Proton Saga model lama...kalau Perdana mungkin ada kot tapi yg masa i kenal dia naik itu. Kalau naik kereta dgn driver, dia akan duduk sebelah driver...hanya ibunya sahaja yg layak duduk di belakang sebagai mem....
kesungguhan dia mempertahankan kuih muih tradisional, walupun bussiness itu tidak begitu menguntungkan.
pasal watty bukanlah saya kagum dgn kekayaan dia, saya impressed how vogue is she.....sahaja.tidaklah kagum the other side of her...sebenarnya byk yg i tak setuju pasal watty itu...refer previopus posted.

Originally posted by shidahameera at 1-11-2007 11:11 AM

Hello..smaidin...
for your information Tan Sri Syed Mokhtar is my ex-boss, yess, sangat rendah diri,  dia pakai Proton Saga model lama...kalau Perdana mungkin ada kot tapi yg masa i kenal di ...

test..test